Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

sinkcim, mantik aramadan kural yazarsan herseyi, izafiyet teoremini bile aciklarsin. biz mantigini sorguluyoruz.

sonucta angela petrelli adam monroe icin "hucre yenilenme hizi hucrelerin olme hizina esit oldugu icin 'virtually immortal'" demedi mi? yani bu adamin yasiyor olmasinin sebebi superhiper bir guc degil, gucunun yan etkisi..

ve bu da demek oluyor ki, adam monroe gucunu kaybettiginde hucreleri 400 yil yasamis bir insanin hucreleri degil, 30-40 yasindaki bir insanin hucreleriydi. cunku olen olmus, yerine yenisi, saglami gelmisti.

o yuzden, bu cook acik bir mantik hatasidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Mumcu

Hücrelerin yenilenme hizi ölüm hizina esit oldugu icin mi bütün yaralar kapaniyo? Adamin almadigi darbe kalmadi ve bu gayet normal sanki 10 yil sonra gelistirilebilecek bi teknolojiymis gibi konusuyosun. Pardon da Heroers gibi bi dizi de gercekci, bilimsel ve mantikli bi aciklamayi nasil getirmeyi ümit ediyosun anlayabilmis degilim.

Bi sn hemen bende bi bilimsel aciklama yapmak istiyorum. Simdi bildiginiz üzere bi efsane vardir, affedersiniz yellendiginizde cikan gaz yanicidir. Ates ile temas ettiginde parlar. Claire'in biyolojik annesi de ates yaratabildigine göre, bu kadinin elinden micabilmesi olasidir. Buyrun burdan yiyin.

Ama tabi siz mantigini sorguladiginiz icin iletisimde bi kopukluk olmasi normal.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim sürekli en komik bulduğum şey, bu geleceği görme resim "tarzı".

Ya nası bi "güç" se bu, herkes aynı stilde ve aynı teknikte çizimler yapıyor, farklı boyalar ve farklı tuallerde. Şaştım kaldım. Bütçeleri ikinci bi çizer tutmaya yetmiyor mu ne :)

Ben beklerdim ki, gücü alan insanın karakterine göre değişsin bu "güç". Yalnızca en son güneş tutulmasından önce karakaleme giriştiler bu konuda hepsi o.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya sadece Babalarini hayata döndürmek icin kullanilmis bi piyondu senaristler icin ötesi degil. Yok arthur küle döndürdü, yok hücresi eskimisti fln. 3. Sezonda ise yaramayacak olan biri ama kullanisli bi güce sahip. Zaten gerektigi zaman kullanilmak icin paketlenip serin ve soguk bi yere kurumaya birakilmisti kendisi. Verdi gitti oldu bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

gülmekten ağladım artık hahaha

hero nun gelip seçmece gibi bunları aldığı sahne efsaneydi ahahahahah hala gülüyorum.

bad man hop
hop
hop

sonunda bennetlerın durumuda komikti.

güzel bölümdü ama. claire baydı iyice. syler da kötü adam oldu. elle ölmesin ya :( kızı izlemek hoşuma gidiyordu :(

ayrıca elle - syler teorim yalan oldu dsa

bide bennet aimsizin önde gideni

Sosyal ağlarda paylaş

Jahrein said:
BiTcH_oFBaT said:

yukarıya cevap :p

syler gene eski syler oldu işte. nathan'ın dediklerini anlamadım ama, sylerında manuplasyon olduğunu öğrendik bide

yukarıya isyanım var

abi ona bile emin deiliz ki ?! yani nathan öyle "onlar senin anan baban deil ayakta yiyler olm seni tiheyy" dedi ama emin deiliz. gerçi elle orda biraz yamuldu ezildi belki gerçektir ama henüz kesin diyemeyiz... onun dışında yani sylar zaten kıvrak dansöz bir herif... her bölüm bişeyi değişiyo yani elemanın o yüzden sylarla ilgili bir taraf kişilik ne bileyim saç modeli değişimi gibi şeyler artık ilgimi çekmiyor. güneş tutulması gidince peter bi havalanıp, gökyüzünde daire falan çizseydi "alın ammoha goyyung güç öyle değil böyle geri gelir" diye bi caka satsaydı ağzını öperdim ben o senaristlerin...
ama nerdeeeeee koymuşlar 2-3 ilkokulmezunu tip. oturup zeroes yazıyolar...

peter'ı başka aktörü oynamalıydı zaten. orda kopuyor olay :( ama hero olmasa eğlenmezdim bu kadar çok tabi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Fena bolum degildi.

capondan hiro olmaz, komedyen olurmus ama

Yani sylar iyi olsun istiyordum da, iyi sylar da hic cekilmiyordu kotu kalması daha iyi. Ama peter guclerini geri alınca syların gucunu de alsın bole peter pan modeli kalmasın karizma haline donsun. Bir de hiro'nun o syları ısınlama sahnesi neydi ya sesli guldum, yok abi hiro aynen bole kalsın sırf bu hali icin izlerim diziyi

Sosyal ağlarda paylaş

dizi iyice kavak yelleri vs. gibi bir dizi haline geldi, herkes süper nasıl olsa ... atış serbest.
son bölüm ile ilgili ağır spoiler var.

spoiler

anlamıyorum yani nereye getirmeye çalışıyorlar hadiseyi. heroes mu pokemon mu belli değil. al sana güç, tutulma oldu aha gitti gene güç, sarıldım aldım gücünü, formül hazırladım verdim gücünü, ver enerjiyi ver gücü ver coşkuyu nereye kadar.

hele noah.. elinde dürbünlü tüfek var nişan almışsın, yok ben bekleyecem gençler takılsın, biraz daha bekleseydi çocukları olacaktı sylar ve elle in. o kadar silah alana kadar alsaydın ya bir roket atar silahı. onu geçtim, 15-20 metreden durdurma gücü yüksek görünen bir tabanca olduğu halde 2 tane eşek gibi hedefi vuramıyor hayati noktadan. tamam fiction film ama kendi içinde bir mantığı olsun yani.

sonra hero en kritik anda milleti birer birer kapıyor, iskambil kağıdı gibi ağıtıyor sağa sola. en sonunda konuyuda dağıtıp başka yere çekiyor. eclipse dediler kıyamet ettiler, güçler ceryanlar gibi geldi gitti bitti.

bi sezon daha uzarsa bu dizi artık neler olur bilmiyorum. şimdi bekliyorum heronun babası athur petrelli çıkacak diye.

hızımı alamadım senaryoyu da yazayım tam olsun:

arthur petrelli sushi lokantasında garson olan bi kadınla birlikte olur, fakat havada dolunay olduğundan ve sağanak yağmur çıktığından sarıldığı kişinin gücünü alacağına, tam tersine güçlerinden biri geçer kazayla.

hero da anne karnında cenin halindeyken teleport yeteneğine kavuşmay başlar. arthur petrelli istediğini alınca japon kadınla ilişkisini keser ve kadın çaresiz bir şekilde karnında hero ile amerikadan ana vatanı olan japonyaya döner. kadın üzgün ve bezgin bir halde şekilde tokyo sokaklarında yürürken bayan nakamura ile çarpışır, çarpışmanın şiddeti ile kasılan hero kendini bayan nakamuranın karnına teleport eder. olaylar gelişir.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...