Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

aquila said:
hahaha

http://www.primatechpaper.com

http://www.primatechpaper.com/AT_2.0/assignmentTracker.php?subject=b1b4cad0709b28a57743b9ca9c1d9d89

şifre ne claire'mi hâlâ.. ama girmiyor o_Õ

http://www.heroes-clues.com/2008/12/profile-for-elle-bishop.html

http://blog.nbc.com/evolutions/season_3/week_11/
Sosyal ağlarda paylaş

Şincik öncelikle ema sevinmiştir african issac göründü :P
Peter saptaması çok güzel olmuş her taşın altından çıkmış. 2. sezon gelecek zımbırtısı gerçek oluyor sanırsam. Yani nathan başkan falan oluyor sonra bunları topluyorlar. Hatta nathan in son anda sylara dönmesini bile bekledim ben.
Lilith gg olmamıştır belki ateşe dayanıklı ama moloz yığınından ölmüş olabilir. Bidahaki sezon sylargilleri görürüz artık.
Ando heroyu boostlaya bosstlaya gücünü kazandırır belki.
Suresh formulu ezberlemiştir büyük ihtimalle katalizor lazım sadece. Birde birtek kağıdamı yazmışlar fotokopisini, resmini yada kopyasını almak akıllarına gelmemişmi bilgisayara kayıt edip internet ortamına salmak mesela. Suresh büyük ihtimalle güçlerini kaybetmedi peter da sadece uçma özelliği kazandı zira abisininde gücü yokmuş ve formul enjekte edildiğinde uçma özelliği kazanmış. Bu arada hironun geçmişe gitmesi ile geleceği değiştirmediğini görmüş olduk formul yırtıldı ama yok olmadı zaten 2 parça idi formul sezon başında o olayıda hironun yapmış olduğunu gördük.

Bence son bölüm olmuş dizi toparlandı resmen. tamamen olmasada idare etcez.

Sosyal ağlarda paylaş

Sadece ucmayı almadıgına yuzde yuz eminim, oyle birsey yapmazlar. Sylar buyuk ihtimalle 4. sezonda da olacak, peter vs sylar gorucez buyuk ihtimal sadece ucma ile bir halt yiyemez. Devletin de isin icine girmesi aslında cok guzel olabilir batırmazlarsa, gerektiginde iyi taraftaki herolar sylarla bile isbirligi yapabilir ilginc olur yani.

Sosyal ağlarda paylaş

@elaidi
elaidi said:
Final bölümüyle ilgili de, Sylar gg oldu. çünkü kafasının arkasındaki o camı kim çıkartıcak?=

yangında cam erir :P yüksek sıcaklıktan sylar kaçar :D

@dennis
Dennis said:
peter tum guclerini geri almadıysa ki bence almadı sadece ilk kendi ozelligini geri aldı.=

peterın temel gücü uçmak değil ki

peter teorisyenleri

yanında nathan vardı peter o yüzden uçabildi diyen arkadaşlar peterın gücü alabilmesi için görmesi gerekmiyor mu? sylarla karşılaştığında o zaman diğer hepsini alabilir mantıken

Sosyal ağlarda paylaş

@eagle_dnz

ahah sylarla ilgili benim de aynı şey aklıma geldi de yaşayacaksa bile başka türlü olur heralde.muhtemelen cam erime sıcaklığında vücuttan geriye de pek birşey kalmaz :p

güç alma konusunda emin değilim illa gücün kullanıldığını görmesi mi gerekiyor diye,sonuçta annesinden geleceği görmeyi aldı farketmeden ve uçmadan önce nathanın uçtuğunu görmemişti hatta kendisinin uçma yetteneği olduğunu falan sanıyordu.

mantıken sylar'ın bütün güçlerini alması gerekiyor evet ama burda heroes'dan bahsediyoruz yani mantıken olması gerekenler ille de olmuyor :p

Sosyal ağlarda paylaş

@ eagle_dnz

Yok yetenekleri kopyalamasını demek istemistim ben, yanında olması yetiyor sadece bazı ozellıklerin nasıl calıstıgını bulması gerekiyor. Mesela ilk sezonda clair'ı kurtarıp dustugu zaman, clair yanına geliyor ve iyilesmeye baslıyor peter iyilesme zaten pasif bir ozellik oldugu icin. Yani bir kisinin yanında durması onun gucune almaya yetiyor, kullanması icinde ya boyle bir yusuf anı, ya da o gucu bilmesi gerekiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Yuh

Allahım ne kolpa dizidir bu ya. Önce 4400 ün konusunu araklarlar, sonra 4400 den oyuncu araklarlar. Bin tane mantık hatası, yavşamış bi sürü karakter. Anlamsızlaşan kapışmalar. Aşırı abarmış bazı karakterler ve çok cılız kalmış yan karakterler. Öh. Resmen bu bölüm beni bi daha heroes izlememeye ikna etti

Sosyal ağlarda paylaş

@eagle

syların sistemi yanlız kopyalanabilir değil. peter syların güçlerini kopyalayamıyor yani kısaca. sylar nasıl diyeyim manual bir makine gibi eheh. onun sistem farklı empati ile çalışmıyor, adam hardware kullanıyor diyelim (ulan amma geek konuştum gören de bişi biliyorum sanacak). peter ise software olsun alıyor kopyalıyor okadar.

Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşımın dediği bi olayda var mesela. ihtiyaç için karekter yapıolar sonra onu ortadan kaldırıyolar. bide yani syler neden bazılarının gücünü almıyor. onu anlamadım. madem açsın al kardeşim demir yumruk ol filan.

syler toz olmuştur ama her zaman kötü bir karekter olur onları canlandırır.

bana garip gelen bu arthur'un 16 yıl öncede neden gittiği. yani nerden biliyordu hero nun filan orda olduğunu. orası saçma olmuş. kendi hissedebilio biri gelincede 16 yıl önceyide mi hissetti yani.

bende arthur zamanında hero nun babasınında gücünü aldı o yüzden öyle kılışla takılıyordu. şimdi aynısı hero nun başına geldi.

ayrıca katalizör arthur şu anda ve o da yarı ölü. çünkü labaratuar patladı.

bundan bi bölüm önce nathan ve tracy koridorda yürürken şu korkudan güç alan tiple yanındakini neden bu kadar detaylı gösterdiler anlam verememiştim ama finalde ne için olduğu belli oldu.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...