Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 3 - çıkış öncesi

axedice

Öne çıkan mesajlar

oyunda ne var ne yok biliyoruz zaten, izleyin gitsin ne olacak. oyunun senaryoda tepe noktası atom bombası güya nedir ne değildir oyun çıkmadan 1 sene öncesindne biliyoruz. oyun çıkmadan bu kadar detaya niye giriyorlar anlamıyorum. scII' de xel'naga gelip kerrigan'ın ağzına biber sürecek deseler ne zevki kalır o senaryonun gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Paxa katılıp oynayanların genel izlenimi oyun fallout değil, rpg de değil ama iyi bi post apoc. shooter olmuş ve rpg öğeleri obliviona göre daha başarılı.

Revangelis said:
obliyvan gibi çark olmayacak heralde dimi?

Hayır, dialog sistemi eski oyunlara benziyor ama kelime sayısı daha az.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
AnandTech forumdaki bi eleman oyunu bi şekilde buldum oynuyorum falan demiş. Nerden aldığını söylemiyor ama yasal yollardan olduğunu idda ediyor. Büyük ihtimalle yalan, forumda anlattıklarının çoğu zaten bilinen şeyler. Ama iki ihtimal daha var, belki çalışanlardan birinin akrabası falan ve bi kopya geçti eline, yada ninja bi beth pazarlamacısı. Marketing plant diyorlarmış böylelerine.

http://forums.anandtech.com/messageview.aspx?catid=79&threadid=2228364

Bide resim koymuş inandırmak için. Resim fena diil aslında.

http://pics.bbzzdd.com/users/mzinz/photo.jpg

Odanın ışıklandırmasının ana menü düğmelerini etkilemesi falan gerçekçi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yav bu oyunun grafikleri neden bu kadar iğrenç? bir ass creeds gibi yapamamışlar mı yani bunca zaman uğraşırken? ne anlamı kaldı şimdi 2 sene öncesinin grafikleriyle oynayacaksam ben bu oyunu?

gta4 vari bir grafiği olması gerekirdi ki gerçekten ortamın kasveti yansıtılabilsin.

hiç olmamış. fps de hiç yakışmamış. ben sevmedim. kesin oynar bitiririm ama yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...