Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinek

Öne çıkan mesajlar

ad3elb said:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Avatar:_The_Last_Airbender_episodes

buraya bakarsan köşetaşı sayılabilecek bölümlerden sonra yada çok beklenen bölümlerden sonra 1,2 bazen 6 ay ara vererek (sık sık) seriye olan beklentiyi nasıl arttıkdıklarını görebilirsin.

sik sik verdikleri aradan kastin yaz tatilleri mi?
Sosyal ağlarda paylaş

ad3elb said:
senarist ayaklanması hiç baglamadı ki avatarı.

Neyse 10 saat sonra amerikada yayınlanıcakmış yeni bölüm

bağladı.

senaristlerin ayaklanması sırasında hazır olan tüm bölümler yayınlandı.
ama senaristlerin ayaklanması yüzünden yeni bölümler hazırlanmayınca, o hazır olmayan bölümler yüzünden beklettiler.
şimdi de toparlamaya çalışıyorlar.

Amerika'da birçok dizinin bölümleri eksik olarak yayınlandı "TV sezon sonu"na yetişebilmek için.
Sosyal ağlarda paylaş

amerikanın doğusuyla batısı arasında bile 4 saat zaman farkı varki zaten, bunu unutuyo herkes. bütün yapımcı ve dağıtıcı firmalar california da olduğundan olsa gerek çoğu dizi batı sahili saatine göre yayınlanıyor bu fark da 10 saat ediyor. burada da sabah 5 e filan tekabül eder, bi kaç saatte upload payı sabah hazır derim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.avatarchapters.org/chapter-16-the-southern-raiders.html

AvatarChapters a youtube videosu olarak atmışlar, bloklu olduğu için vtunnel la girdim

Katara iyice aşmış bu arada. Tek başına gemiyi dağıtıyo, bölgesel olarak ta olsa yağmur durduruyo filan. Bloodbending de gördük.
E daha ne olsun

Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

316

bloodbending sadece fullmoon da olmuyor ki. Fullmoon da güçleri doruğa çıkıyor sadece.
Zuzu iyidir severiz kendisini.

Çok güzel bölüm bi anda bitiverdi.

tamam iste, hama, katara'ya sadece full moon varken, bloodbending yapacak guce ulasırsın dedi, katara hayvanlasmıs bildigin, full moon'suz da yapıyo =)...
Sosyal ağlarda paylaş

bölüm

Zuko da Azula yla güzel kapıştı ama ya,
Azula nın jetpack olayıyla kendisini kurtarmasına filan oha diyemiyoruz artık. Bu arada saçı açık hali süper kendisinin, eklemeden geçemiycem=)

bloodbending

Dolunayın olayı bloodbendingi mümkün kılması değil, sadece waterbenderların gücünü arttırıyo.

Yani Hama gibi nispeten daha güçsüz bir waterbender, bloodbending için dolunaydan güç almaya ihtiyaç duyuyor olabilir ama Katara süperuberimbawaterbendermaster olduğu için dolunaya filan ihtiyaç duymayabilir. Duymadı da zaten çatır çatır yamulttu. Zukoda bi anlığına *yusuf yusuf* emote u gördüm sanki o anda, tırstı çocukcağız Kataradan=)

Sosyal ağlarda paylaş

katara

bence en güzel sahnesi yağmur damlalarını durdurmasıydı. Kubbe falan yapıyor hoştu baya.
Yanlız zuzu da dragonlardan öğrenince firebending i hayvanlaştı biraz. hatuna kafadan dalabiliyor artık. Güzel kapışır bunlar bundan sonra.

Birde ben en çok zukonun amcasını merak ediyorum. Dragon of the west diye bir bölüm geçeceklermi acaba. Black lotus falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...