Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eu Vek'nilash - Realm Başlığı

sunsh1ne

Öne çıkan mesajlar

guilde lvl 1 ken girmekle 60 ken girmek arasında bir fark yok bence, hatta lvl 1 ken kimin nasıl oynadığını ne yaptığını nasıl biri olduğunu anlamak daha kolay o yüzden iyi olmayan birini 60 olmadan uyarırsın uyarırsın guild için iyi biri değilse alırsın dışarı yani çürük yumurtaları ayırmak çok daha acısız olur bence, türklerdende iyi olmayanlar var tabiki ben bi horde guilde girdim 5 kişi danguendeyiz warior ve shaman türk bide ben 2 kişi yabancı warior önüne geleni ninjaladı ! ne yapıyosun bilader cloth yeşile need denirmi dedik neymiş para lazımmış direk çıktım guildden adamlar gavurmuş nolacakmış öyle diyo bide ben yeni oluşuma girdim ve druid olarak başlıyacağım dediğim gibi bence iyi bir guild olacak server zaten yeni olduğundan en iyi oluşumlardan biri bu olacaktır "türk" gördüğünüz heryerde peşin hüküm vermeyin iyi bir guild kurabiliriz bence
Sosyal ağlarda paylaş

Bencede 100 kişilik guilden adam olmaz..
Bizim realmda Flying circus vardır mesela az kişi wardır ama hepsi dizmiştir itemları o biçim..Bide elanın çiktiği guild wardır surusune adam alinmiştir sonradan yesil itemli..
Simdiden guild kurmaktan bahsetmek bence doğal..
daha sıkı bi guild olunur..
Turk guildleri yavas ve pasif oluyor buda bi gercek uluslar arası olsun diyorum bende++(öle yabancılar varki 100 turke değismessin)
Sosyal ağlarda paylaş

sadece türklerle yürümez bu iş onu demeye çalışıyorum.Ya ozaman sen napıonki nası ne kuracan ben annamadımki konuşalım abi ozaman "türkler ayrılıo die yazık yazık" die trip atma şimdi :)
sen beni bilgilendir ozaman sonuçta ben bu oyunu uzun zaman oynadım pvp(AV hariç hiç bi pok bilmiom hiç sewmedm nefret ettim) hakkındada bilgim war pve de bilgim war.Adam gibi adamlar bulursam ii bişiler yapacaımada inanıyorum.
oo emre sabah sabah kalkmışın okula gitsene lan oraa seni okuyasın die yolladık sen kalkıon cafee cık cık :P

[ Mesaj 05 Nisan 2006, Çarşamba - 11:57 tarihinde, elazul tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben gm filan değilim sadece bir oluşum var zaten linki verdim 2-3 post üste bu arada 100 kişi birşey yapılacağını kimse demedi oyunu oynayan herkes biliyorun end game için 100 kişinin gerekmediğini 50 tane aktif ve dengeli bir guild herşeyi yapabilir bu arada sırf turklerden oluşan guildlerin neler yapıtıgı Burning Legion başlık altında bulabilirsiniz zor değil gerekli olan sadece disiplin =)
Sosyal ağlarda paylaş

ya dün bana AB de rogue ve warrior daldı adamların ikisininde elinde thunderfury war baya bi dayandım ama bi yere kadar :(
hand of ragnaros artık anathema/benediction gibi herkesin elinde lolipop oldu

[ Mesaj 05 Nisan 2006, Çarşamba - 13:07 tarihinde, elazul tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Topicte herkesin yorumlarını okudum ve de bazı arkadaşlarla MSN'de görüşüp bir toplantı yapmayı düşünüyorum.Burda isimlerini yazdığım arkadaşlardan bir ricam var.Bana ÖM ile msn inizi verebilir misiniz?
(Saykoleo
Greeny
Breedan
sunthewhich
elazul
Helcaraxe
ombakkombak
Lind3r0th )
Elazul haklı.Level 1 den herkes zerg yapıp hurra hayda bilmem ne diye tek bir guilde dalarsa o guild yürümez , yürüyemez.Türkleri aynı çatıda toplanabilir , birlikte aktivite yapabilir ancak her Türk birbiriyle anlaşamaz.Herkesin görüşü , seviyesi,saygısı farklıdır.Açıkçası Turk Horde guildindeki nickleri inceledim ve ben Ottoman , Zibidi gibi nicklere sahip arkadaşlarla aynı guildde olmak istemezdim.Kimse alınmamalı bence.. Biz başarılarımızla ve saygınlığımızla Türklüğü temsil etmeliyiz , nicknamelerimiz ile değil...
Sosyal ağlarda paylaş

Bence yönetici kadro Turk olsun Tüm oyunculara açik olsun(yabancılarda dahil) Çunku İlerde sıkıntı yaratıcak...
Hurra diye dalmaktan ziyade millet 60 olup farklı insanlarla tanısıcak Kimseye ulan hani patide gelicem yazmıstın diyemessin:P
En azından bi sorun warsa lvl 10 dan itibaren bitmis olur..
Muhabbeten filan anlaşilir zaten..
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi şöle bişi war eminim çounuz yabancu guildlerde oynayıp türkçe konuşamanın ezikliiğini çekmiştir.
Ana dilim türkçe guilde olan ana dili türkçe olan adamlarla ingilizce konuşaacak diilm ya.e tabe guilde yabancı gelir ozaman bi düzenleme yaparız açarız /turk channel bitane "emre naber naaptınız ne düştü nefariandan" gibi muhabbetler yaparız :P
guild en fazla maksimum ama maksimum 60 kişi olmalı 50 diom ben ama taş çatlasa 60 kişi(guildin her adamı aktif olacaksa her raidde ozaman 40 kişi olur guild).çünkü raid zamanı gelecek bazıları aktif olamıcak adam lazım olacak 40 kişilk takımı tamamlamak lazım olacak.
Tabi bunların hepsi sonradan düşünülmesi gereken şeyler şimdiden zerg yapıp bütün türkleri guilde almak ne kadar doğrudur bilemem.i
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaslar bi yanılgıdasınız her klastan 7 kişi alınıyor siteye göre ve sadece 6 slot boşta ondan sonra alım olmayacak yani 56 kişi ile sınırlandırılmış yoldan geçen türke hadi gel demiyor yani bence buraya yazmadan önce sayfaya gidip guild kurallarını bi okuyun nasıl bi oluşum olduğunu anlarsınız yok öyle her türk felan o şartları kabul eden ilk 56 kişi ilerde değişimler olur ama kurulum için iyi bi strateji ve yeterli bi sayı bence.
Sosyal ağlarda paylaş

ne sayfası yahu daha sayfa filan belli diil...
@ela:envydeki mallar isvecçe konusuolardı onun gibi mesela..(yönetim turk se sorun olmaz ezdirmez vatandasini:P)
Ayrıca bende turkçe konusmaktan sıkıldım guild chatte ben noluccamm!!!

Edit: Demekki birden fazla guild olusumu war..

[ Mesaj 05 Nisan 2006, Çarşamba - 14:24 tarihinde, Breedan tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...