Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 3 - çıkış öncesi

axedice

Öne çıkan mesajlar

Bekledim.Trailerlar ın hepsini teker teker izledim.Ya bu oyun fps mi olmuş?Hangi trailerı izlesem 3d renderler mutant avlıyor.Şimdi bu beni iki seçenek arasında kalmaya itiyor.Ya yapımcılar ''abi biz bu oyunun grafiklerini aldık first person 3d makyajladık serious sam yaptık(mübalağa)'';yahut ''trailerlarda sadece combatlara yer verdik.''demeye çalışıyorlar.Bu dünyada nerde radyasyon?Nerde bağımlılık yapan drug,medicler falan.Nerede abi kamasutra :D.Trailerlarda perks ler ya da skiller hakkında hiç bir şey göremedim.Fallout tactics gibi mutant öldür.Bilmiyorum ben sevmedim,hoşlanmadım.Hea şeyi inkar edemem first person olarak o dünyayı gezmek hoş olur.Oyunu oynamadıgım icin yapısı hakkında da fazla konuşamıcam;fakat trailerlardan ötürü cok kötü bi oyun oldugu izlenimine kapıldım.Nedeni açık oyunun ismi FALLOUT 3.Başka bi isimle çıksa karsımıza bu kadar eleştirmezdim.Tabi bu yazdıklarımın hepsi tahmin,önyargı...
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün varya bir Power Armor ve Power Helmet aldım, akla zarar. Böyle birşey yok ya. Main Quest için bir Radio Station'a gidiyorum. Yolda Brotherhood of Steel ile karşılaştım(şerolar application kabul etmiyor bu arada.). Meğerse Radyo İstasyonu Super Mutant'ların saldırısı altındaymış. Neyse birlikte bastık dağıttık mutantları elemanlardan biri öldü. Combat bitti, hayattaki elemanların 2 metre yanında yatıyor, gebermiş yazık. Gittim, heriften; Bir Fatboy(mini nuke atıyor), assault rifle için ammo, stimpak, Power Armor ve Power Helmet lootların. Hiç biri de "höyt napıyon layyn" demedi valla.

Sonra ulen ben bunu birde takmayı deneyim, karizma yapalım diye bir düşündüm ama, This item requires Power Armor Perk deyince çapulcu kıyafetlerine kaldık :D.

Sosyal ağlarda paylaş

baya okudum ettim uzun zamandır bu oyunu bekleyen biri olarak fakat buradaki az insanın fallout oyunlarını anladığını düşünüyorum cidden. yok geympıley çok rörerö yok item çalıyosun kullanmıyosun bile falan gibi saçma sapan tartışılmış çünkü.

hayır bunlara takılacak olursa fallout1-2'yide ----- o zaman. ne anlıyosunuz gameplayden? kağıt grafiklerden.
falloutu fallout yapan ne oynanış stilidir (ki ben fallout fanı bir insan olarak eski combat sistemini öle çok imba bulan yenilikçi bulan falan biri diilim),ne grafikleridir ne müzikleridir ne videolarıdır.

fallout fallout yapan eşsiz evrenidir senaryosudur muhteşem dialoglarıdır. fallout3 bunu veremedi mi nedir? dünyayı daha iyi tanıtabiliyor mu tanıtabiliyor okuduğum kadarıyla, e oyunu ne kadar oynayabildiniz? senaryosumu çok kötü mü?
Sosyal ağlarda paylaş

Falloutu fallout yapan içindeki rpg öğeleridir. Karakterin yaptığı tercihler ve bunların oyun dünyasındaki sonuçları, dialoglar, bide tasvirlerin getirdiği post apoc atmosferdir falloutun özü. Daha önce yayınlanan gameplay vidyolarda bethesdanın bu alanlarda yetersiz olduğunu gördük zaten, e hadi aksyon rpg shooter tadında bi falloutumuz olsun bari diyoruz ama o da yok. Oblivian gibi yine kalitesiz, yine kalitesiz.

Ayrıca vidyolar değildir demişsin ama oyun atmosferine çook büyük katkısı vardır o ron perlmanli fotografik giriş vidyolarının. Oyun bittikten sonra yaptıklarının yine fotografik bi şekilde anlatılması ayrı güzeldir.

Bide öninceleme değil de direk inceleme yazıları geliyor artık, bi tanesini yine kopyalıyorum buraya.

said:
One minute I'm running into a nest of rad-scorpions, while there is a peaceful camp of settlers 30 meters away. Some slavers are walking around with their slaves just around the corner and some raiders just settled down a bit farther away. A quick jog and I'm a nest of deathclaws. It's compressed, maximized and anonymized at the same time. It feels like a enormous orgy where nobody wants to fire away. There's tight and crowded, but no friction nor excitement. Many parts, but no entirety.

F3ten bir rpg olarak zevk almak isteyenler için oblivion rp guide ı kullanabilirsiniz. http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Roleplaying
Sosyal ağlarda paylaş

Garadia said:
Sam said:
ben de aynı esnemez, yıkıcı eleştirilerinizi diablo 3'e beklerim.

niye?
blizz'in her oyununu seviyoruz bethesta'nın her oyununu sevmiyoruz

taş olursun tövde de.
oblivion'u sevmemiş olabilirsin ama morrowind ve daggerfall oldukça enfes oyunlardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada bethesdaya nefretimizi kusarken haberleri atlamışız. Değişik bi pr çalışması yapıyor beth bu defa.

http://www.joystiq.com/media/2008/10/fallout3launchinvite.jpg

said:
Bethesda is throwing a radiation-hot launch party for Fallout 3 next Saturday in Los Angeles, complete with even more Vault Boy retro graphics. The party features headline music by the Foo Fighters, and it's hosted by Courtney Cox, David Arquette, Odette Yustman, Ben Harper, and it's being co-hosted by the Bethesda / Zenimax board of directors, which includes bigwig producer Jerry Bruckheimer, bigwig CBS president Les Moonves, bigwig MGM president Harry Sloan and and bigwig baseballer Cal Ripken, Jr.

That's an odd mix of folks to kick off this post-apocalyptic video game, but given the current state of the economy, maybe everyone is embracing impending disaster and learning to love the bomb. Joystiq will be on-hand to take photos and collect thoughts about Fallout 3. Plus those frolic-inducing spirits sounds pretty damn goon.

http://www.joystiq.com/2008/10/11/the-incredibly-strange-and-delightful-fallout-3-launch-party/

Bu da aynı davetiyenin farklı bi versyonu hahahah

http://img401.imageshack.us/img401/1791/lynchpartydu0.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
Garadia said:
Sam said:
ben de aynı esnemez, yıkıcı eleştirilerinizi diablo 3'e beklerim.

niye?
blizz'in her oyununu seviyoruz bethesta'nın her oyununu sevmiyoruz

taş olursun tövde de.
oblivion'u sevmemiş olabilirsin ama morrowind ve daggerfall oldukça enfes oyunlardı.

beni mi desteklemiş oldun anlamadım ahah
Sosyal ağlarda paylaş

Starcraft bölümünde Sam'in mesajından alıntıdır. Oraya girmeyenler gözden kaçırmasın diye alıntılıyorum:

Sam said:
evet suark, harbiden nam saldılar şimdiden. gidip bir bakın oyun sitelerinde comment'lere, forumlarda mesajlara. insanların çıkmamış bir oyun için bir şirketi bu kadar çok haşladığını ilk defa gördüm. millet bizim gibi "torrent'ten indiririm nolacak" diye düşünmüyor hemen tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...