Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 3 - çıkış öncesi

axedice

Öne çıkan mesajlar

Ya bone acikcasi bizler Blizzardin "haftaya cikiyor olm" dedigi oyunlari senelerce bekledik,Westwood-blackisle-bullfrog gibi en iyi oyunlarimizi cikartan firmalarin kapanisina sahit olduk,cocuklugumdan beri yeni duke nukem u bekliyorum zaten! simdi iki ss e f3 gibi bi ismi ve bethesta gibi bi firmayi engizisyona sokmak icimden gelmiyor acikcasi..
Sosyal ağlarda paylaş

Nerede karından kol çıkıyor onu merak ediyorum ben ya. O amuda kalkmış mutant pozunda ateş eden elemandan bahsediyorsanız şayet, adamın sol kolu oradan çıktığını anlayamazsınız. Bence gayet nişan alırken dirsekten kırmış kolunu hafif de o tarafa yatırmış vücudunu ve kameranın talihsiz açısından dolayı ofsayt gibi gözüküyor ama değil :D

Ha bir de illa olacak öyle şeyler HL2'de ne grafik hataları gördüm ben şaka gibi, yada COD4'te. Ama kimse aa bu oyun dandik demedi. Sizin isteğiniz tepeden gördüğünüz, 10 piksellik adamlarla oynamak bence. Yanılıyor muyum?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şimdi düşündüm taşındım karar verdim Collector's edition alıyorum. ilk önce Survival Edition'i almak istiyordum ancak sadece amazon sattığı için ve kendileri türkiye'ye "video game" yollamadığı için bu kararımdan vazgeçtim. Şincik baktığım kadarıyla benim emektar sendit.com bu ürünü barındırmıyor normalde bu heriflerden alışveriş yaptığım için sorunsuz olarak siparişimi tamamlıyordum. Net'te biraz baktım en avantajlı Gamestop olarak gözüküyor, CE vermelerinin yanında bir de bonus olarak poster ve soundtrack albümü veriyorlar. Gamestop'dan birkaç kişinin alışveriş yaptığını duymuştum sorunsuz diyorlardı ve CE'nin 69$ gibi bir fiyatı var bana makul geldi. Merak ettiğim alışveriş yaptığınız yine bu bonusları sunan ve daha ucuz ve güvenli dediğiniz bir site var mı? Bu arada bethesda'nın bir diğer oyunu Oblivion'u türkiye'ye getiren Aral'in alısveris sitesinde gelecekler kısmına Fallout 3'ü göremedim, kararımın yabancı siteler olmasının bir başka nedeni de bu. Bu adamlar getiriyoruz deseler burayı beklerdim sorun değil.

edit 1: Yazdık ama bu herifler Türkiye'ye yolluyor mu ürünleri?
edit 2: Geez.. hızlı geliyor ancak 60$ alıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:
Ben şimdi düşündüm taşındım karar verdim Collector's edition alıyorum. ilk önce Survival Edition'i almak istiyordum ancak sadece amazon sattığı için ve kendileri türkiye'ye "video game" yollamadığı için bu kararımdan vazgeçtim. Şincik baktığım kadarıyla benim emektar sendit.com bu ürünü barındırmıyor normalde bu heriflerden alışveriş yaptığım için sorunsuz olarak siparişimi tamamlıyordum. Net'te biraz baktım en avantajlı Gamestop olarak gözüküyor, CE vermelerinin yanında bir de bonus olarak poster ve soundtrack albümü veriyorlar. Gamestop'dan birkaç kişinin alışveriş yaptığını duymuştum sorunsuz diyorlardı ve CE'nin 69$ gibi bir fiyatı var bana makul geldi. Merak ettiğim alışveriş yaptığınız yine bu bonusları sunan ve daha ucuz ve güvenli dediğiniz bir site var mı? Bu arada bethesda'nın bir diğer oyunu Oblivion'u türkiye'ye getiren Aral'in alısveris sitesinde gelecekler kısmına Fallout 3'ü göremedim, kararımın yabancı siteler olmasının bir başka nedeni de bu. Bu adamlar getiriyoruz deseler burayı beklerdim sorun değil.

edit 1: Yazdık ama bu herifler Türkiye'ye yolluyor mu ürünleri?
edit 2: Geez.. hızlı geliyor ancak 60$ alıyorlar.

Gamespot'u boşver, Amerika'dan UPS ile yolluyorlar, 2 günde geliyor ama çok pahalıya tutuyor.

Sendit Türkiye'de en popüler site elbette ama gameseek.co.uk ve game.co.uk gibi iki site var, arşivleri Sendite göre çok daha iyi. Onlara da bakmanı tavsiye ederim. Hem ingiltereden geliyor, daha az problemli.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Gamespot'u boşver, Amerika'dan UPS ile yolluyorlar, 2 günde geliyor ama çok pahalıya tutuyor.

Sendit Türkiye'de en popüler site elbette ama gameseek.co.uk ve game.co.uk gibi iki site var, arşivleri Sendite göre çok daha iyi. Onlara da bakmanı tavsiye ederim. Hem ingiltereden geliyor, daha az problemli.

Bu iki sitede de f3 CE yok maalesef. ama aklimda bulunsun tekrar incelerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:
soundtrack cd'yi süper yapmışlar ya, taşplağa benzemiş valla. :)

collector's edition düşünmeye başladım valla, yalnız bu saatli versiyonu gamestop'da göremedim. sadece amazon mu yani?

evet sitelerinde öyle yazıyor amazon işbirliği ileymiş. Bu arada saat CE'de yok Survival Edition'da var arcane
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...