Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

büyük gün geldi..Beşiktaşımız Slavia Prag önünde..görüşleriniz..

Blackeagle

Öne çıkan mesajlar

Ofsayt pozisyonu kesinlikle ofsayt... Neden derseniz:

Eğer yapılan vuruş kaleye doğrudan gidiyorsa, pasif ofsayt durumunda olan bir rakip futbolcu, kalecinin görüş alanı içerisindeyse pozisyon ofsayttır. (Görüş alanı fizikden optik bilenler bilir aynen öyle kabul edilir...)

Nerden biliyosun derseniz. Hakemlik ile ilgilenmekteyim. Hemde ciddi anlamda. Birkaç ay sonra da profesyonel anlamda ilgileniyor olucam...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 27 Şubat 2003 22:03 tarihinde demiş ki:
blackeagle iyi de bi gerçekler var, bi de yorum var.

şimdi yan topta sizin bütün savunma bırakıyosa adam gelip çat diye kafayı koyuyosa bu gol oluysa bunun adı karambol değil. ronaldonun attığı gol de karambol işte.

ya da ben japon asıllı bi ekvadorluyum.[hline]fighting for peace is like screwing for virginity
hacked by fizban®
Hoca tamam yannış hatırlıyo ya da karıştırmış olabilirim sen bunu dedim die tutup yok yorum yapma yok şunu yapma dersen bu olmaz..[hline]Beşiktaşlı olmak bir ölüm kalım meselesi değildir,çünkü çok daha önemlidir..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 27 Şubat 2003 22:04 tarihinde demiş ki:
ne gerzek taraftarlar vardı maçta
evde oturmuş bir gsli olarka bjk yi destekliyorum gol kaçırdıklarında ah be diyorum falan 2-0 öne geçince bıraktılar düzgün tezahüratı hemen çirkefleştiler gs ye küfürlere başladılar
ulan yuh be yuh ondan sonra 2 tane yiyince yusufladılar gene sustular neyse bu korku ders olmuştur o tip taraftara
diğerlerine laf yok
bjk ye hayırlısı olsun inşallah finale kadar çıkarlar

gs taraftarına karsılıktı o daha yeni malatya macında siz aynısını yaptınız ha yannıs birsye sonucta
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RamsesII, 27 Şubat 2003 22:06 tarihinde demiş ki:
Seni nukeme havale ediyorum simofle,amacın direk kavga çıkarmak zaten...
Yüzyüze olsak bu kadar tahrik edici olabileceğini zannetmiyorum,internette karşındakini görmemenin verdiği bir rahatlık heralde...[hline]A pump like orgasm.-Arnold Schwarzenegger

Tahrıke dıcı? Sana bır soru sormusum yanıtlayacgın yerde burda sacma sapan laflar soylemıssın.Ben sanal alemde delıkanlılık yapmam.Ama burda sımdı senınle yuzyuze karsılasıcak, senınle kavga edıcek bır durum yok.24 yasındayım nette konusurken yazdıklarım adıkkat ederım.benı 14-15 yasındakı cocuklarla karıstırma.[hline]Simofle

[b]O 55 bin sosisliden biri

-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Yüzyüze olsak bu kadar tahrik edici olabileceğini zannetmiyorum,internette karşındakini görmemenin verdiği bir rahatlık heralde...[hline]A pump like orgasm.-Arnold Schwarzenegger
Ramsese herfiyen katılıyorum..Sanal alem ukalalığı işte..Şimdi işi biras daha ilerletip sanal alem kabadayılıına geçerse hiç şaşırmayın..[hline]Beşiktaşlı olmak bir ölüm kalım meselesi değildir,çünkü çok daha önemlidir..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wanderer1985, 27 Şubat 2003 22:06 tarihinde demiş ki:
said:
Darksun, 27 Şubat 2003 22:03 tarihinde demiş ki
Şuanda yapılan o ve tamamen çekememezlik.

yaw hocam ne alakasi var?
insanlar gordugu seyi soyluyorlar.[hline]Black Wind always follows
Where my black horse rides.
Fire's in my soul
Steel is on my side!

Ya 1 bjk topiğindede haklı yendiğimizi görmedim nedir ya bu? Bukadarmı başarısızız da hem ligde hem avrupada hem kupada oynuyoruz halen? Madem desteklemiyorsunuz adam gibi söleyin bakın fb li arkadaş sölemiş.[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Blackeagle, 27 Şubat 2003 22:10 tarihinde demiş ki:
said:
Ramsese herfiyen katılıyorum..Sanal alem ukalalığı işte..Şimdi işi biras daha ilerletip sanal alem kabadayılıına geçerse hiç şaşırmayın..[hline]Beşiktaşlı olmak bir ölüm kalım meselesi değildir,çünkü çok daha önemlidir..

Arkadasım bır tane tahrık edıcı msj ımı gosterırmısın ? Burda ınsanları tartısmaya surukleyen ınsan sensın.Ben adamdan fenerbahceye yapılan torpıllerı sordum adam cvp veremedı.burda delıkanlılıkla ne ılgısı var konunun.[hline]Simofle

[Bu mesaj Simofle tarafından 27 Şubat 2003 22:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
nukem mesajları sildin anlıyorum forumun düzenini sağlamak için ama bu adamı yakın zamanda banlamanız gerekir kanaatimce bu şekilde inasnları kışkırtıyor ise gereği nmeyse yapılsın aksi halde bizim verecegimiz cevapların silinmesi mesaj atma özgürlüğümüze engel teşkil etmeye başlıyaacktır[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 27 Şubat 2003 22:11 tarihinde demiş ki:
bide ben o tebrik ederim diye attığım mesajı sana atmadım blackeagle niye üstüne alınıyosunki[hline]

Aferim sana kardeşim,üste çıktın bu gece yataında rahatca uyu..aferim..Çok kötü laf soktun bana..Hadi yat uyu[hline]Beşiktaşlı olmak bir ölüm kalım meselesi değildir,çünkü çok daha önemlidir..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 27 Şubat 2003 22:13 tarihinde demiş ki:
nukem mesajları sildin anlıyorum forumun düzenini sağlamak için ama bu adamı yakın zamanda banlamanız gerekir kanaatimce bu şekilde inasnları kışkırtıyor ise gereği nmeyse yapılsın aksi halde bizim verecegimiz cevapların silinmesi mesaj atma özgürlüğümüze engel teşkil etmeye başlıyaacktır[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Bu kim içindi dynamick?[hline]Beşiktaşlı olmak bir ölüm kalım meselesi değildir,çünkü çok daha önemlidir..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 27 Şubat 2003 22:13 tarihinde demiş ki:
www.dynamick.net

Neden sadece soyledıgım bır lafta takıldın acıklamasını yaptım.Ne kadar fanatık oldugumu bellı etmek ıcın evrdım o ornegı.Ornek yanlıs olabılır,ama en uc boyutta vermek ıstedım ornegı.Yoksa senden fazla urk ve ataturkcuyum merak etme.Burda mılletı gaza getırmeyede calısma[hline]Simofle

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simofle, 27 Şubat 2003 22:04 tarihinde demiş ki:
said:
RamsesII, 27 Şubat 2003 22:02 tarihinde demiş ki:
said:
Simofle, 27 Şubat 2003 21:54 tarihinde demiş ki:
Turkıyede hakemler tarafından kollanan takım bu sene ıcın demıyorum(bu sene bellı) 6s.Ama bırde en cok haksızlıga ugrayan takıma bakın.Alı aydın demıssın fener-trabzon macında kaleye 1 metre gıren topu gormeyen,ve golu vermeyen hakem kım?[hline]Simofle

Dayanamayacağım...Ulan biz hakemler sayesinde tek maç kazandık,o da KOCAELİ MAÇIDIR!
Bizi kendinize benzetmeye çalışmayın,çünkü bjk nin başarısı ortada.Uefada ve ligde de iyi gidiyor çünkü.[hline]A pump like orgasm.-Arnold Schwarzenegger

Bana fenerın haksız puan kazandıgı bır mac soyle, eger bulupda soylersın bırde haksızlıga ugradıgı macları soyle.Sen benı 6S ıle karıstırdın galıba.[hline]Simofle

tüm fener maclarını izlemedim su an izlediklerimden aklıma sadece gs macı geliyor hakem adam olsaydı yaptıgının 2 katı anons yapardı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simofle, 27 Şubat 2003 22:09 tarihinde demiş ki:
said:

Tahrıke dıcı? Sana bır soru sormusum yanıtlayacgın yerde burda sacma sapan laflar soylemıssın.Ben sanal alemde delıkanlılık yapmam.Ama burda sımdı senınle yuzyuze karsılasıcak, senınle kavga edıcek bır durum yok.24 yasındayım nette konusurken yazdıklarım adıkkat ederım.benı 14-15 yasındakı cocuklarla karıstırma.[hline]Simofle

Self-defence e bakın...
Ben seni 14-15 yaşındaki bir çocukla karıştırmadım.Senin zaten hakem torpili gibi bir konuyu gündeme getirmen tahrik edici olmanı sağlıyor.Daha fazlada tartışmak istemiyorum,nukemin forumu düzenlemek için yapacağı eylemleri beklemekteyim.
Bu da bu konuya son mesajım![hline]A pump like orgasm.-Arnold Schwarzenegger
Sosyal ağlarda paylaş

la havleee

sana atmadım diyorum o mesajı ya ne üste çıkması, ne rahat uyuması ya ?

@simofle
bu arada simofle nedemek ben kimseye bişi demedim ya ?
gs en çok kayırılan takım dedin, bu konuyla uzaktan yakından alakası var mı ?[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

Simofle,biliyorum iyi niyetlisin ama görüşlerini bildirirken biraz ters olmamaya özen gösterirsen sevinirim...Dünya savaş çığlıkları atıyo bbiz bi maç için birbirimizle kapışıyoruz,kavga için sebep arıyoruz..Yapmayın güzel kardeşlerim..Simofle sen de kusura bakma bi an sinirlenip rencide ediici şeyler yazmısım..Öpüşelim barışalım :)[hline]Beşiktaşlı olmak bir ölüm kalım meselesi değildir,çünkü çok daha önemlidir..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 27 Şubat 2003 22:05 tarihinde demiş ki:
eh süper yorumlarınızı kendinize saklayın eleştirilmek istemiyorsanız[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

Yorum okumak istemiyorsan sağ üst köşedek X işareti seni bekliyor..

Ha eleştirmek istiyorsan buyur eleştir herkesi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simofle, 27 Şubat 2003 22:18 tarihinde demiş ki:
Haydaaaaaa soylıcek sey bulamadın gıttına anons dedın,guluyorums ana ya.Su an turkıyede en fazla saha kapatma cezası alan takım hangısı soyle bakayım bana?[hline]Simofle

lol ya gülmeye devam et her mac bombardıman yaparsanız sahaya kapancak tabi. sölicek bisi bulamadında anons dedin ne demek? adam gibi anonslarını yapsaydı nolcaktı sonuc? 0-3.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...