Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

şirket

şimdi bu şirketteki herkesin özel güçleri var belli ki peki kaito ve angela petrelli'nin güçleri neler acaba? hiç bahsedilmedi. angela peter'a "hatırla!" derken sanki kendi gücünü kullanıyormuş gibi geldi ayrıca peter'ın hafızasını silen kişi haitili ise o hafizalar normal yollardan geri gelemiyor demek ki angela'nın böyle bir olayı var

Sosyal ağlarda paylaş

adam peter vs

zaten başından beri anlamadım peterin annesinin özelliğini de, hatırla felan diyince belki hafızayla ilgili olabilir gibi geldi.

adamin kenzei oldugu bariz, zaten peterin claire'in gücü sayesinde o nükleer patlamadan kurtuldugunu dusununce adam'in ölmemesine şaşmamak lazım. 400 yılda ne biçim güçlenmiştir :D

matt'in babası, sadece zihin okumayla başlıyor güçler sonra çok güçleniliyor felan demişti ya onun gibi. Ama belli ki çok da fazla güce erişememiş. peter olmasa geçmişe dönüp hiro'yu yenemicek yani.

ayrıca bob'un dediğine göre onu daha önce bi odaya kitlemişler. matt de onu bi odaya hapseder babası gibi güçlendi artık.. başka türlü nasıl yenebilirsin ölmeyen bi adamı bilemiorum ki :P

belki syların yaptığı gibi beynini çıkarsalar o da bi çözüm olabilir. tabi beyinden de vücut gelişirse oha derim :P

Sosyal ağlarda paylaş

Peter'in beynine cam girdiğinde kendini yenileyemedi,Sylar milletin beynini inceleyerek güçlerin nasıl işlediğini öğreniyor vs.

Demek ki olayı beyin kontrol ediyor.Eğer beyni sökersen veya çalışmasını engellersen doğal olarak yeni bir beyini yetiştirecek güç olmayacak.Kol,bacak vs. kendini yeniler ama,beyin.Patates değildir beynimiz :)

Sosyal ağlarda paylaş

Molto said:

adam monroe

adam'ın başkasının güçlerini emebildiğini nereden çıkardınız ki

Adam'ın 300 yıl boyunca regenden ölmemesinden daha mantıklı , Hiro'nun gücünü emdiğin farkedip Hiro'dan intikam alma amacıyla bu zamana gelip başka işlere bulaşmış olma ihtimali daha gerçekçi bence.

Sosyal ağlarda paylaş

Acaip Spoiler...Merak etmek isteyenler bakmasın.

Kaynak

Eski jenerasyon Hero'ları öldüren başından beri Kensei idi. Hiro ve Kensei arasında Primatech'te büyük bir karşılaşma olucak. Kensei ölümsüz, öldürülemez. 400 yıl geçmiş durumda ve adı artık Adam Monroe. Yıllar önce Kensei Hro'ya ihanet etmişti ve Hiro intikam almaya çalışıcak. Fakat Kensei'ye birisi yardım ediyor olucak: Peter. Hiro ve Peter arasındaki uzun dövüş ve diyaloglar boyunca Kensei zamanda asılı olarak kalacak (frozen in time?). Peter Kensei'ye yardım ediyor çünkü Kensei daha önce Nathan'ın hayatını kurtarmış olacak. Peter Kensei'ye ne yaptığını sorunca Hiro "Babamın intikamını alıyorum. O benim de arkadaşımdı, 400 yıl önce. Ama bana ihanet etti. Sana da ihanet edicek." benzeri bir şey söyleyecek.

Kensei'nin ölümüne gelirsek. Kensei ölümsüz bu yüzden onu beton bir tabut içinde gömecekler. Bu sahnede bir hamamböceği de görülecek (nedir bu böcek sevgisi).

Virüs Texas, Odessa'da yayılmaya başlayacak. Nathan televizyondan virüs hakkında bir nevi ulusa sesleniş yapacak ve Odessa halkınının virüsü yaymamak için nasıl karantinaya alındığını söyleyecek. Claire; Nathan, Peter ve Matt'i televizyonda görecek.

Maya, Mohinder, Molly ve Elle (? o kimdi) Isaac'in çatı katında karşılaşıcaklar.

Peter geleceğe gidip virüsün çoğu insanı öldürdüğünü görecek ve virüsü durdurmak için Kensei'den yardım almaya karar vericek. Hiro onu durdurmaya çalışacak ama Peter Hiro'yu dinlemeyecek. Kensei'nin aslında virüsü yaymayı amaçladığı öğrenilecek. Sonunda Matt Peter'ın kafasına girip onu Hiro'ya yardım etmeye ikna edicek (aslanım Matt).

Ayrıca Kensei-Claire bağlantısının tam bilinmediğinden, Angela ve Claire'in Peter'ın yaşadığını episode 11'e kadar öğrenmeyeceğinden, virüsün genel nüfusa sıçramış olabileceğinden ve virüsün Primatech mahzenlerinden yayılacağından da bahsediliyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...