Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Ya lan of
İzlemeyen SAKIN açmasın spoyu. Çılgın spoiler var içinde.

OHAAAAAAAAAA

West'in Noah'nın öz oğlu olması olayı resmen "OHA" dedirtti. Karısının da dedii gibi: Erkek çocuk babaya benzermiş, West'in düşünebildiği tek şey Claire. Kaito'yu öldürenin Adam olması şaşırtmadı hiç.
Olayların sebeplerinin en altındakinin Hiro vs Adam olduğunu da öğrendik. Muscle-memory takılan zenci kızın, Peter'ın, The Company'nin ve Sylar'ın hangi tarafta oldu merak konusu. Şimdilik Peter Adam'la beraber gibi, o yüzden ezeli rakibi Sylar'ın da Hiro tarafına geçmesi mümkün. Yalnız burda da, Hiro'nun Sylar'a kılıcı saplaması engelleyici etken olabilir.
Bi babanın kızı için neler yapabileceğini görüp, kendi babasının ona acımasız testler uyguladığını öğrenen Elle'de de bitakım değişiklikler olacak gibi. Bölümün sonuna doğru Bob'un elini Elle'in koluna koymak istemesi ve Elle'in onun elini itip, melun melun bakması bunun bi işareti olabilir.
Bu arada Mohinder ve tüm sülalesi çok ağır küfürler yedi benden. Serinin başından beri hiç sevmediğim adamın tekiydi ve bugün itibariyle nefret ediyorum o ezikten.
Ayrıca son sahnede Claire'in kanının Noah'nın tüm yaralarını iyileştirmesi, Adam'ın kanının Nathan'ı iyileştirmesini hatırlattı. Hatta daha da ileri gidip, Bob ve tayfasının yerinden çıkardığı gözü tekrardan yaratması ve adamı hayata döndürmesinden yola çıkarak diyebiliriz ki, iyileştirme gücü Adam'ınkiyle yarışabilecek seviyede.
Ha bi de şey olayı var, yanlış duymadıysam Angela "Adam'ın gücü sadece iyileştirmeyle sınırlı değil, önceden biz de öyle sanıyoduk." dedi. Çok über bi gücü var demek ki.

Sosyal ağlarda paylaş

kojiroh nerenle izledin yaw?

OHAAAAAAAAAA

Kojiroh said:
West'in Noah'nın öz oğlu olması olayı resmen "OHA" dedirtti. Karısının da dedii gibi: Erkek çocuk babaya benzermiş, West'in düşünebildiği tek şey Claire. Kaito'yu öldürenin Adam olması şaşırtmadı hiç.
Olayların sebeplerinin en altındakinin Hiro vs Adam olduğunu da öğrendik. Muscle-memory takılan zenci kızın, Peter'ın, The Company'nin ve Sylar'ın hangi tarafta oldu merak konusu. Şimdilik Peter Adam'la beraber gibi, o yüzden ezeli rakibi Sylar'ın da Hiro tarafına geçmesi mümkün. Yalnız burda da, Hiro'nun Sylar'a kılıcı saplaması engelleyici etken olabilir.
Bi babanın kızı için neler yapabileceğini görüp, kendi babasının ona acımasız testler uyguladığını öğrenen Elle'de de bitakım değişiklikler olacak gibi. Bölümün sonuna doğru Bob'un elini Elle'in koluna koymak istemesi ve Elle'in onun elini itip, melun melun bakması bunun bi işareti olabilir.
Bu arada Mohinder ve tüm sülalesi çok ağır küfürler yedi benden. Serinin başından beri hiç sevmediğim adamın tekiydi ve bugün itibariyle nefret ediyorum o ezikten.
Ayrıca son sahnede Claire'in kanının Noah'nın tüm yaralarını iyileştirmesi, Adam'ın kanının Nathan'ı iyileştirmesini hatırlattı. Hatta daha da ileri gidip, Bob ve tayfasının yerinden çıkardığı gözü tekrardan yaratması ve adamı hayata döndürmesinden yola çıkarak diyebiliriz ki, iyileştirme gücü Adam'ınkiyle yarışabilecek seviyede.
Ha bi de şey olayı var, yanlış duymadıysam Angela "Adam'ın gücü sadece iyileştirmeyle sınırlı değil, önceden biz de öyle sanıyoduk." dedi. Çok über bi gücü var demek ki.

west noah ın oğlu felan değil. orada çok komik bir gönderme var.

claire in annesi "kızlar babalarına benzeyen erkeklere aşık olurlar" diyor.
bennet da "babası uçabiliyo mu ki?" der. burada farkında olmadan nathan petrelli ye gönderme oluyor.
sonra claire in annesi "senin gibi onu koruyor" felan diyor.

adam ın kaito yu öldüren kişi olduğu 2 bölüm öncesi finalinden belliydi.

adam ın gücünün sınırlarını bilmiyolar. teorik olarak adam ölümsüz. ve kanı ile başkalarını iyileştirebiliyor. o yüzden kendisini "tanrı" olarak görüyor.

ayrıcana bennet piskopat adam valla. elle yi bile 2 dk da yola getiriyor. :D

Sosyal ağlarda paylaş

elle hakkında.

18+ :P

1 bölüm önce elle nin aslında düz duvara tırmanan bir hatun olduğunu öğrendik. e doğal tabi kimbilir kaç tane oğlanı yiyşecez ayağına kömüre çevirmiştir :P baktı peter dayanıyor bunun voltajına. (bu kıza senden elektrik alamıyorum diyen çıkmaz heralde :P )
hem peter da yumurta gibin çocuk :P kız da direkt sulandı. utanmasa üzerine atlayacak. ileriki bölümlerde peter ile aralarında bir şey olur mu? olursa sonunda nükleer patlama olur mu? :P

Sosyal ağlarda paylaş

hahah :D

2x09 über olmasa da iyi bir bölümdü:

Öleceği kesindi bekliyordum böyle birşey ama resimde anlatılanın birebir olmasını beklemiyordum. Mohinder gözümden düştü, nasıl böyle birşey yapar aklım almıyor. Son sahnede canlanması büyük süpriz oldu. Düşeni kaldırıyor, ne kanmış.

Herhalde bir sonraki bölümde Parkman ile Adam Monroe karşılaşacak. Heyecanla bekliyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

böm

Hiroların aynı anda gözlük düzeltmeleri güzeldi ama çocuk babasının aynısını orada görünce sallamadı ta uzaktan baba çağırınca gitti yanına.
Adam da ne pis bi adammış 400 yıl yaşıyosun git kung fu falan öğren. At adamı aşağı ikiniz de ölün sonra sen canlan devam et. Oh iyi valla. Wow da "ölmem nasılsa diye" zeplinden atlayan insanlar gibi.
Claire de ergen triplerine başladı senden nefret ediyorum falan, yakında sivilceleri çıkarsa şaşmam
Noah ın öldüğü sahneyi güzel yapmışlar. Benet nasılsa kaderi yendim diye artis artis triplere girmişti tam mohinder salağı verdi eline

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...