Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinek

Öne çıkan mesajlar

Bikaç gündür izliyorum da, book 2'nin 2. bölümüne geldim kaldım. Geri kalan yerleri ÇOK merak ediyorum ama hepsi 20şer dakikadan 29 bölüm daha seyretmeye vaktim yok; haftaya proje teslim etmem lazım çünkü.
Bölüm özetlerini (ya da "keypointlerini" diyim) bulabileceğimiz bi site/sayfa falan var mı?

mesela (2.2 ve sonrası için)

Zuko ve amcasına neler oluyo, ilerki bölümlerde Zuko Aang'in gruba nası katılıyo, gruptaki kör kız ne ayak, falan bunlar.

Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha, kojiroh kopardın ya, cidden 2. ve 3. sezon daha guzeldi 1. sezondan bence, daha toph bile katılmamıs gruba, sakın bi yerden okuma sabret, adam gibi izle =), bi cırpıda biter zaten bi yerden sonra =)...

bu arada yeni aklıma geldi utandım kendimden =), en sevdigim adam iroh yok trailer'da ya, tek kotu yanı odur trailer'ın herhalde, one-man army iroh'yu bi gorseydik =)...
Sosyal ağlarda paylaş

birincisi temmuzda cikmayacak, temmuzda sonlaniyor. "the journey concludes" diyor dikkat ederseniz. ne zaman tekrar baslayacagina dair bir bilgi vermiyor bu fragman. ki mayis 6'da dvd cikacak demislerdi, boiling rock'lar onun icinde olacagina gore en gec 7sinde izliycez biz =)

zuko konusunda ise, zuko'nun yildirim olayini cozememesinin sebebi kendi icinde dengeyi bulamamis olmasiydi. kendi icinde dengeyi buldu, o yuzden ates bukme yeteneklerini (ejderha olayina kadar) kaybetti. simdi kim tutar zukoyu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...