Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

büyük gün geldi..Beşiktaşımız Slavia Prag önünde..görüşleriniz..

Blackeagle

Öne çıkan mesajlar

bırakmasaydı abi onun mallığı :)

kendi kendine yorum yapıp bırakmak olur mu profesyonel adamlar hepsi... nası olsa seyirci var olay çıkar kaynar die mi düşünüolar anlamıorum ki..

kim ne derse desin , beşiktaş klasiklerinden birini yapıodu.. zar zor kurtardı..
beşiktaşın kalitesinde bi takımın daha rahat atlaması gerekirdi bu turu..
böle giderse işi zor .. bunun lazio su porto su fln var
işalla iyi işler yaparlar da 2. bi uefa görürüz..
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen golün penaltıyla yakından uzaktan alakası yok! hakem kararlarını onlardan yana kullandı,ofsaytlar hatalı..böyle şey olmaz adam olmayan penaltıyı çaldı bizi strese soktu ama olsun çeyrek finaldeyiz,wislayı bekliyoruz(işallah)[hline]Beşiktaşlı olmak bir ölüm kalım meselesi değildir,çünkü çok daha önemlidir..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 27 Şubat 2003 21:16 tarihinde demiş ki:
yemezler değil abi olay atamazlar

slavia prag'ın kalitesi belli abi, beşiktaş bile 5-6 kalite üstün slavia prag'dan

kolay kura çekip buraya gelmiş slavia prag[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

iyide beşiktaş bile ne demek?
Sosyal ağlarda paylaş

nukem "objektifim" demeyerek başlıyorum söze :

ne kadar objektif olmasam da o son dakikadaki pozisyona "gol değil bre" diyemem. körlüktür bu, gol işte. ehe, saymadı hakem, atladık. ha hakem penaltıyı da yanlış vermiş midir, bence onu da yanlış vermiştir.

pozisyonları tartışacaksak daha objektif olalım. yok sonucu, şikeyi mikeyi, kimin kazanacağını tartışacaksak; sonuna kadar taraf tutalım. ama pozisyonlarda..
Sosyal ağlarda paylaş

Nukem her ne kadar konusmıcam desemde, sen yazılarınla karsı tarafı tahrık edıyorsun.Tartısılmıcak tıp ınsanlardan bırısısın.Ben adam akıllı gorusumu soyledım.Sımdı icq dan Fb&Pana macından sonra bana yazdıgın msj ları foruma koyarsam senın yuzun bırdaha patıcık forumlarına yazmaya tutarmı? O yuzden sende bır ıthamda bulunurken kendı yaptıgın hatalardan bahsetme.Yanı bana turkluk,mıllıyetcılık muhabbetı yapma.[hline]Simofle

[b]O 55 bin sosisliden biri

-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

ehe tamam nukem. nooluyoz oldum bi anda.

pozisyona gelince , dedigim gibi bakmak lazim pozisyona dogru duzgun. yanlis yorum yapma olasiligima goz onune alarak yorum yapmamayi dogru buluyorum.

2.kere izleyenlerin yorumlarini alalim[hline]Black Wind always follows
Where my black horse rides.
Fire's in my soul
Steel is on my side!

Sosyal ağlarda paylaş

Senı tehdıt ettıgım yok,ıste hemen parlıyor gozun hıcbırseyı gormuyor.Konusulmuyor senle nukem spor hakkında.Sen demıssın kı ıste karsı tarafı tutanlarda patladı,turkluk muhabbetı yapmıssın.Bende dıyorum kı sen yunanlıları tutarken dedıgın lafları ne cabuk unuttun.[hline]Simofle

[b]O 55 bin sosisliden biri

-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

burda asıl önemli olan konu 4-0 öndeki, türkiyenin en tecrübeli takımı[as nukem says] nasıl durumu 4-2'ye getirtti[sahte penaltı, hede hödö demeyin, maçta çalınan düdüklere göre sonucu yazıyorum..size göre o penaltı olmasa o gol olmasada gerçeği bu sonucun buna göre yorum yapalım]

okadar tecrübeli takım bu beşiktaş nasıl böyle oldu bu sonuç[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

Diğer takımları tutanlar yorum yapıp ortalığı karıştırmasın ya hele birde büyük umutlarla yola çıkıp ne kupada ne ligde ne de AVRUPA'da bişi yapamamış olan takımların taraftarları !
HAYDİ HİSSET BU HİSSLERİMİ!!!!!![hline]My name is Zordekus Memduska Dolapolio,commander of ordechs of north ,chief ordech of Geyich legions,loyal servant to true Ordech cheiftain Nurlah
Sosyal ağlarda paylaş

off ÇEYREK FİNALE çıkmışız adamlar hala ofsayt ı tartışıyor ? beyin hücrelerinizi maçda kaybetmediğinize eminmisiniz?
O yan hakemin verdiği %80 ofsat yanlış zaten...[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

evet

bu arada neyi tartısıyoruzki gol olsun lam allah allah ehuahuuie gectik ya. bu arada halkta bir arastırmja yapılsa herhalde ömrü en kısa olanlar besiktaslılardır :) yuh lan böyle takım olur mu ya sürekli kanser ediyolar adamı töbe töbe :) gs olsa orda 4-0 dan sonra 6-7 olurdu rahat ama iste tecrübe kazanıoz biz de :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darksun, 27 Şubat 2003 21:40 tarihinde demiş ki:
off ÇEYREK FİNALE çıkmışız adamlar hala ofsayt ı tartışıyor ? beyin hücrelerinizi maçda kaybetmediğinize eminmisiniz?
O yan hakemin verdiği %80 ofsat yanlış zaten...[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''

ben kaybettigime eminim :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 27 Şubat 2003 21:41 tarihinde demiş ki:
evet

bu arada neyi tartısıyoruzki gol olsun lam allah allah ehuahuuie gectik ya. bu arada halkta bir arastırmja yapılsa herhalde ömrü en kısa olanlar besiktaslılardır :) yuh lan böyle takım olur mu ya sürekli kanser ediyolar adamı töbe töbe :) gs olsa orda 4-0 dan sonra 6-7 olurdu rahat ama iste tecrübe kazanıoz biz de :)

Hayır Fenerbhaceden ustun olamaz bu konuda.Macın 80. dk sı ben rahat edemıyorum.fenerbahce bu valla bellı olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 27 Şubat 2003 21:39 tarihinde demiş ki:
burda asıl önemli olan konu 4-0 öndeki, türkiyenin en tecrübeli takımı nasıl durumu 4-2'ye getirtti[sahte penaltı, hede hödö demeyin, maçta çalınan düdüklere göre sonucu yazıyorum..size göre o penaltı olmasa o gol olmasada gerçeği bu sonucun buna göre yorum yapalım]

yerden göge kadar haklısın (ignelemeri cıkardım :P)
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar konustunuz carptırdınız ki..4-0 dan sonra hakemin hediye ettiği penaltı sonra karambolden gol..Bu mu bizi eleyecek takım? yardımcı hakem abuk subuk bayraklar kaldırdı...Ayıptır hala burda ofsaytı bilmemneyi tartışıyosunuz..Ondan önce penaltıyı görsenize..Ali Aydın Fenerbahceye bile çalmaz bu penaltıyı[hline]Beşiktaşlı olmak bir ölüm kalım meselesi değildir,çünkü çok daha önemlidir..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...