Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eu Vek'nilash - Realm Başlığı

sunsh1ne

Öne çıkan mesajlar

mavi postun server isimlerini verdiği konunun sonraki sayfalarında bir anket var, pvp serverında hangi factionda başlayacaksınız diye, 1300 oy verilmiş ve oran tam olarak %50 - %50. tabi bu ne kadar güvenilir bilemem ama, karamsar olmak için çok sebep de yok bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kadar eşit olsada horde um Bg de anlaşilmaz bi ustunlugu war...
Ewt kul tiras medium ama oyunda low gösterio (gerçi hepsini öle gösterioya)
Sitede medium dur muhtemelen...allyler horde açicak horde lar ally eğlenceli olucak ..

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 15:52 tarihinde, Breedan tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu yeni açılacak server büyük ihtimalle zerg yiyecektir.Bu aralar millette bi guildden ayrılma olayları başladı wow un 1.yılı olması dolayısı ile olsa gerek(gerçi ne alaka).
Bunca zaman darksorrow da gevurlarla dolu bi guildde türkçe konuşamamanın ezikliğini yaşadım:( Cafeden arkadaşlarla bi guild kurmayı düşünüoz ciddi başlıcaz heralde.Darksorrowda fln nefa farmlıoduk ama şimdi insanın türkçe kouşma özgürlüü olan bi guildde düşününce herbi pok daa zewkli.
Valla herkesi bekleriz.ben female troll hunter açacağım adım Freya olacak büük ihtimalle.
Sosyal ağlarda paylaş

Argent Dawn'da türk lerin olduğu bir guilde girmiştim. Biryere kadar güzeldi. Gerçi bu biraz insanın zevk aldığı şeylere beklentilerine bağlı birşey. Ben karı-kız muhabbetinin, full küfürün, seviyesiz konuşmaların, ninjalığın, "gavur adam ne yapsak yeridir" mantığındaki insanların oluşturduğu topluluktan bir hayır beklemiyorum açıkçası. Ama adamlar pro dur, gerçekten profosyonellerdir, yardım etmekten zevk alan insanlardır o konu apayrı.Şimdi guild chatte örnek olarak "Uldaman questlerim var yardımcı olucak arkadaş varmı?" dediğimde bir allahın kulu çıkıp tabi kardeşim geliyorum dese insanın bağlılığı artar, ama göremedim o guildde bencillik almış başını gidiyor. "Gavur"ların kurduğu guilde deadmines desem bile brd desem bile 20 kişi onlinesa 10 tanesi hemen gelelim fln diyorlar. E bunun karşılığı noluyor bende adamların yardımına koşa koşa gidiyorum. Türklerde bencillik var gördüğüm kadarıyla, paticik tayfasını bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

abi zaten başlık vek nilash galiba :P
orada açacaz işte hehe
3 tane gelio
pvp
pvp/rp
bide pve
ama pvp de pve guidlleri cok olursa gene off bok olur realm gene
bu arada pvp realmlarında herzaman olduu gibi blizzardın tyr's hand e koyduu yeni moblar olan undead rogue lar olur işalla :P rare mob ama iyiler baya bi
Sosyal ağlarda paylaş

greeny o yazdıın şeyi şimdi gördümde ya abi şimdi yeni server olacağı için herkes snn dediğin şeylere ihtiyaç duyacak zaten hep beraber yaparız tabi öle olmak zorunda.
Karı kız muhabbeti dionda adamın "şu Ne hatunda çok karizma imiş kestik ama tüh be" diecek hali yok heralde
e tabi kıroluk yapacaksak guildin adını orclar vadisi yaparım guild of the messeage ı da:2 kişinin yaptığı raid değildir die yazarım oldu bitti,ama yapmam heralde :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...