Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

tekrar yazmaya usendim direk c/p yapayım şu 'the company' hakkındaki nacizane düşüncelerimi

the company

the company adında bir adi şirket vardır bu dizide, ismini duysan bir bok yapıyorlar sanarsın. halbuki baba-kız iki tane dengesizin şirketidir bu. bir de mohinder suresh dallamasını kandırdılar etti mi sana üç.
göt içi kadar bi bina içinde iki tane 3 yıldızlı otel odası, birinde adam birinde peter. kızcagız hem katil, hem hademe, hem getir-götür. baba desen hem muhasebeci hem araştırmacı hem genel müdür. o hapları ilaçları mohinder olmasa kim yapıcak onu da anlamadım. kuracağınız şirkete sokayim, bizim bakkal da şirket diye geçiyor hem sizden çok çalışanı var be.

kıçıkırık smallville deki lablarda deney mekanlarında bile bir sürü dandirikde olsa alet edevat var, çalışan 2-3 tipsiz insan var bi inandırıcılığı oluyor ya.

company company diyip duruyorlar
haitian,bob,elle,claude,bennet bitti 5 kişilik company
haitian zaten bi var bi yok geziyo
bennet çıktı claude öldü, öbür bi müdürleri vardı oda öldü
şu company olayı harbiden çok cort.prison break deki company e bak bide bunlarinkine bak .

Sosyal ağlarda paylaş

Ama şimdi şöyle bir durum var ki;

dizi adi da bu konuda on plana cikiyor : Heroes.

Yani super insanlari ele alan bir dizi, yani company'i ve Company'nin yaptiklarini felan ela alan bir dizi degil.

Yuksek oran'da Hero'larimizi on plana cikaran bir durum, company'i kuran yoneten bir kaç hero vardi, e onlar'da surekli gundemdeler zaten, olaylarin akişina gore yapilabilecek en mantikli iş bu company'e az zaman ayirmak.

Ki ornegin; dizi'nin bir bolumunde company'deki calisanlari işte profosor'u calisirken felan ya da ne bilim genel kurul toplantisini vesaire izleseniz, off bu ne yahu ? Bunlarimi izleyecegiz, heroes degil mi bu ? Diyeceginizden emin olabilirsiniz.

Bunun disinda, kagit fabrikasi olarak calistigi donemde matt bennett için gelmişti, teşkilat alet edavat gayet yerindeydi, yani olay hergun company binasinda gecemez, ki geçtigi anlarda gayet yeterli bir gosterim bence. Araştirmacilikdi, deneylerdi arka plan'da vardir bir doktor ordusu illa Mr Muscle reklami gibi butun doktorlar cikip bakin bunu yaptik demesine luzum gormuyorum.

Ki oyle detaya inildiginde dizinin rayindan cikacagini ve sikici bir hal alacagini da biliyorum.

O yuzden bu hali, yani hero'lara ve onlarin yaşamlarina ya da yaşamlarindan kesitlere, çıkar davalarina, kimi zaman guc kimi zaman otorite savaşlarina vb.. şekilde dizinin şekillendirilmesi bence yapilan en dogru seylerden biridir.
Sosyal ağlarda paylaş

yaahu az önce izledim son bölümü

iyice sardılar olayı... yani madem ölmeyecekti bennett niye bu kadar tırstı ölmekten? suresh bir öyle bir böyle oynayıp duruyor. claire çok saçmaladı son bölümde. westle bennett da bi anda k3nk oluverdi. hiro nun gidip gelmesi çok gereksizdi. asıl olay adam'ın ne olacağı. hironun babasının katili çıktı adam.

Sosyal ağlarda paylaş

DeBuffAndHeal said:

Benet ölmeyeceğini nerden biliyordu?Bennet ölmemeye çalışıyordu.
bennet ne zaman reslendi?

iyi de sende gözüne kurşun ye,öl,sonra bir mekana kapatıl,Adam veya Claire'nin kanı verilsin sana,delinmiş beyin kendini çok sonra rejenere etsin,uyan ve vay anasını de.

Ben buna reslenme derim,siz ne dersiniz bilemem :)

Ayrıca Bennet ölmeyeceğini bilmiyordu,ölmemeye çalışıyordu.Mendez'in çizdiği resimler tek tek gerçekleşti,gözünden kurşunu yedi vs. bundan sonra Bennet'e ne olacak asıl soru orada.

Claire bir şekilde yaşadığını öğrenecek kesin dalacak kurtaracak kesin babasını

Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:
he he he :D

abi hiç ultima ve turevlerini oynamamişsin belli cok guldurdun beni..

Aciklayalim

reslenme : resurrection kelimesinden geliyor abi, yeniden diriltme felan olayi :D

resetlemek degil yani :D
Res deilde ress yada rezz deseydin anlardım.UO oynamadım hiç :D.CS res restart anlamında oldugundan reset sandım yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...