Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en rezil olduunuz an ! :)

asterix

Öne çıkan mesajlar

Valla benimki biraz pis bi durum :/

Lise 1 deyken arkadaşla okula gidioduk affedersiniz ben pisliğe basmışım :/ .Neyse vardık okula ben bihaberim tabi durumdan.Çamur falan sandım yağmurlu bi gündü çünkü.Sıranın altındaki demire ayakkabımın altını sürtüorm temizlensin diye.O okula gittiğim arkadaşla aynı sırada oturuoz bu bana "olm b.k o" diyo.Ben "yok abi çamur ya görmüyon mu" falan diyom.Neyse sonra baktım ki arkadaş haklı etrafa hafifçe yayılmaya başladı koku."Abi haklıymışsın" dedim o da zaten üstüme atlıcak gibi bakıo bana.Millet çakozlamadı ben tenefüste bahçeye çıktım yürüo numarası yapıorm ama gördüğüm tüm su birikintilerinin üstünde bikaç saniye patinaj çekiorm ehehe.Ama farkettim ki insanlar bi hareketime bi suratımın ifadesine bakıp anlıolar durumu.Kızlar pek anlamadı allahtan xD.Okuldaki nüfusun büyük çoğunluğuna rezil olup sınıfa girdim "durum halloldu" ifadesiyle sırama gittim ki koku malesef sırada halen duruyo xD.Ehehhe sonra arkadaş evde klorak,çamaşır suyu,parfüm,deterjan ne bulduysa karıştırıp bi şişeye koyup ertesi gün boşaltmıştı sıraya.Klorağın etkisiyle bütün sınıf leş gibi olmuştu hehehe.Bi kız "yahu naptın sen ya" falan diye arkadaşı fırçalamıştı.Ordan bi arkadaş o kıza "ya o kokmasa başka şeyler kokçak" demişti de ben o sırada sıraya kapanıp ölmem gerektiğini düşünmüştüm :S
Sosyal ağlarda paylaş

-alırmısın erenköy?(1.25 ytl verir).son paramdır.
-1.45 oldu yalnız.(bekler bi uslupla parayı)
-müsait yerde abi.(sessizce dedim "yok abi önemli değil der belki die"
kenaya çeker adam.

tabanlara kuvvet sonra..
kızıltoprak bpden hemde.Allah belasını versin.
Sosyal ağlarda paylaş

bi de 1 ytl paramız var.
3 sene önce,yurttan kaçtım paramız çok az.
kadıköyden üsküdara yürümüşüz yürüyerek ordan işte m.kemal mahallesine gidecez.
arkadaşla son otobüse binioruz mahallenin.bi kişi de 740 falan.
arkadşım:-abi 1 ytl paramız kalmış başka yok,bi sorun olmaz dimi?..(adama bakıoruz)
adam kafasını kaldırır,bize bakar.
sonra "sie" mahiyetinde eliyle "git git" işareti yapar biz dumur oluruz.

tabi minibüsçü abilerimiz saolsun para ne ya,verme abicim sn bi şey diyerek bi kere daha gönlümüzü kazanmışlardır.
sanki adam kendisi alıo parayı,az küfür yemedi benden.

insanlık,önemli bi şey.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Beden dersindeyiz tek bir soyunma odası var , orta 1deyiz.Ben o gün beden dersi bitiminde koşasım geldi sınıfa koştum herkesten önce vardım.Tekme atasım geldi.Bir tekme ve koşarak daldım sınıfa.Meğersem kızları beden dersinden erken yollamışlar onlarda üzerlerini değişmek için sınıfa gitmişler yer olmadığı için.Rezil olmadım ama 1 ay yüzlerine bakamadım sınıftaki kızların.
Sosyal ağlarda paylaş

auzhahahahazzuzuzu hahaha..

hmm rezillik rezillik.. hmm çok hatırlamıyorum.. rezil olduğum an değil ama çok komik bişi var.

çocukluk zamanı 5yaşında falanım. oturduğumuz şehirde değiliz ama nereye gittiğimizi hatırlamıyorum, park var ve yağmur sonrası.. yerler çamurlu falan yani.

neyse, işte ben salıncakta sallanıyorum, salıncağın oturulacak kısmı yerine vidalı değil. elbette minik dasaaa bunu az sonra öğrenecek. Hızlanıyorum, deli gibi sallanıyorum... derkeeen o alttaki kısım benle birlikte yerinden ayrılıyor ve doğru yüzüstü çamurun içine!

ŞLOOPSS!

ama olay bu değil, çamurla kaplanma kısmı değil. ondan sonra kalkıyorum ve "babaaaa" diye ağlayıp babama doğru giderken adam ben yaklaşmadan daha kafamdan tutuyor ve
-ben baban değilim! bak baban orada..
+haa peki.. babaaağğğğ!!

nihayetinde babamı buluyorum, yüzüm gözüm çamur içerisinde.. hemen elimi yüzümü bir benzincide yıkıyorlar ve üstüme yeni kıyafetler alıyorlar.. yi-huuu.. soğuk kapalı hava, yeni sıcak kıyafetler..

mutlu son
(fin)
Sosyal ağlarda paylaş

bi gün dersten eve geliyorum, otobüste, inmeme beş durak filan kalmış
otobüste iki tip vardı böyle, hafif düdükos tipler
bi ara otobüs durağa yanaştı, insanlar indi filan, bu ikiliden biri kalktı, kapıya gitti
BÖEARH diye kaldırıma kustu otobüsten inmeden
gitti oturdu sonra yerine
sanırım elemanın en rezil olduğu an oydu
benim de en zor otobüs yolculuğumdu, o beş durağı nasıl gittim bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

lise 1 deyken evden çıktım otobüs durağına doğru gidiyorum durakla aramda var bi 20 metre falan baktım otobüs geliyo koşmaya başladım tam durağa geldim - duraktada kafada 10 15 kişi bekliyo- yanlışlıkla kaldırımın kenarına bastım 1.5 2 metre ileri doğru uçtuktan sonra sekerek kaldırımın kenarına kıvrılmıştım duraktakilerde hiç tepki yoktu baktılar düştüm yerdeykende bakmaya devam ettiler sonra dikkatlerini gelen otobüse çevirdiler .. heh
Sosyal ağlarda paylaş

seneler önce okuldan cıktım dolmuş duragına yürüyorum arkadaşlarla, bi an durdum rezil oldum ben arabayla gelmiştim ve 100 metre geride kalmıştı alet. eeeöö şey ben dolmuşla değil arabayla gitcem diyip dönmüştüm arabayı unuttum işte. o an rezillik sonraki günler karizma bi davranış oldu euhe
Sosyal ağlarda paylaş

cok oldu, hatirlamiyorum ki. hayatimin her ani rezillikle gecti kismen.

ha ama en salak olani; 3 arkadas tuna nehrinin suyundan icmistik, ertesi günü okulda kusmustum.
sonra otobüsten indim, agacin dibine kustum.
cok güzeldi, tavsiye ederim.

bi de sarhos olduktan sonra, black-out derecesine gelipte sinifin en rezil cocugu jonathanla öpüsüp hatirlamamam.
ve ben haric herkes hatirliyordu allah qahretsin.

edit: typonun daniskasi.

[ Mesaj 18 Ağustos 2007, Cumartesi - 18:43 tarihinde, vaniLLe tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

2.5 sene çıktığım kız arkadaşımı ziyarete gitmiştim aşıktım falan filan
devlerin aşkı misali.Onda kaldık sabaha kadar muhabbet ettik o sırada danone meyveli yoğurt yiyoduk.Benimde üstünüze afiyet motor biraz bozuk.
Yerde oturuyorduk ben kanepeye çıkarkene allah sizi inandırsın bir zorttladım.

kız anlamadı :s

yani umuyorum öyledir.Öyle duruyodu en azından.

anlamışmıdır lan :(
Sosyal ağlarda paylaş

çok var benim ama hep o ben bir şey söylerken sınıfın ya da o anki ortamın 3 saniye kadar sessizleşmesi yüzünden. neden bilmem birden susuyor insanlar o anda bir şey söyleyiveriyorum ben de. aklıma gelen ilk şey şu. syberculture dersindeydik, hoca da çok etkileyici bir şahıstı o zamanlar tabi benim için. neyse işte anfimside oturuyoruz hoca da bizim ödevleri silmiş yanlışlıkla sinirliydi. ders de dinlememiştik daha da sinirlenmişti. o masasında laptopunda takılıyordu. projeksiyonda ise birtakım hedeler vardı. biz de bikbikbik konuşuyorduk. projeksiyon sayesinde hocayı görebiliyorduk sadece. neyse ben yanımdaki o anki arkadaşım ömere şimdiki sevdiceğime dönüp; adama bak ehehe keliyle uğraşıyor, gibi bir şey dedim. hocamız yeni yeni açılan saçlarının o taraflarında elleriyle geziniyordu laptopa eğilmiş vaziyette. kompleksli bu kompleksli dedim. baksana hala oynuyor ehuehe kompleksli falan diye ben eğlenirken ömer sus derken bir de baktım hoca eller hala kafasında bize doğru dehşetengiz şekilde bakıyor. tabii ki sustum hemen başımı da öne eğdim. bi ara kaldırdım hala bakıyordu. sınıf sessizdi tabii otomatikman ne zaman burtonesk konuşmaya başlarsa susan sınıf o an da işlevini yerine getirdi ve feci utanmamı sağladı. ikimiz de rezil olduk. en sevdiğim hocanın yüzüne kompleksli bu kompleksli dedim.
zaten kaldım dersten^^
Sosyal ağlarda paylaş

lise sonda biyoloji dersinde labrotuvara gitmiştik.benimde yanımda eski kız arkadaşım oturuyordu.dersteyken bana mesaj geldi onu okuyup cevap yazmaya çalışıyorum o sırada da hoca birşeyler anlatıyor.ben gayet mesajı yazarken kafamı kaldırmaya bile gerek duymadan kız arkadaşa;

b: hocanın dediğinden sende de var mı?
k: evet var.
b: ha iyi bari.

aradan 1 dakika geçti mesajı yolladım,kıza döndüm;

b: demin sende olan şey neydi?
k: rahim
b: hadi ya,pardon
k: niye pardon diyorsunki o da bir organ.
b: e tabi bu da bir bakış açısı

diyip yeni gelen mesajı okumaya koyulmuştum.normalde çok çirkefimdir bu konularda ama o an bilmeden öyle olunca utanmıştım baya.e tabi haliyle rezilde olmuştum eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...