Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eu Vek'nilash - Realm Başlığı

sunsh1ne

Öne çıkan mesajlar

sunshine verdiği linkten guilde baktık arkadaşla olursa buraya girebiliriz ama denildiği gibi tecrübeli mc/zg (bwl)<== görmüş olması gerekmez kişilerin guild ortamında üst kademelerde yer alması gerekir ama dediğim gibi kişisel hırslar öne çıkmaya başladıkca guilder dağılır şahsen BL deki turk guildlerinde birinde olmak isterdim hehe ventde turk konusmak cok zevklı olurdu ^^

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 21:26 tarihinde, Lind3r0th tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bakın arkadaşlar ben darksorrowda BWL mc ZG aq 20 yi bitirmiş bi guildden geliom
pve üzerine her biişiii gördümde denebilir.Orada çıkan kavgaları da gördüm millet lvl 1 den itiibaren guild kurmaa başlamış ve herkes girio
Benm amacım en yakın arkadaşlarımla önce bi guildimizi kurup dkp sistemsini,web sitesini oturtup herşei zamanı gelince kurmak.Tabikide muahbbet olacak türküz biz abi ya aynı dili konuşuoz.gevurlarla yaptıınız cookie roflcopter veya chuck norris muhabbetinden kim zewk aldıki açıkçası onlar güldü bende onlara acıyan gözlerle " wah garibim adam bunlara gülüo anca" dedim.
herşe bi rayına otursun önce millet bi belli lvla gelsin insanlarla tanışalım güzel bi guild kurulur.
pve/pvp guildi olacaksak zaten bazı kişilerin cok fazla pvp sewdiini sanmıom adam pve cidir epiclooter dur boss kesmei sewer saygı duyarım.Ama şimdi daa realmın ilk gününnden bütün türkleri 100 kişilk bi guilde toplarsak ilerde olacaklar:
GM:MC invları 15 dakika içinde başlıo
15 dakkika geçer 40 kişi raide girer dier kalan 60 kişinin 30 kişisi de off olsa kaldı geri 30 kişi
adamlar diecek hane abi bende girmek istiom noldu ndn beni invite etmedn?GM e ve officlerlara whisper spam
100 kişilk bi guildde herkez mutlu olamaz imkansız
herşei rayına oturmak lazım.
Ben ilk günden cafeden arklarla guildimi kuracam oyun hakkında pve pvp olsun bilgimde war bildiim kadarı ile guildimi ii yapmaa çalışacam.Bi yere gelincede recruit yapmaa başlıcam türklerle veya gevurlarla bukadar teşekkürler

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 22:14 tarihinde, elazul tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

www.wbtst.com Biz bu guild ile birşeler yapmaya çalışıcaz gm 34 yaşında bir insan 20+ insanlar alınıyor 20- yaşındaki insanlar için guild karar vericek şuan gayet olgun bir oluşum olarak gözüküyor ama ilerde nasıl olur bilinmez

[ Mesaj 05 Nisan 2006, Çarşamba - 08:20 tarihinde, Lind3r0th tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

iyi arkadaşlar bugn açılıo realmımız
İşten ewe geldiim zaman direk açıom troll female hunterımı.Freya olacak karakterim o olmadı Rapunzel olacak.
Türk guildi kurmak ırkçılık biraz aslında oyundaki sosyaliteyide düşünmek lazım.(okadar gerçek hayattan kopuoz bare oyunda mutlu olak)
Radical Dreamers adı altında bi guild kuracağız.Ben sürekli güncel tutacam realm muhabbetlerini elimden geldiince zaten kendi realm forumumuz olacak :) burasıda war artık buradan belirleriz herşei ondan sonrada oyun içinde bi süre sonra irtibata geçeriz.
Yaş olayı çok saçma bence.11 yaşında ts de konuşan bizimle Nefarian a kadar saçma sapan hareketler yapmadan gelen bi arkadaşımız wardı bizim guildde.Ama 25 yaşında "hey i wanna kick chuck norris ahahahah" die salak bi muhabbetine giren sürü adam wardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bir Troll shaman açıyorum adı Shaktarzull olacak kısacak Shaq dersiniz. Türk guildine girmek isterim ama önümüzdeki 2 hafta pek oynayamayacagım sınavlar malum (ha sınava çalışan adam sabah 10unda nasıl foruma yazı yazıyor derseniz internetten ders notlarını indiriyorum) o yüzden sizden biraz geri kalacagım ama sonra telafi ederiz
Sosyal ağlarda paylaş

Daha Guild falan olmadan baksana karıştırdınız ortalıgı ben bulurum kendime bir karısık guild takılırım abi cekemiyecem kaprisleri o onu dedi bu bunu dedi falan yuh ya ayıp artık yapmayın be bir birlik olamıyoruz bu nasıl bir Toplum bu nasıl bir genclik be :(
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi daa realm olmadan lvl 1 ken guild kurma planları yapıonda ben gördüm yaşadım bunları o guild 1 aydan fazla yaşamaz yada yaşar irl friendler arasında yaşarsınız du bi millet gelişsin önce kendini bulsun karakterinde sen en baştan milleti "şimdi gelin ilerde dolacaz zor olur girmeniz" psikolojisine sokuosun.Bölünmek isteyen yok ama daa en baştan sen herkesi alırsan guildee oo işin zor snn kolay gelsn
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...