Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

[spo]matt'in babası direk aşmış, bob'un resminin işaretli olması da aslında arkasında bu adamın olduğuna dair bir ipucu bırakmış yazarlar sanırım olta atmışlar, onun dışında claire ve spastik sevgilisi west'i görmediğim için son derece mutlu oldum, ha meksikalılar da baymıştı zaten.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Elektrikli kizimizi bi yerden hatirliyorum felan derken, bi baktim ki, Veronica Mars bu yahu.. :D Cin dedektifimiz :D

bir de Elektrikli Kiz demektense, VM ( Veronica Mars ) seklinde giricem. VM nin babasi kim, company için calisiyor belli, ama o gozluklu eleman mi ?

Sosyal ağlarda paylaş

ya abi tamam bu kızın babası bob da bu hatun direk öldürücek amaç o ayrıca fena köfte yaptı o peter ın manitasının abisine. abi millet ne kadar modern ya.kız kardeşi sevgilisiyle takılıyolar barda abisi geliyo hiç gık yok la burda öylemi. abisi görcek kuran hakkı için öldürür ya :D peterda ne saygısızmış saygılar abi der.abiside büyüklük yapıp siz gençsiniz takılın siz falan demesi lazımdı. klasik KV - Heroes mod :P

bakalım önümüzdeki bölümde hiro napıcak. 1273612786321 vs 3 yapabiliceklermi :P

Sosyal ağlarda paylaş

Ben söyliyim bu bölüm ne olacağını . Tahminen bu 3'ü kapışmaya başlıycaklar , kız yiyecek kılıcı karnından , yatacak , kahırlarıdan ölecekler ikisi de kıza aşık . Hiro tarihi düzeltmem lazım diye geçmişte geri gitmeye çalışcak , beceremiycek andonun yanında belircek bizim zamanda , sonra geri gitmeye çalışcak tekrar . Mümkündür yani .

Sosyal ağlarda paylaş

şıpıdak şpoyler

- hala çifter çifter gelmeye devam ediyo yetenekler. ne iş? bütün heroların anası-babası da hero çıkıyo valla. genetik menetik.. şimdi yani claire kensei soyundan mı geliyo ki? ühü.
- matt'in babasının pis herifin teki olduğunu anlamıştım içeri gitmeye başlar başlamaz, matt güya bi de düşünce okuyo olucak! tırsak filan bi de, kıl oldum.
- suresh'in iyilik meleği hallerinden sıkıldım, gitti kızcaazı company'ye götürdü mal!
- şimsek atan kızın ömrü çok uzun gelmedi bana.
- niki'nin acilen jessica'yı bağrına basmasını, hatta mümkünse yerini jessica'ya bırakıp maçı terk etmesini istiyorum.
- sarpa sardı dizi yahu. heyecanlı sekanslar nerde, bunlar hani birbirilerini bulmuşlardı patlamanın olacağı gece, şimdi niye çil yavrusu gibi dağılıyolar ki?
- bi de bu yeni moulinex reklamlarındaki skill'den istiyorum ben de hero olcaksam :P

Sosyal ağlarda paylaş

He he, Ema katilmiyor diilim bi cok noktada, ama ozellikle niki davasi, ben de biktim bu kizdan.. Suresh olayi da resmen biberi oldu olayin artik. Hiro'nun işine de bi cozum getirseler, ne olacaksa olsa artik gecmişte, cunku sıkmaya başladi oraya gidiyorlar buraya geliyorlar yeter ama.. Peter'in olayi guzel oldu, aksiyon başlicak gibi bi mesaj verdi, savaşa hazir olun :D

Sosyal ağlarda paylaş

hiro ile kensei nin hikayesi artık bir sonuca ulaşsa iyi olcak beyaz sakalın ordusunu ince kıyım doğrasınlar kurtarsınlar artık şu kızın babasını

niki jessica muhabbeti nie bu konuma geldi yine anlamadım bunlar ortak bi yol bulmamışlarmıydı

benet ukraynada kimi bulcak acaba hem hazır o kadar gelmişken istanbul a da uğrasalar burası hero dan geçilmiyor nasılsa

bu copycat mahallenin herosu gibi bi şey mi olcak acaba savulun çeteler

bu peter ı bulmaya gelen kız peter ı bulsaydı nasıl geri götürcekti ki yemişim elektiriğini

bi sürü soru ve yine cevap yok ii ce losta benzemeye başladı bu dizi

Sosyal ağlarda paylaş

diil daha güzel filan yahu, kur-kur-kur hikayeyi bi türlü settingi tamamlayıp aksiyona akamadılar :P
ehe yani güzel de işte tipik sezon başı hikaye kurgulama, taş üstüne taş kurma modu var. süfer olacak birkaç bölüme kadar belli ama, işte ilk sezonun son bölümlerindeki heyecan fırtınasına alışmış bünyeler olarak lömbür lömbür aksiyon hevesindeyiz, kesmiyo olup bitenler bu ara :P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...