Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinek

Öne çıkan mesajlar

kfg said:
Dragonfire said:

316

bloodbending sadece fullmoon da olmuyor ki. Fullmoon da güçleri doruğa çıkıyor sadece.
Zuzu iyidir severiz kendisini.

Çok güzel bölüm bi anda bitiverdi.

tamam iste, hama, katara'ya sadece full moon varken, bloodbending yapacak guce ulasırsın dedi, katara hayvanlasmıs bildigin, full moon'suz da yapıyo =)...

Ya kardesim spoiler diye birsey var. Ille izledigini mi göstermeye calisiyosun alla alla...
Sosyal ağlarda paylaş

buram buram uzun aradan sonra gelen hatırlatıcı bölümüm ben diyodu. ama en önemli hatırlatması

zaten çoğu kişinin aklından çıkamayan

şuan çakram kapanmış olmasaydı avatar state e geçmiştim dediği an bence

yani tamamen tvden hafta hafta takip edenlere bakın hatırlayın demek için yapılmış, ve bence sıkıcı olan bi bölümdü

edit:

ayrıca geçen bölümün finaliyle ilgili

zuko benim babamla karşılaşınca napıcaksın dediğinde bittiydi ya, o çok havada kaldı bence =/ öyle dramatik bi finalden sonra böyle boş bi bölüm, yazık oldu bence. ama gerekli de yani bi hatırlatma bölümü sonuçta. aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık misali

Sosyal ağlarda paylaş

317

geçen bölüm o kadar hareketliydi ki bir tane de sakin bölüm yapmışlar işte gider ayak. denge olayı :P
bence fena da değildi, hani yani iki bölüm kalmış olmasa çok daha iyi yaklaşabilirdik bu bölüme diye düşünüyorum.

aang'in bi noktada çakrasını açması lazım acil tarafından. katara da sie dediğine göre artık son çakra problemini halleder herhalde finalin ilk yarısında filan. herhalde ozai'ı avatar state'e geçmeden harcamayacak di mi?

finalde çakra açılır, iroh ortaya çıkar. avatar ozai'ı maymun eder, ama bırakır peaceful olduğu için, iroh girip işini bitirir. zuko gaang'in yardımıyla (hatta mesela katara'nın yardımıyla) azula'yı indirir. katara ve zuko öpüşürler. avatar yetişkin avatar olur, dünyayı further düzene koymak için yollara düşer. sokka ve suki evlenirler :P toph da bi şaka yapar, olaylar tatlıya bağlanır işte, biz de gözümüz yaşlı avatarsız hayatımıza başlarız :(

*sesi titrer*

Sosyal ağlarda paylaş

Avatar burda bitmez bence çok fazla malzeme var. Sadece avatar ve saz arkadaşlarının değil tüm dünyanın çok fazla konusu var.

Bence ozai o kadar güçlü çıkmayacak zula avatar gelmeden babasının işini bitirecek ve babasının yerine geçicek.son bir kuşatma başlıyacak yine tüm earth air v.s ulusları toplanacak buna bu sefer black lotus koltuk çıkacak. O kayıp ateşbükücü ustası sukonun kılıç ustası falan hepsi mutlaka toplanacak.

Sosyal ağlarda paylaş

Benim demek istediğim böyle uzun soluklu bir proje için çok hazırlık gerekir. Yani 20 bolumu hazırlayıp hemen yayınlamak degil de daha ileri goruslu olmaları gerekirdi olası bir gecikmeyi(grev vs.) izleyicilere farkettirmeseler daha iyi olurdu. Zaten hazır olan bölümlerden yayınlayıp dizinin normal akışını koruması sağlanmalıydı. Daha bunu sağlayamıyorlarsa gerek yok zaten yuzlerce bolume...
Gerçi dizi çok heyecanlı beklenir mi beklenir. Fakat olaya teknik açıdan yaklaşınca farklı şeyler ortaya çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi arka arkaya izledim 316 ile 317'i

316-317

316: Annesinin nasıl öldüğü hikayesi de aradan çıkmış oldu. Katara ile Zuko'nun dostluğu güçlendi. Katara Bloodbend yaparım gerekirse acımam demiş oldu. Fena bi bölüm değildi. Zuko da Azula ile iyi kapıştı, baya geliştirmiş kendini onu da tebrik ettim ^_^

317: Çoğunuz beğenmemişsiniz ama benim hoşuma gitti. Bu kadar ara verdik. Finalden önce şu zamana kadar olan olayları özetleyelim demişler. Böle bir yöntem kullanmışlar. Güzeldi hoştu. Fakat Aang Katara'ya karşı baya bir Fail oldu. Resmen ben utandım izlerken. =) Bu kadar üstüne gitmicekti kızın ağırdan satacaktı biraz kendini, batırdı şimdi. Katara ile Zuko yakınlaşırsa da çok tatsız olur. Katara'ya total slut derim! =) Ne kadar çok gönlüm zutara ile olsa da yine de ayıp denen bişey var haha =)

Ayrıca şunu da demeden geçemicem

Sokka ile Suki çok tatlılar! haha harika bi çift ^_^ yirim onları.

Sosyal ağlarda paylaş

Bence o kadar da kötü değildi. Yani tamam klasik düzenin altında ama gerçek harbici bölümler başlamadan önce araya geyik bi bölüm yapalım hem flashback olur hem de kafa buluruz önceki bölümlerle demişler yapmışlar, çoğu yerde de güldüm yani. Öyle gülmekten öldüren espriler yoktu ama eğlenceliydi bence.
Tabii o kadar süre beklettikten sonra 16 gibi süper bi bölüm yayınlamadan bu bölümü yayınlasalardı çok pis söverdim, o ayrı konu.
Ama moon spirit olayında koptum, orası süperdi bence.

-you never told me you made out with the moon spirit
-sshhh... im trying to watch.

o anki ifadelere filan bakıp bakıp tekrar gülüyorum yaa

ifade

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...