Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

american army oynayan kaldımı?

EagleEye

Öne çıkan mesajlar

amerikan propagandası? amerikan ordusu yapmış, bundan daha az propagandalı birşey olamazdı zaten, amerikan askerini oynuyorsun sadece, oyunun adı bu! sanki her zaman türk askeriyle oynayabiliyoruz da diğer oyunlarda onlarda propaganda yok. bütün oyunları 2-3 milyon'a alıyoruz diye bedava oyunların farkını anlayamıyoruz anlaşılan..

amerikan askerlerinin cesurluğuyla ilgili nasıl bir izlenim edindin ki oyundan? kel alaka doğrusu..

gerçekçiliğe gelince, bugüne kadar yapılan ya en gerçekçi 2-3 fps'den biri herhalde, daha gerçekçi bildiğiniz hangileri varsa bizlerle de paylaşın..

amerikan propagandası diye eleştirileri hesapsız dizmenin alemi yok, gayet güzel ve başarılı bir oyun grafiğinden sesine, atmosferinden oynanabilirliğine kadar..[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 12 September 2003 17:53 tarihinde demiş ki:
amerikan propagandası? amerikan ordusu yapmış, bundan daha az propagandalı birşey olamazdı zaten, amerikan askerini oynuyorsun sadece, oyunun adı bu! sanki her zaman türk askeriyle oynayabiliyoruz da diğer oyunlarda onlarda propaganda yok. bütün oyunları 2-3 milyon'a alıyoruz diye bedava oyunların farkını anlayamıyoruz anlaşılan..

amerikan askerlerinin cesurluğuyla ilgili nasıl bir izlenim edindin ki oyundan? kel alaka doğrusu..

gerçekçiliğe gelince, bugüne kadar yapılan ya en gerçekçi 2-3 fps'den biri herhalde, daha gerçekçi bildiğiniz hangileri varsa bizlerle de paylaşın..

amerikan propagandası diye eleştirileri hesapsız dizmenin alemi yok, gayet güzel ve başarılı bir oyun grafiğinden sesine, atmosferinden oynanabilirliğine kadar..[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."

Amerikan propagandasinin sahi oldugunu FAQ a girip okusaydin anlardin sam...
Sosyal ağlarda paylaş

sitesinde bir faq bölümü bulamadım, linkini verirsen okurum ama ben oyunu oynarken ciddi bir propagandaya (askerli oyunların hemen hepsinde ucundan bile olsa propaganda olur zaten) maruz kalıyor muyum ona bakarım, öyle birşeye de rastlamadım dikkatimi çeken bu konularda hassas olduğum halde. önyargıyla yaklaştım sizin yaptığınız gibi ama yersiz olduğunu görünce de değiştirdim düşüncemi normal olarak..[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu oynuyorum, amerika süperdir, amerika böyledir diyen hiçbirşey yok.

ayrıca ben de anlamadım neden log in olamadığımı.
parachute testini geçtim log in olabildim.
Ama uzun medic sınavından sonra adam habire time out oldu.

Acaba diyorum punk busterla alakalı bişi mi?[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.americasarmy.com

Sam yukardaki adresin support bölümüne girersen FAQ lari görürsün ama dedigim seyi (seyleri) kaldirmislar yemin ederim o ordaydi belki ben bulamadim belkide tepki toplayip kaldirildi bilemiycem ama kisaca ordaydi

[Bu mesaj Vampire tarafından 15 September 2003 01:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ne dediğini kısaca izah etseydin? askere filan çağırıyorlarsa normaldir çünkü oyunun amacı o zaten yapılırken söylendi, eloğluna hayır olsun diye harcamazlar ki milyonlarca doları.. :)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

yahu şu login olamama olayını biri söylese?

ayrıca amerika ordusu yapmış bu oyunu.
E o kadar da kendi reklamlarını yapsınlar.
Beleşe, çok kaliteli ve heyecanlı oyun veriyorlar sana.
"I want you to the US Army" felan demedikleri, Uncle Sam'i her defasında göstermedikleri, veya Amerika ordusu diğer tüm ordulardan kat kat iyidir demedikleri sürece benim için hava hoş.[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya beyler AA tactical fps oyunu ama sizin cogunuz Raven Shield i duymadi sanirim Raven Shield'i oynayan her insan AA yi bi kez dl edip denemistir ve hayal kirikligina ugrayip oyunu 10 dakka sonra uninstall etmistir...Raven Shield in bi kez grafikleri AA ya göre kat kat güzel olup, 50+ silah ve ekipman secimi, multiplayerda hic yasamiycaginiz kadar büyük i zevk vermesi ve daha bir sürü artisiyla zaten AA yi daha yolun basinda eziyor egr AA diye tutturursaniz bilemem ama bikezde bu oyunu multiplayer deneyin aradaki farki görüceksiniz...Türkiyede neden fazla tutuldugunu bilmiyorum bu oyunun ama avrupa ve amerikada delicesine oynaniyo her ay turnuvalari var ve cok fan i var.

www.Raven-Shield.com
Sosyal ağlarda paylaş

Dikkatini çekerim, bu oyun Counterstrike değil, bundan dolayı daha yolun başında ezemez..

Oyunun grafikleri, sesleri ve training bölümleri çok özenilerek hazırlanmış.

Şimdi silah kısıtlaması var. Niye?
Bunu adamlar forumlarında da yazmışlar.
Normal bir asker, Navy silahları, terrorist silahları kullanmaz. Bıçak desen hem kullanması zor hem de düşmanına sapladığında çok ses çıkartçak.

Direk amerika ordusu hazırlamış. Bu demek oluyor ki, oyun sırasında gerçek askerlerden yardım alınmış. Bu, gerçeklik hissini daha fazla arttırır. Adamlar deneyimlerini oyuna aktarmıştır.
Sen oyunda bir askeri canlandırıyorsun hatırlatırım.

Bu kadar gerçekçi oyuna ancak Raven Shield yanaşabilir. Buna karşın "daha yolun başında ezdi" gibi bir terim kullanıyorsan, hiç America's Army oynamamışsın demektir.

Adamlar her patch ile bambaşka birşeyi oyuna ekliyorlar.
En son değişik yerlerinden değişik hasarlar alma olayını koymuşlardı.[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 15 September 2003 14:35 tarihinde demiş ki:
Dikkatini çekerim, bu oyun Counterstrike değil, bundan dolayı daha yolun başında ezemez..

Oyunun grafikleri, sesleri ve training bölümleri çok özenilerek hazırlanmış.

Şimdi silah kısıtlaması var. Niye?
Bunu adamlar forumlarında da yazmışlar.
Normal bir asker, Navy silahları, terrorist silahları kullanmaz. Bıçak desen hem kullanması zor hem de düşmanına sapladığında çok ses çıkartçak.

Direk amerika ordusu hazırlamış. Bu demek oluyor ki, oyun sırasında gerçek askerlerden yardım alınmış. Bu, gerçeklik hissini daha fazla arttırır. Adamlar deneyimlerini oyuna aktarmıştır.
Sen oyunda bir askeri canlandırıyorsun hatırlatırım.

Bu kadar gerçekçi oyuna ancak Raven Shield yanaşabilir. Buna karşın "daha yolun başında ezdi" gibi bir terim kullanıyorsan, hiç America's Army oynamamışsın demektir.

Adamlar her patch ile bambaşka birşeyi oyuna ekliyorlar.
En son değişik yerlerinden değişik hasarlar alma olayını koymuşlardı.[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...

Bone bu yazdigini yabanci forumlara yollasam sana gülerler...
oyunun adi TOM CLANCY'S RAVEN SHIELD...Askeri romanlariyla ve gerceklige en yakin romanlariyla ünlü olan biri...Hersey bu adamin romanlari baz alinarak yapildi daha dedigim oyunu görmeden sen ezemez falan diyosun al yükle mp oyna bida AA nin yüzüne bakmazsin seni temin ederim piyasadaki bulabilcegin en iyi tactical FPS RAVEN SHIELD hoca güldürme beni türkiyede taninmiyo aradaki fark bu AA yi herkes oynuyo RAVEN SHIELD i oynamak yetenek gerektirir al oyna sonra gel karsima konus böyle sacma sapan seyler yazicagina yok Amerika ordusu yapmis falan filan, sanki Raven Shield tetris baz alinarak yapildi lol be

baya güldürdün beni sana insan gibi tavsiye yaptin al bunu oyna cok iyi bir oyun ve ezici üstünlügü var diye sen bana bunu yazdin...AA bedava olmasa rezalet bisey olurdu.Dedigim gibi sen önce bilip bimeden közülüyecegine bence bi dene ondan sonra zaten AA yi kendin siliceksin millete yardim etmeye calisiyoz cevaplara bak yaw...

En son degisik yerlerinden degisik hasarlar almayi eklemisler diyorsun bu zaten RVS yaklasik 1 sene önce piyasaya ciktiginda vardi...Bone kisaca bosuna konusuyosun ben BUGÜNE KADAR CIKAN HER AMA HER TACTICAL FPS'I oynadim ve sadece TACTICAL FPS oynuyorum benim karsima AA oynayip dikilme gülerim sana...Bütün tactical FPS leri oynamis her insan gibi benimde fikrim AA rezalet hoca bu kadar...Bugüne kadar yapilmis en realistic fps ler Ghost Recon ve Raven Shield dir bu böyledir hoca ama bidaha ekliyorum Türkiyede 100 kisiden 1i bilir bu oyunu ve zaten dünya capinda 20 tane türk oyuncu var milyonlarca türk arasindan.O yüzden seninde bilmemeni dogal karsiliyorum...Herneyse sen über tactical fps ine AA'ya dön ne diyim...Sana tavsiye vermeye calistim ama olmadi sen zaten iddia etmeye devam ediceksin ama hic ugrasip sinirlerimi bozmiycam bu sefr ama hayati boyunca tactical fps oynayan biri olarak söyledim hoca bunlari tekrar hatirlatirim hadi sana iyi günler

Ha dipnot - Bu oyunda özel timlerin askerleriyle birlikte yapildi...:)

[Bu mesaj Vampire tarafından 15 September 2003 16:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

raven shield'e kötü demedim.
Evet oynadım. Bir iki fark dışında american army'ye çok benziyor.
Az silah gibi basit şeylerden dolayı "ezici üstünlük" demeni anlamıyorum.

Oyun olarak rainbow six daha güzel tamam, kaç yıldır o oyunu yapıyor o adamlar.

Ama dediğim gibi bir ezici üstünlük yok. Sen birisini çok seversin sevmessin, ama birbirlerini ezemezler. Bilmem anlatabildim mi?

O Oyunu Tom Clancy yaptıysa, bunu da Amerikan ordusu yaptı..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada timed out hakkında bazı şeyler okudum.

sanırım bir bug bu.
Umarım bir sonraki versiyonda düzeltirler.
Çünkü eskiden cidden ilk denememde şık connected oluyordu.

Oyuna girebilmek için personal jeket mi ne var. Orda login olamassanız bir de şunu deneyin:
Logout olun. Nickinizi ve şifrenizi girin. Aşşadaki kutucuğu işaretliyin. Logine tıklayın. Timed Out demeden önce deploya tıklayın..[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...