Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wailing caverns

karareis

Öne çıkan mesajlar

yaw arkadaslar ben bu magrayı tamamladım en son kızı uandırdı son bostan cıkan elması aldım deviate eradiction diede bi questim var quest complet ebru die birini gormem gerekiyor ama magrada haritada sarı yuvarlak cıkmasına ragmen bu arkadas yok.bu questi nasıl tamamlıyabilecegimi soliyebilecek var mı thotbotta filan okuyorum kimse bole bi sorun yasamamıs
Sosyal ağlarda paylaş

Bahsi geçen murlocktan düşen yeşil zümrütümsü parça ise ;

hatırladığım kadarı ile önce ratchteta gidip bi goblinden hakkında bilgi alıp daha sonra WC nin girişine yapışık olan tepenin en üstünde bi tauren abla var ona teslim ediyordun oda seni TB ye gönderiyordu aklımda böyle kalmış valla :)
Sosyal ağlarda paylaş

tamam arkadaslar cok saolun gizli bolmeyi bulunca cozuldu olay

edit:yaw tamam dedim ama bu yesil gemi glowing shardmıs adı nerde kullanıcagımı bi turlu bulamadım varsa bi bilen solerse sevinirim

[ Mesaj 26 Mart 2006, Pazar - 02:00 tarihinde, karareis tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Karareis . Ad3m soruna zaten cevap vermiş. ilk önce ratchet'te bir goblin ile (Samoplange miydi neydi o questi veren goblin) konuşacaksın o seni WC nin olduğu dağı üstünde (XR'den wc ye doğru giderken dağın üstüne bakarsan orada bir kulübe göreceksin orası) bir trauren abla var ona gideceksin ondan da Thunder Bluff'taki elder rise'a gideceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

abi beceriksize bak demeyinde tamam magrayı buldum, ebruyu buldum, tunder buffa gittim ,rachetteki goblinlerin hepsini denedim ama bu yesil elmas elimde kaldı 3 4 questten olusuyor zaten deri toplamalı haric hepsini yaptım, o skinning skilli istiyor malesef yok bende bu yesil nesne kaldı elimde.o samoplangeyide yaptım baska bi quest cıktı bilmiyorum belki o tinker goblinden alınıyor belki onun butun questlerini bitirince filan oluyodur
Sosyal ağlarda paylaş

Evet arkadaşın dediği gibi her questi yapmak zorunda değilsin.
Rogue tarzında bir karakter kasıyorsan çok önemli yada kastığın tarzda mobların öldürülmesini istemediği sürece bence quest seni yavaşlatacaktır.
Yazışmalarından anladığım kadarı ile questi okumadan yapıyorsun (Yani zevk almadan)
Bütün questleri yapmak seni yavaşlatacaktır :)
Sosyal ağlarda paylaş

karakterim rogue valla en keyif aldıgım karakter bu pek skill kasmayı beceremiyorum o yuzden alakalı alakasız bi suru quest yapıyorum.etrafta ole dolanırken buldum bu wailing caverni hic bi sey bilmiyodum grupla berber tamamladık sonundada kaldım oyle. tamam sorun cozuldu (tıklamak gerektigi hic aklıma gelmedi)bu aksam yaparım.olmazsada saglık olsun napalım.herkese tessekurler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...