Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lionheart yardım (acil ;))

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Araştırma yapamadım çünkü net cafeden bağlanıyorum.
Acilen yardıma ihtiyacım var.

1-Goblin Khan ı öldüremiyorum imkansız gibi.
2-Goblinle ilgili bir quest çıktı goblin camplardan birine girince hepsi saldırmaya başladı. Bende köklerini kuruttum bi tek khan kaldı onunla ilgili iki quest var biri adada duran bir kız verdi diğerini nerden aldım hatırlamıyorum :) Ama ikiside sanırım öldürmemi istiyor napıcaz anlamadım?
3- Lağımlarda bir kılıç olduğu söyleniyor onu geri almamı istiyorlar fakat araştırdım heryeri thief ı bulamadım.
4-Bs benden bir materyal istiyor lion shield yapabilmek için ama bunuda bulamadım.
5-Quin bir reg tarzı birşey istiyor (adını unuttum) bunuda bulamadım :)
6-Captain Morales tanıkları bulmamı söylüyor sanırım. Port discrit telermiş gittim iki kaptanla konuştum biri denizcilerle konuşucağını söyledi bu sti hiç ama hiç anlamadım :)
7-Şu Ali adında birini arıyoruz Kral Saladdin le ilgili questte onuda bulamıyorum.
10-Wing Chui kitaplarını tamamlamamızı istiyor saddece iki kitap buldum daha kaçtane var ve bunlar şehrin içersindemi?
9-En son haritayı goblin khanın olduğu yere kadar açabildim daha arıyorum ama yeni yerleri bulamıyorum

bana galiba tam çözüm lazım ? :) yardım ederseniz sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane cim onlarda bana düşman oldular çünkü onlardan plate seti çaldım şimdi oraya girdiğim zaman öldürüyorlar beni :(
ayrıca two handed ım çok zayıf one handed 95 yaptım
iyi yapmışmıyım :)
diğer skilleri artırmadım necromancy ve heali artırdım bunun dışında gelen skill pointlerle
Sosyal ağlarda paylaş

1.goblin ripperı(everlasting mi neydi o) al bandtlerden öldürmek zor biliyorum onun için önce potion doldur sonra goblinlerin oradan büyücüyü kurtar senin yanında savassın sonra banditlerle savas. ölmek üzereyken goblin tarafına geri kaçabilirsin. hatta banditleri üstüne çekip diğer tarafa geçtiğinde eğer düzgün şekilde çektiysen 1-2 tanesi geride kalıyor sen bandit haritasına döndüğünde daha az banditle savasıyorsun sonra digerleriyle de ilgilenirsin

2.evet öldürmeni istiyorlar :) everlastingle çok kolay
3.enrique(beggerların başı)nin oldugu haritada o. ama insan arıyorsan bulamazsın ratman şeklinde köprülerin orada biyerde.
4.üzgünüm hatırlamıyorum ama questleri yaparsan eline geçer bişekilde.
5.bu görevi de hatırlamıyorum
6.dilsiz biri var onunla konus. üstele biraz baska bir denizciye anlattıgını söyleyecek. o denizci de han'da en arkada. gözünü korkut biraz katilin kim oldugunu sölüo
7.yine handa bu da. kadın kılığına girmiş durumda kocaman mavi-beyaz elbiseliydi galiba
10.bunu da bilmiyorum
9.sırayla yap sen herşeyi :) önce khanı öldür bir. sonra templar olcaksın onun görevlerini veya başka bişi olcaksan onun görevlerini yap.
Sosyal ağlarda paylaş

once sen char ı nı yaz ...
elınde kolunda bacagında neler var ...
tag skillerın neler ...
neyden ne kadar var ona gore ...
ama eger alan etkılı kusur kusur sanıyede 1 su kadar vururum tarzında bısılerın varsa ondan at sureklı ...
ve archer san ve lıghtnıng secmıssen...
adamın kafaya buyuyu koy ...
okla ...
arada lıghtnıng salla ...
senın yanına gelenlerı lıght 5. buyu ıle knockdown et sorun olmuyo ama mesele senın char ne ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
* tells "do'urden" wıth the head of man who said 'drizzt' ...
*sevdaki ,onu egilmeden tasıyabilene yakısır ...
*kazanmak neye yararki , kaybeden oldugunda ...
Sosyal ağlarda paylaş

ok bitirdim oyunu benim char one handed meleeydi + divine magic almıstım
yanlız orda sole bi trick var o gelen herifleri dragon summon edio sanmıstım basta ama solda kure yanıo herfiler gelirken
iksir icip perception buyusunu yaparak onu diasrm ettip ondan sonrası da kolay oldu her ates puskurdugunde git vur
biraz uzun ve bayık oldu ama olsun
ayrıca ranged almak la akıllılık etmissin daha rahat olmustur
Sosyal ağlarda paylaş

Wing Chui nin kitapları değişik yerlerde çıkıyor mesela aklıma gelen goblin khan ın bulunduğu yerde ilüzyon duvar var, bu saklı oda da bir tane daha ilüzyon duvar var, diğer duvarın arkasındaki sandıkların birinde kitap var mesela.
Bu oduncunun kızı nerede bulan var mı hiç rastlamadım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

oduncunun kızı, lionshieldi yapmak için blacksmithin istedigi silverın bulundugu magaranın önünde bi goblin tarafından köşeye sıkıştırılmış durumda buluyosun:) o magarayı bilmiyorum derseniz bilemicem valla su an bende tam yerini hatırlamıyorum[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

4 - Blacksmith in senden istediği materyali Lava Troll lerin olduğu yerde sağ üstteki sandıktan buluyosun.

5 - Prime Were-rat den bi parça istiyor. Slaver bölgesinde bi mağara var. Ordaki daeva prime were-rat. Öldür onu al.

10 - Oyunda galiba 8 tane skill vermeyen kitap var. Yani 8 tane yetiyor[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Ehehe evet, onuda eduardoya götürdüğümüzden karıştırmışım red ore olayını. Magnetized Silver galiba goblinlerin olduğu bi mağaradan çıkıyordu ama şimdi hangi bölge unuttum
ha bide lionshield questi eğer templarlara katılırsan çıkıyor[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .

[Bu mesaj axedice tarafından 11 September 2003 02:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sırf silahı alabilmek için oyuna eski saveimden başladım.
Skillerim ve karakterim daha düzgün oldu. Eski karakterle lvl 12 de prime werrantı kesememiştim bununla kestim.
Yalnız bayağı kazık bi yaratık yavrularını öldürümen gerekiyor yoksa yine türüyor.

Raider saol yardımların için.

Ben eskiden red ore questini çıkardım fakat şimdi çıkaramıyorum Cortesle konuşuyorum olmuyor. Ayrıca bu questi alınca cortesle chest açma görevi çıkıyor onu anlamadım?

birde ben goblin khanı ve werrantı kestim fakat şimdi birkaç quest kaldı ama yeni yerlere geçemiyorum goblin kampdan sonra ilerliyemiyorum. ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...