Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 3 - çıkış öncesi

axedice

Öne çıkan mesajlar

Oha, valla kavga çıkar tool'a kötü mü dedi birisi ?!

Adamların amaçları oyuna uygun ve güzel bir fallout partisi yerine, klasik bir lansman partisi olduğundan bence foo fighters gayet normal.

Sorun, partinin broşür konseptini sanki fallout partisi olacakmış gibi göstermeleri. Eğer gerçekten öyleyse, o zaman biraz ters durmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi, blizzard blizzcon'da tanıtım vs. yaparken konsept dışına çıkmıyor ama. Klasik müzik çalsın blizzcon'da çok komik olur mesela. Herşeyin yeri ve zamanı var, foo fighters'a kötü demiyoruz.

Dediğim gibi, sırf bir lansman partisi ise tamam sorun yok. Ancak o zaman bu tanıtım broşürleri ne. Bunu alan adam "haa fallout temalı bir parti bu" der.

Net olarak, adamlar ne yapmak istediklerini bilememişler. En iyi ne gitrebiliriz demişler ve öyle yapmışlar. Bethesda'da konsepte uygunluk kavramı pek yok zaten oyunlarında (oblivion öncesi hariç) ahanda cuk diye genel mantıklarına uymuş bu olay da.
Sosyal ağlarda paylaş

Venator said:
Abi, blizzard blizzcon'da tanıtım vs. yaparken konsept dışına çıkmıyor ama. Klasik müzik çalsın blizzcon'da çok komik olur mesela. Herşeyin yeri ve zamanı var, foo fighters'a kötü demiyoruz.

Dediğim gibi, sırf bir lansman partisi ise tamam sorun yok. Ancak o zaman bu tanıtım broşürleri ne. Bunu alan adam "haa fallout temalı bir parti bu" der.

Net olarak, adamlar ne yapmak istediklerini bilememişler. En iyi ne gitrebiliriz demişler ve öyle yapmışlar. Bethesda'da konsepte uygunluk kavramı pek yok zaten oyunlarında (oblivion öncesi hariç) ahanda cuk diye genel mantıklarına uymuş bu olay da.

yahu blizzcon da tunak tunak bile çaliyo ne konsepti be herkes rahatina bakiyor
Sosyal ağlarda paylaş

pronoit said:

yahu blizzcon da tunak tunak bile çaliyo ne konsepti be herkes rahatina bakiyor

Standlar sırasında ne çalıyolar bilmiyorum ama, konserler pek tunak tunak gibi gözükmüyor :)

http://www.blizzard.com/us/blizzcon07/gallery.html

İşin geyik kısmı bir yana, adamlar ciddi ciddi çıkıp "I am Murloc, I am death" diye bağıra bağıra isterlerse arkada dota song çalsınlar farketmez. Adam istediği muziği kendi konseptine yediriyor mu, yediriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

venator, rock ile wc3 ya da wow'un zerre alakası yok ama eğlenmeye gelen insanlara sırf generic orkestral oyun soundtrack dinletmenin iyi bir fikir olmadığının onlar da farkında. (:P)

herhalde tanıtım partisinde çalan müzik üzerinden hakkında eleştiri yapılan ilk oyun oldu fo3 bu forumda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...