Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eu Vek'nilash - Realm Başlığı

sunsh1ne

Öne çıkan mesajlar

Ya eger avrupalılarda çarsambayı bekliolarsa acaip dolu olucak gibi gözukuo..
Daha bu server da epic atim bile yok neyleyim yeni charı ama Horde acma sevdamızda war madem herkes açio,GM de elazul ozamn geliriz tabi..
Yanlız söyliim Hunter rare itemda baya zorlanıo çikmio nalet mail..Ama bakiosun tier 1,2 hep hunter orası guzel iste..
Gank mı abi horde olucaz abi.. Gankın Kralını yapicaz..(intikammm)
Sosyal ağlarda paylaş

hiç düşünmedm emre ya bizimkilerle kararlaştıracaz yane
Benm isim freya olacak :P guild adı önemli diil okadar
level forumlarındaki arkadaşlarda buraya yazsa aslında daa rahat konuşuruz realmlar kapandı şimdi shut down!!
eğer türkler tek çatı altında toplanacaksak pve server oynayak wsg dediin şe 10 AB dediin 15 kişi
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.wbtst.com/

şu anda böyle bir oluşum da var, türk guildi isteyen arkadaşlar burayı da dikkate alabilirler.

Bu arada bence, muhtemel seneryoya göre server açıldığında 3423445 kişi sıra oluşacak, insanlar illallah diyecek. sonra bir kaç güne yeni pvp server açılacak ve burda yazanların yarısı da oraya dağılacak.
Sosyal ağlarda paylaş

hele bi realm açılsın abi dereyi görmeden donu indirdiniz siz resmen
Ben arkadaşlarımla guildimi açacam oturtacam herşei
sonuçta ben master olacam member benden yüksek lvl olursa adam pvp istiecek şunu istecek bunu istecek
herkesin lvling speedi aynı diil.
Sosyal ağlarda paylaş

bende öle hardcore diilm akşam işten 7.30da geliom gece saatine kadar oynuom işte
ya bizim guild kurma amacımız en baştan beraber olmak aynı yerden arkadaşlarla guild sonra yapacaı ciddi şeler için daa sonra recruit olmalı bence ama millet en baştan guild kurunca sonra gevurlarla iş birlii yapmamız gerekecek gibi gözüküo
COpy cat sende fratley koy abi :P

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 20:32 tarihinde, elazul tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Level forumlarına baktım birde diğer guild forumuna çokta azımsancak sayı değil ama gel görki bu insanlar ne kadar olgun ne kadar wow hakkında bilgileri var bilinmiyor akılca davranışlarla çok sağlam bir turk guild kurulabilir ama çok düşük olasılık(item,çekememezlik,espirilerin abartılması vs vs) o ayrı hehe neyse zamanla herşeyi görücez umarım server ratio güzel olur

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 20:43 tarihinde, Lind3r0th tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar hepinize selamlar , biraz zaman okuyarak şunu okumanızı istiyorum.
Bende bu realmde oynayacağım , fazla aktif olacağımı sanmıyorum ama yine de iyi bir guildde yer almak istiyorum.

İlk bahsedeceğim konu isim hakkında. Ottomans , Anatolia , Turks gibi guild adları taşıyan guildlere birçok arkadaşım gibi kesinlikle girmeyi düşünmüyorum.Ayrıca ben Türküm diye avaz avaz bağırmak isteyen adamlar olabilir.Bence onlar kendi guildlerini kurmalılar.

Guild için belirli bir lider seçmeliyiz.Guildin aktif web sitesi ve forumları olmalı.Ayrıca klas dengesi de oturmuş olmalı , ilerde DKP kıtlığı sorunu yaşatabilir bu.Organize olmak ta çok önemli.Herkes PVE ve PVP nin ikisini birden sevmeyebilir.Bence iyi bir guild masterı üyelerini kontrol edebilmeyi bilmelidir.Eğer bir raid olacaksa herkes işini bırakıp raide gelmelidir , sadık olmalıdır.
BG ye girilecekse beraber girilmelidir , sesli chat icin server acılmalıdır.Daha ilk baştan seviyeyi bozan adamlar hemen uzaklaştırmalıdır guildden ve de saygılı bir ortam sağlanmalıdır...

Öncelikle GM mizi seçelim , sonra herşey gelecektir realmin de gelmesiyle birlikte.

Okuduğunuz için teşekkürler.
Kuhnrak - Orc Hunter ( Vek'nilash Realm )

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 21:09 tarihinde, brumeux tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

önceden kurulan bir guildin, oyun içi hedefleri varsa, 1 2 aydan uzun süre ayakta kalacağını sanmam. sadece türklerden oluşan ciddi bir raid guildi da 5 6 aydan önce kurulamaz gibime geliyor. oyun bahane muhabbet şahane diyosanız da onun için pek guilda ihtiyaç yok açıkcası. /join xxx dan gayet güzel muhabbet edilir, farklı guildlarda olunsa bile.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...