Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Jahrein said:

claire
okulda tüm derslerinden pekiyi alıp nasaya kabul edilsin. marsa yapılan bir yolculukta kaybolsun uzayda kendine yeni bi gezegen bulana kadar süzülsün dursun.

bulunca da siktirsin gitsin orda yaşasın. başka bişey demiyorum :D

Hakketten bunu Uzaya atsak nolur? -270 bilmem kaç derecede oksijensiz hala yaşar mı?
Sosyal ağlarda paylaş

ne kadar boktan bi bölümdü.

dizinin içine sıçtılar yemin ediyorum.

matt sylar'a hafızasını geri versin, peter adam gibi güçlere kavuşsun, noah milleti manipule etsin, claire gözüme görünmesin, t-bag saçma span işler yapmasın.

Mesela kaç kere geçmişe döndü t-bag hiro için, 6 ay önce yaptığı bir hatayı düzelttirmek istiyomuş. E kardeş niye 6 ay öncesine dönüp düzeltmedin kendin? basmıyo mu kafa?

saçmaladılar resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

hiro charlie'nin kaçırılmasından öncesine geri dönsün alsın charlieyi başka yere götürsün

hakkaten bizim herolar güç kazandıkça gerizekalılaşıo

peterın çocuu tutup hironun yanına ışınlamak yerine çocuun gücünü orada alıp otobüsle dönmesi gibi

Sosyal ağlarda paylaş

Brigand said:

ne kadar boktan bi bölümdü.

dizinin içine sıçtılar yemin ediyorum.

matt sylar'a hafızasını geri versin, peter adam gibi güçlere kavuşsun, noah milleti manipule etsin, claire gözüme görünmesin, t-bag saçma span işler yapmasın.

Mesela kaç kere geçmişe döndü t-bag hiro için, 6 ay önce yaptığı bir hatayı düzelttirmek istiyomuş. E kardeş niye 6 ay öncesine dönüp düzeltmedin kendin? basmıyo mu kafa?

Aynen katılıyorum , izlediğim en mal , sıkıcı bölümdü . E bitti mi dedim izlerken , hiç bir keyif almadım.Öbür bölümlerde telafi ederler umarım.

Peter da dediğin gibi adam olsun artık , zaten magnetic card kopyalar gibi güçleri kopyalıyo olmasına rağmen , hala karı gibi ortalarda dolaşıyo , iki adama kafa tutamıyo , uyuz oluyorum :D

saçmaladılar resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...