Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

ben beğendim valla. dizinin diğer bölümlerinden nefret ediyordum bu bölüm çok hoşuma gitti. sylar odaklı olduğu için büyük ihtimalle :)

sylar yine yönetti. artık shapeshifting yaparken beyninin yeri filan mı karıştı (daha doğrusu nasıl ekstra diş çıkıyorsa, o ölmesi için yok edilmesi gereken beyindeki mikroskobik kısım da bir şekilde fazladan çıkmış olabilir) yoksa healingde de iyice aştı mı bilemedim :D

her şekilde danko gghfbye

peterın nathanın arkasından gelip syların üstüne atlamasını bekliodum gücünü alıp şartlar eşitlenir vs diye de peter heralde çiçek böcek toplamakla meşgul

nathan da dallama mıdır nedir? neyine güvenip sylarla yüzleşmeye gidio lol

Sosyal ağlarda paylaş

sylar ın bıçak olayı şöyle birşey olabilir, onun zayıf yeri başkadır belkide, kişiye göre değişiyordur. bu arada başkanın yerine oynamaya çalışacağı belliydi daha kılık değiştirme gücünü alır almaz tahmin etmiştim zaten. elbiseler falan da değişiyor yanlız o da ayrı bi soru işareti. neyse daha çok cılkı çıkmadan düzgün bi final yapsalar bari. ama bu gidişle en az daha bir sezon daha devam edecek herhalde.

Sosyal ağlarda paylaş

alperozg said:

Sylar ın kafasnını arkasından o bıçağı kalkıp çıkarmasını nasıl açıklıcaklar merak ediyorum, saçmalıcaklar gibi bir his var içimde

tik tak saylır

Bir bölümde sanki ölmesi için bıçağı saplamak gereken noktanın çok çok küçük bir şey olduğundan bahsediliyordu (sallıyor da olabilirim feci bir şekilde). Onla alakalı bir şey olabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

fail oldum

bölüm güzeldi. Syler bence sonunda iyi tarafa geçip yardım edip inzivaya filan çekilir.

Syler güçleri aldıktan sonra doruk noktasında kullanmayı biliyor. Onun yeteneği sadece güçleri toplamak değil çünkü. Bence o bıçak darbesinden sonra kurtulmasınında bahanesi o olabilir. Öyle kolay değil bu işler gibi. Syler'ı öldürmek için beynini sökmek gerekiyor sanırsam.

Genel olarak bölüm güzeldi.

spoiler yerine quote yaptım dşsaldşas neyse düzelttim kimse görmeden
Sosyal ağlarda paylaş

Gallant said:

3x24 Saylır

Walla ne derlerse desin, adamı invul yaptılar şu an. Ayrıca elbisenin değişmesi çok saçma olmuş

en saçma yeriydi burası izlerken sinir olmuştum, dizide iki de bir yok dna soğuruyorum ben diyip duruyor bu şekil değiştirmeyi açıklamak için, ama o kıyafetler değişmicekti

Sosyal ağlarda paylaş

spo

abi çok eksik bir senaryo aslına bakarsanız. normal şartlarda bir karakter bu kadar baskın olmamalı. karşısında hiç bir güç duramaz. psikolojik sorunları fln var işte o şekilde bişiler yapmaya çalışıyorlar ama onun tam zıttı bir güç koymak gerek. ya da bir gruplaşma falan olmalı dizi eğlenceli bir şekilde devam ettirilmek istenirse. bir noktadan sonra bayıyor syların şu acıların çocuğu tripleri. ulan yaptığın bir şeyinde sorumluluğunu al. yok babam şöyleydi yok şirket şöyle yaptı yok beni manüpüle ettiler fln.(ellei niye öldürdü mesela? gelecekte ne güzel çocuk yapmıştılar) karşısına çıksın bir hero adam ol lan desin iki tokatlasın kendine gelecek zaten. ama yok. karşısına çıkara çıkara peterı çıkarıyorlar. o adam kaldırmıyor o karakteri. ezik ailevi sorunları fln var. ya ellerinde öyle bir imkan var ki insanlar ağızları açık kalıp seyredebilir. hani galacticada iyisini yazamam diyorsam bu dizidede adamlardan daha iyi yazarım diyebiliyorum hemde her bölümde. biraz şaşırtsınlar bizi. ne bu ya? klasik olacak ama deli gibi para alıyorlar bunu mu yazıyorlar? cidden gaza getiriyorlar adamı. bunlara millet para veriyorsa daha iyisini yazıp neler yaparız kim bilir. az kaldı az. alsdasd

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...