Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Bu bölümde abartılcak pek bir olay yoktu cidden. Yinede 3. sezon iyi gidiyor bence. 2. sezondan sonra karıştırmaktan ziyade toparlıyor gibi dizi kendini. Zaten adamlar 2. sezon yaptıkları işten memnun değiller gibi. 2. sezon eklenen karakterlerinin çoğuna bu sezon yol verdiler.
Sosyal ağlarda paylaş

ya o değilde geçen gün aklıma geldi,

3 sezon,5. bölüm falan galiba

bu kara delik açan adamın olduğu bölümde noah adamdan sylar'i öldürmesini istiyor,falan sylar'da mal mal bakıyor.Bu Sylar'in ilk sezonda bir gücü vardı,yere düşen iğnenin bile sesini duyabiliyordu hani,

ne oldu güce? yalan oldun sylar,senaristler sağolsun...

Sosyal ağlarda paylaş

şu konu altındaki theorycraftlara kopuyorum mütemadiyen.
yok "şu özelliği vardı neden kullanmadı", yok "o özelliği o an düşünmemiştir" "o ability o an on değilmiş" :d
ben senaristlerin şunun yarısını düşünmediğine canı gönülden eminim. mantıken zaten sylar orda dinlerdi o diyaloğu, 50 iq insan bile olsa o yetenek olsa dinler. ama senaristler bu kadar sallamıyor. dizi ya diyip geçiyorum ben artık. heroesdeki mantık hataları smallville i geçti yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:
ya o değilde geçen gün aklıma geldi,

3 sezon,5. bölüm falan galiba

bu kara delik açan adamın olduğu bölümde noah adamdan sylar'i öldürmesini istiyor,falan sylar'da mal mal bakıyor.Bu Sylar'in ilk sezonda bir gücü vardı,yere düşen iğnenin bile sesini duyabiliyordu hani,

ne oldu güce? yalan oldun sylar,senaristler sağolsun...

cevab verebildi

E duruyo, zaten Sylar orada mal mal durmuyodu rol yapıyodu anlamazmış gibi. Sonrasında arabaya bindiklerinde de söyledi. Claire'e. Baban herkesi kullanır seni kullandı adamın yerini öğrendi, beni kullanıp adamı yakaladı adamı da kullanıp beni öldürtmeye çalıştı diye

Sosyal ağlarda paylaş

yok abi HİÇBİR şey anlamadık noluyo şimdi?

Sylar tam iyi adam olmaya başlamışken yine mi kötü tarafa geçti?
İyi ve kötüler olarak yine mi 2ye ayrıldık şimdi savaş mı başlıyo?
O lanet güneş tutulması ne demek?
Baba Petrelli dünyanın yarısına güç vererek savaş mı çıkarmak istiyo?
Peter güçleri olmadan ne boka yariyacak?

töbe yarabbim.. en azından cliffhangerla bitmedi

Sosyal ağlarda paylaş

syler'ın gerçek gücünü öğrendik en azından. yani ben tam dedim baba petrelli'nin gücünün aynısı var ama daha iyisi imiş. ama hala en iyi güç peterda olan. tabi hala varsa.

baba petrelli kara kalem çalıştı ama elindeki kırmızı boya da iyiymiş :p evet resimde de var kırmızı çizgilerde geçiniz ahadhsa

en büyük ipucu şu ki gelecekte syler'ın çocuğunun annesi Elle mi? direk muhabbetten bu çıkıyor gibi ama görücez artık :p

Sosyal ağlarda paylaş

Sovereign said:
yok abi HİÇBİR şey anlamadık noluyo şimdi?

Sylar tam iyi adam olmaya başlamışken yine mi kötü tarafa geçti?
İyi ve kötüler olarak yine mi 2ye ayrıldık şimdi savaş mı başlıyo?
O lanet güneş tutulması ne demek?
Baba Petrelli dünyanın yarısına güç vererek savaş mı çıkarmak istiyo?
Peter güçleri olmadan ne boka yariyacak?

töbe yarabbim.. en azından cliffhangerla bitmedi

iyi adm oluyo ama yanlis tarafta, manipulasyona cok uygun oldugu icin iki lafla kendi tarafina cekebiliyo herkes, tabi babasinin super guclerinide unutmamak lazim.
pinehearst ve digerleri olarak ayriliyo gibi, yani baba petrelli vs anne petrelli.
gunes tutlmasi guclerinin ortaya cikmasini sagliyo gibi bi durum olmustu gecen sefer, bu seferde anladigim kadariyla guclerini kaybedicekler.
baba petrelli dunya hakimiyeti istiyo, klasik villain tripleri, amaci herkes super guc vermek.
peter guclerini geri alicak buyuk ihtimalle, belki bu gunes tutulmasinda herkes kaybederken o geri alir.

Sosyal ağlarda paylaş

önümüzde ki 2 bölüm de güneş tutulması olcak güneş tutulması güçlerini engellicek büyük ihtimal
bu sırada indircekler herhalde baba petrelliyi
bu arada yeni bir şirket ajanı ortaya çıkcak kim acaba
haitinin kardeşi kimdir ki daha önce gördukmu ?

bide şu bölümde hiro nun gördüğü Frack 9th Wonders ı nı kim yazıyor ?

Sosyal ağlarda paylaş

Rajeesh said:

önümüzde ki 2 bölüm de güneş tutulması olcak güneş tutulması güçlerini engellicek büyük ihtimal

[spo]Yeni şirket ajanı işi nerde görüldüki ben orayı kaçırmışım.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Pluton said:
Rajeesh said:

[spo]Yeni şirket ajanı işi nerde görüldüki ben orayı kaçırmışım.[/spo]

11. Bölüm NBC Resmi Bölüm Özeti
---------------------
Tutulma kahramanlarımızın güçlerini etkilerken Sylar ve Elle Claire'in kurtulma çabası devam ederken intikam dolu olan HRG ile yüzyüze gelirler. Haiti de ise Peter ve Nathan Haitilinin kardeşini yenmek için onunla işbirliği yaparlar...Nathan ise şokedici bir karar verecektir.... Aynı zamanda yerel bir çizgiroman dükkanında Ando,Sam ve Frack 9th Wonders çizgiromanlarını kullanarak Hiro'nun hafızasını yerine getirmeye çalışırlar...
-----
orda yazan HRG kemik çerceveli adam demek ise bu yeni bi ajanı işaret ediyor
yoksa fazlamı salladım:D

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...