Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shadowbane ÜCRETSİZ !

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

öncelikle ileride ne olacağına kesin karar verip ona göre başlaman MECBURİ. hadi mage oldum eh bari wizard olayım falan diye kafana göre asla gitme.

google'dan aratabilirsin shadowbane profession guide diye veya seneler önce http://www.anybrowser.org/shadowbane/templates/ adresinden bakardım ben de nasıl bir şey yapsam diye (gerçi 2 yıl kadar oluyor bu yazılar güncellenmeyeli, ama yine de göz atabilirsin).

bence o karakteri sil. muhtemelen başlangıçtaki rune seçimini de kafana göre yaptın ki bu ileride başını çok ağrıtır.

[ Mesaj 15 Mayıs 2007, Salı - 14:00 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Fly arkadaşımızın dediğine katılıyorum ilk baştaki runeleri seçmekte önemli ama neler seçeceğinizden tam emin değilseniz hiç seçmemeniz daha iyi çünkü ilerde takacağınız runeleride etkileceğinden riske girmemiş olursunuz, ayrıca bu oyunda ırk ve meslek ilişkisi baya önemli bence yani hangi mesleği olacağınıza karar verdiyseniz ona göre bir ırk seçmelesiniz.

Dipnot: Bu oyuna 3 defa geri döndüm ve 3 ündede oynadığım serverların en büyük guildlerinde ve/veya alliancelarında yer aldım açıkcası hiç bir zaman popüleritesini kaybetmeyen iki karakter tipi var, biri Prelate ve Wizard(pure int) :)
Sosyal ağlarda paylaş

benim belli saatlerim olamıyo şimdilik, öss vıdısı var ya. ama akşamları kendime vakit yaratabiliyorum genelde. zaten uzun müddetli oynayacak olanlarla msn'leşirim ben.

oyun dinamikleri iyi güzel alıştım da, bişey diyecem ya. atak yapıyorum millete, sürekli missed missed verip duruyo. level 23 güvercinler gelip çok yatırdı lvl 46 minatour savaşçımı. attack rating olayını çözemedim. gerçi lethe'yle aynı anda girip o şekilde yapılandırmak üzere bi karakter daha açıcam. rune, stat v.s derken herşeyi genel rpg mantığına göre verdim. biraz ezbere oldu yani. baştan bi karakter lazım bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun sürmüyo zaten lvl almak,2 günde 5x falan oluyosun rahat.Bence indir zaman geçiyo güzel.
Bu arada beni çok genklemeye başladılar,tam potlarımı alıyorum repairimi yapıyorum yolda çeviriyolar gel bakalım şöyle diyolar.

-Şeyi sorucam, bazı adalar falan var,ordaki adventure bölgelerine nasıl gidicem? & büyük şehirlerden farm bölgelerine nasıl hızlıca gidebilirim? Her seferinde koşuyomuyuz?

-http://chronicle.ubi.com/ haricinde şu lvlde şurda güzel kasarsın, şurdan şu rune şu zırh düşer falan tarzı bi site varmı?

-90üzerine train yapamıyodum yapmayı öğrendim sonunda ama suyunu çıkardım 140axe verdim, int te 70 oldu barbda,
75lvl de olsam str 160/140 olacak 20str eksik statım oldu,baştan 1-2 rune hatalı hesaplamışım.Bunları göz önüne alırsak karakteri baştanmı yapayım yoksa takayım 20str sine diyip devammı edeyim?

Tenk yu veri maç.
Sosyal ağlarda paylaş

her skilli base 30 kere train edebilirsin.
ondan sonra her int için 1 kere daha train edebilirsin.
ilk 10 train 2x arttırır.
sonraki 80 train x arttırır.
sonraki 30 train 1/2x arttırır.
sonra daha da azalır :P
60 int le 90 train yaparsın , fiyat/performans açısından en etkilisi bu.. tabi mage/proccer fln deilsen :)

her skillin bir focus stat ı vardır. bu stat her 7 arttıgında skill %1 artar , train haricidir bu sınırlamaları etkilemez.
str hammer ı axe vb i arttırırken dex dagger ı Unarmed vs arttırır.
int tüm skilleri arttırır. spi hiçbirini arttırmıyor galiba :P emin değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...