Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Azuregos Kesen Guilde

darkleee

Öne çıkan mesajlar

Bugün saat7 civarında Azsharada farm yaparken Azuregos bossunun spawn olduğunu farkettim ve mapta aramaya başladım daha sonra mobu gorduğumda çevresindeki hordelere gorunmeden mobun kesilişini izlemek için uzak bi yere geçtim ama kendini bilmez horde topluluğu oturup onları izlerken beni kestiler.4 defa bu böle surdu onlarla aramda max ranged vardı ama onlar inatla beni kesti.Ben burdan onlara sormak istiyorum.(Eğer paticikte olan varsa o guildte çünki guildlerinde Turk olduğunun biliorum).Eğer ben bir warlock olarak sizin aranıza ilk gelişimde girip fear atsam Mt dağil hepiniz ayrı ayrı yerlere dağılıp agronuz kopsa iyimi olurdu.Ben sizin 4 defa hiç atak bile yapmadan beni kesişinizi sindirdim siz bunu sindirirmiydiniz acaba?

Burning Legion Serverı

[ Mesaj 27 Mart 2006, Pazartesi - 19:15 tarihinde, darkleee tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

herşeyden önce outdoor raidde raid grubunun arasına dalmak kadar kolay birşey yok

ikinci olarak adamın dediğini çarpıtmayın herşey kesmek kesilmekten ibaret değil adamın söylediği basit arzu etseydim raidi veledi zina ederdim oysa gayet barışçıl bir şekilde seyrettim niye kestiniz bütün derdi. bunun pvp mantığıyla alakası yok insanlıkla alakası var, anlamıyana davul zurna az tabi
Sosyal ağlarda paylaş

kimin ne yapacağını bilemezsin. ben akıllı uslu izliyorum diyen biri en kritik anda dalıp raidi mahvedebilir. herkes yapar demiyorum. ama kimin ne yapacağını bilemeyeğin için raidlerin önlem alması gayet normal. outdoor boss yarışı varsa hele o serverda etraftaki rakip faction playerların öldürülmesi normal karşılanmalı
Sosyal ağlarda paylaş

Guilden guilde değişse bile kimse Azu gibi kolay bi bossta tek başına karşı tarafın raidine birşey yapamaz, hatta iyi guildler onu keserken 15-20 kişi yoksanız sizi de sinek gibi ezerler onuda.
Ha öldürülme olayına gelirsek burası pvp server ve Dragonlardaki Ally-Horde rekabetini düşünürsen seni her ihtimale karşı yanına yaklaştırmamaları doğal.
Sonuçta PvE serverler ne için duruyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Oldukca ilginc bir topic,sanırım bl de ally oynadıgın icin boyle seylere alıskın degilsin.Yoksa horde factionı olarak silithus da ya da herhangi bir farm ortamında neler cektigimizi anlaman icin böyler seyler yasamak zorunda kalmazdın.Bl de her horde playerı bu konuda aglar sonucta %70/30 bir pop var serverda.Bi de unutmayalım ki pvp serverı oynuoyoruz...Biz alıstık siz de alısın :d
Sosyal ağlarda paylaş

darkleee, 1) PvP de karakter açmayı sen seçmişsin. 2)Sonra bir ton Horde'a yaklışıp izlemişsin. 3)Sonra diyorsun ki beni kestiler benim kötü niyetim yoktu olsaydı dağıtırdım adamları. Adamlar nerden bilsin niyetini...

Bende BLde Orc olarak bir onlarca kez kalabalık gruplarca kesildim, tartalandım, linç edildim (lvl 36 iken bana yumruklarla dalmıştı bir grup lvl'ını göremediğim ally)... De sonuçta PvP serverı.
Yanlış nerede ben anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
outdoor bossları kesen guildlere dalmak/harasslamak falan illegal degilmi yoksa o bitek kazzak icinmi?
Horde-Alliance icin gecerli degil bu, wipelattirabilir bunlar birbirlerini.
Ama Alliance guildi saldirirken bir alliance guildinin sirasini bilmesi gerekiyor, örnegin Kazzak'i enrage edip wipe yedirttirmek suç.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...