Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

" - Peterın bi kız arkadaşı vardı: Öyle bi karakter vardı. Senaristlerin bile unuttuğuna inanıyorum o karakteri. "

abi hakkaten
virus mirus olayına kaldı herşey. karının hayatı kaydı.
komik bi dizi oldu iyice heroes. uzatınca böle oluo
pembe dizi yazsınlar anca

Sosyal ağlarda paylaş

Aegean said:

@oper

yok kurtulmadılar ellerinden aksine en basından beri parkmanı kandırdıklarına inandırıp baska bi amaç için kullanıcaklar heralde, muhtemelen parkman ın babasının yerini doldurmak için. kaçırdığın kısımda en can alıcı kısmıymış yani. :) ama o kadar klişe olmazlar dimi ya kız işte parkmanı kandırmak için geliyo ama sonra ona aşık olup yanında kalıyo filan. onun yerine parkman olayı caksa kızı zorla alıkoysa filan o zaman işte senaryo derim ona :)

...

valla hironun ketçap boya olayından sonra her türlü klişe olayı beklerim ben bu diziden

Sosyal ağlarda paylaş

Hakkaten 2.sezondaki, peterin irlanda li sevgilisine yazik oldu walla.
Neyse bunlar bu corbayi bir sekilde cozerler. Esas merak ettigim diger nokta peter in yuzundeki yaranin gelecek ne kadar degisirse degissin var olmasi. Gelecek peter la gecmis peter i ayirmaktan baska bir halta yaramiyor sanirim.

Sosyal ağlarda paylaş

Geç olduğu için kusura bakmayın dalgınlık işte

Peter 7 kattan düşerken sylar yavaşlattı ,yani syların kafasında plan war anne petrelli rüyasında başka şeylerde söylemiş olmalı.Heralde baba petrelliyi etkisiz hale getirip Peterin beyin ameliyatı yapmasını sağlıyacak, merakla bekliyoruz...

Sosyal ağlarda paylaş

Revenqe said:
Peter 7 kattan düşerken sylar yavaşlattı ,yani syların kafasında plan war anne petrelli rüyasında başka şeylerde söylemiş olmalı.Heralde baba petrelliyi etkisiz hale getirip Peterin beyin ameliyatı yapmasını sağlıyacak, merakla bekliyoruz...

spoiler yapsan şunu herkes sevinirdi heralde. bi anlamı var insanlar spoiler olayını kullanıo di mi?

- abi saka misin //penth
Sosyal ağlarda paylaş

Çok suyu çıktı dizinin çook. O kadar klişe oldu ki o kadar ucuz numaralarla doldurmaya başladılar ki yuh diyorum her bölüm. 3. sezon iyiymiş diye bir arkadaş söyledi diye tekrar başladım, çok da memnun kalmadım sanırım sadece can sıkıntısından izleyecem geri kalanı.

[spo=spo] Bir de mohinder'a ne olacak merak ediyorum...[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...