Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

mono said:
mayanın gücü baya saglam aslinda diger herolarla kiyaslandiginda...bildigin ölüm elçisi kiz, kesin bir olayi olacak bence..güzelde kiz hem yazik :)

bence onun bir olayı çıkacaktıysa da bunu fazla uzattılar. mohinder'ın cinsel tatminini sağlayan bir karakter gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

parkman babasını beyni içinde hapsedip de level 5 tarzı biyere koydurtmadımıydı. hadi şu manyetik olayda kaçtı diyelim, parkman'a tekrar haber salmazlarmı baban kaçtı yakala şunu diye? bir de sylar çok çok uzakları duyabilme yeteneğini ilk sezon bi kadından aldıydı. yahu bu senaristler ciddi anlamda öküz mü? kaç tane böyle aptal hata yaptılar ya. 2inci sezonda peter'ın kapının içinden geçmek yerine kırmaya çalışmasından tut bu syların uzakları duyma özelliğini hiç kullanmamasına kadar. cidden çok saçmalıyo senaristler bazen. tekrar baştan bi izlesinler biara şu bölümleri...

ayrıcana bu geçmişteki peter da bilmiyomuydu syların claire'in gücünü aldığını. nası bi hırsla boyununu kırarak öldürebileceğini sandı ki bianda?

neyse ya tamam heyecanlı ama çok fazla hata var gibi geliyo bana ya =/

ayrıca bi de edit sayfasında spoilerin kapama zımbırtısı görünmüyo şuanda ve bilmemkaç kere editledi diye not da yazmıyo bug buldum galiba

oha hatta imzam mesajda görünüyo

lan noluyo!!! adminler yardım cidden 4üncü kere mi ne editliyorum şuan mesajımı, ne bi edit notu var ne de spoilerin şu kapama zımbırtısı. ayrıcana imzam mesajın içinde görünüyo!

Sosyal ağlarda paylaş

iyide claire'ın iyileşme özelliğini aldı geri getirebilir unutmaktan kastın haitilinin silmesiyse. yok değilse hatırlamıyorum onu unutmak derken şu ölümden döndüğünde gitmişmiydi bütün özellikleri? gittiydiyse niye gittiydi hatırlatabilecek olan varmı acep unutmuşum demekki boşa küfretmiş olmuyim senaristlere :D
Sosyal ağlarda paylaş

işte meksikanın ücra bi köşesinde çıktı ya ortaya tekrar. maya'yla fln tanıştı hatta onları getirdi işte abd'ye
bu olaylar olurken güçlerini unutmuş ve yeniden bulmaya çalışıyordu ve claire'ın babası adını unuttum şimdi sylar'ın bütün özelliklerini biliyo olmasa gerek
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...