Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

[spo]22. bölüm daha iyidi bence.bana yumrukla$ma falan saçma geldi sylar-peter arasındaki.hatta birinin daha dediği gibi nathan nerden duyuyorda "yes,there is" diyor.neyse yine de izlenmeye değecek bir bölümdü orası ayrı.

kensei'nin,hiro'nun babası olduğu çok barizdi bence.tamam daha kesin bir$ey yokta hani o çıkarsa ben hiç $a$ırmayacağım açıkçası.

peter'ın annesinin güçleri konusunda rüyalar denmi$.gayet mantıklı merak edip duruyordum da belki charles dan da almı$ olabilir?sonuçta charles görebilir,aynı güce sahip olduğu için bir ihtimal? (amma sıktım)

peter a ne oldu konusunda pek meraklı değilim.ölmez o diyorum da, nathan a noldu acaba diye bir merak var.öte yandan sylar ın ölmesi demek zaten neredeyse tüm maceranın gitmesi demekti.sonuçta kim kalacaktı ki?sonradan habire yeni hiro lar mı ekleyeceklerdi?iyi ki ölmedi,ölmesin de zaten :)[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

pyro
[spo]
tmm sylar ölmemeliydi bencede en az 1 sezon daha giderdi zevkle..ama sylar bölede kaçmamalıydı hadi kaçtı diyelim millet titanicten kurtulmuş gibi mutlu falan böle adam kaçtı kimse farkında degil..dizinin şimdiye kadarki en büyük aptallıgı bu oldu çekim hatası gibi yahu[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

@daesu
[spo]ona bakarsan bence bundan daha fazla saçmalıkları da vardı bazı bölümlerde.yani olabilir arada sırada, çok kurcalamamak lazım =) tek anlamadığım nokta hala nasıl ölmedi o adam.iyi ki ölmedi diyorum da nasıl ölmez onu da almıyor aklım.ama kurcalamıyorum da o kadar,zevkim kaçmasın diye.umarım anlatabilmi$imdir.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Syler nasıl ölmedi konusunda,
Sylar şu onu tıktıkları yerdeyken de ölmüştü. dah adoğrusu hayati fonskiyonlarını durdurmuştu ve orda bi hamam böceği vardı (hatırlarsanız hamamböceği kafası olmadan yaşabiliyodu-öyle denmişti bi yerde). Sylar'da da böyle bişeler var herhalde.. adam kanalizasyona kaçtı yine hamam böceği çıktı karşımıza.. dizinin başlarında da evrimle bi alakasından bahsedilmişti hamam böceğinin yamulmuyorsam....
ben kıl oldum bölüme.. artık ne kadar bekleyecez bakalım..
ben askere giderim herhalde o zamana kadar, ya da inşallah bi iş bulmuş olur ve işe girerim (amin)...[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

O diil de bence
[spo]Final bölümü Heroes'un diğer performanslarına yakışmayan bi bölüm olmuş.Genel olarak baktığımda güzel şeyler oluyo ama baya gereksiz sahneler de yok değildi.Bi Lost bi Prison Break sezon finallerinin seviyesinin baya altında bi finaldi. Bu arada sormak istediğim bi kaç soru var.
1-Nathan neden Peterın kafasına iki sıkıp patlamanın olmamasını sağlamadı da radyoaktif maddeyi kavradığı gibi uzaya çıkarıp bünyeyi zehirledi.Patlamadan uçarak kaçtıysa da peterı yukarı uçururkenki yediği radyasyon burnunu düşmesine neden olur büyük ihtimal.
2-Herkes lay lay lom bakarken sürünerek kaçan syları durduracak bi allahın kulu yokmudur koca dizide herşeyi Hiro mu yapacak.
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]nathan muhtemelen öldü zaten. patlamadan hemen önce uçarak kaçabileceğini o da biliyor peter da biliyor ancak ölmesi için patlama gerekmiyor. yukarı uçarken aşırı radyasyon alıyor ve muhtemelen daha peter patlamadan ölmesi kesinleşiyordur. bu yüzden zaten konuşmalarında öleceğinden bahsediyor, peter da senin ölmene izin veremem bla bla diyor

kafasına neden 2 sıkmadı sorusu da, biri söylemişti kim hatırlamıyorum ama çok mantıklı. peterı şimdi durdursa kursunla 2 gün sonra peter tekrar kontrolde zorlanacak. elbet o gün gelecek yani. ancak bu şekilde patladı rahatladı bir nevi. bir daha böyle bir sorun yaşayacağını sanmıyorum
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]moly nin sylar dan daha tehlikeli biri var o da beni görebiliyor dediği kişi kim çok merak ettim onun dışında fena bir bölüm değildi, peter'in niki den gücünü alıp anında kullanması hoş bir ayrıntı olmuş tekme tokat dalıyordu valla hoştu biraz daha aksiyon olabilirdi tabi ama sezon boyunca zaman zaman rast gelen kahramanların son karede beraber olması güzeldi.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...