Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 3 - çıkış öncesi

axedice

Öne çıkan mesajlar

said:
o ne alaka şimdi bu konuyla?

anlasana yaw korkuyoruz fallout ta ööle olur diye :P

ya şimdi bakıyorumda morrowind ve benzerleriyle beraber fallout un aynı tartışmada geçmesi nasıl abes bea...black isle gettin bethesda lara bıraktın bizi :(

[ Mesaj 18 Temmuz 2007, Çarşamba - 00:45 tarihinde, fenris tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya burda sorulması gereken morrowind de,oblivion da nasıl olduğu değil,eski fallout larda nasıl olduğu.

gel gör ki arkadaşla beraber bi türlü hatırlayamadık fallout larda öldürülmemesi gereken kim vardı,öldürünce ne oluyodu...

ya aslında var mıydı ki?

biri bize insanlık namına hatırlatıversin :P
Sosyal ağlarda paylaş

"Eski Fallout'un tarzından farklı bir tarz olmasına rağmen Fallout dünyasından hiç bir şey kaybetmemişiz."

de demiş, paniklemeye gerek yok. :p

ekleme: lol evet, Voult filan bozmuş bütün otantikliğini yazının.

[ Mesaj 22 Temmuz 2007, Pazar - 17:29 tarihinde, Sam tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

- "Ta ki bir sabah babanızın hiç bir iz bırakmadan ve sebebi bilinmeyen bir ekilde bu güvenilir sığınakdan çıkıp, dış dünyanın kaotik ve çöküntü ortamına gidene kadar" -konu icin bulgarcada bi laf war : Sıçki?

- "Aslında oyunun fanlarını anlıyoruz. Fakat işin başka bir boyutu var. Biz Fallout'u insanlarla paylaşmak istiyoruz." anlıyoruz da sallamıyoruz fanları, paranın tadı daha bi hoş biliomusun?

+ "Fallout 3'de Vault'da yetişme gelişme dönemini yaşamanızı istedik" yorum yok hoş olabilir.

- "Sonra Erin eline 360 controller'ını aldı" wtf? blasphemy ;p pc oyunu lamn bu =(

- "10 Yaşınıza geldiğinizde BB Gun ve Pip-Boy 3000 adındaki bileğinize taktığınız küçük bilgisayara sahip oluyorsunuz ve oyun boyunca ulaşacağımız menüler Pip-Boy ekranı oluyor. 16 yaşınızda, yeteneklerizi belirleyen tabloyu çıkartan ve psikolojik sorulardan oluşan G.O.A.T. (Gereralized Occupational Aptitude Test) testini alıyorsunuz" nerde benim bloodymess im ? finesse? handling im?

peh umutlarım azalıyor oyuna :/
Sosyal ağlarda paylaş

oyun pc dışında hem ps3 hem xbox360 içinde yapılıyor ki aynı anda zaten? hatta benim tahminim ilk konsoll olarak yapılcak sonra convert edilecek.

ki adamın eline ilk olarak klavye veya mice dan ziyade 360 control şeysi alması da kanıtı.

levelda felan da bu ay beklentimiz çok yüksek. dağa çıktı. felan falan demişler ama benim mmo dışında hiçbir oyundan veya filmden kitaptan beklentim yoktur hiçbir zaman. giderim izlerim oynarım sakin sakin. eğlendiriyorsa beni ben mutluysam tamamdır ehe. kötüyse de ben mi kaybedicem işimi banane. sux derim geçerim :P

malum. öyle 3465745 beklentiyle bişi bekleyenlerin sonu hep patlamak olmuştur :)
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatımız verdik en favori oyunlarımız arasında ilk 3 e koyduk gönül verdik vs..

Xbox nedir?...

Ps3 nedir?

grafikten ilk 3 hafta agzımız acık ızleriz..sonrasında bir yazlık evin manzarası nasılki tablolasırsa..aynen onun gıbı olucak..
Tekrar oynatıcak olan senaryo ve rpg derınlıgı olucakmı bakalım..
Acıkcası..en son Lionheart konusunda cok cok ıddıalı konusmustum..ve sozumu yalan cıkardı fırma o yuzden bekleyıp gorucez dıyorum...

oblivion with guns ı guzel bi seymis gibi söyliyen o yazarıda Voult 31 e yollamak istiyorum acıkcası..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...