Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KASDAV 2006[24-25-26 Mart, final 8 Nisan]

Voys

Öne çıkan mesajlar

benden süper pazarlamacı oluyormuş valla. teşekkürler kasdav

az sonra başlıyor ( 1 saat kadar sonra ) objektif ile açılış yapılacak. sonra sanırım 30 tane okul çıkıcak. arada ege çubukcu , keremcem , seden gürel falanda takılcak sahnede. aralardı, gecikmelerdi şuydu buydu gece 1 de anca bitcek pf.
Sosyal ağlarda paylaş

hafif geçerken uğrama şeklinde girdim son 7-8 grubu gördüm de hayrullah kefoğlu zor bi şarkı seçip pek hakkını veremedi bence malesef. özellikle tapping kısımları falan hiç duyulmadı. akustik gitarın sesi de daha iyi ayarlanabilirdi bence. kısacası biraz "olmamış" bence. beste de vasattı pek sıyrılabileceğini sanmıyorum malesef.

yetiştiğim gruplar içinde kenan evren'in time is running out yorumu ve ihsan kurşunoğlu'nun özellikle yorumu ve bestesi diğer dinlediklerime göre öne çıkanlardı. sanırım vokalisti de hastaymış ama ona rağmen fena söylemedi.
ayrıca yarın çıkacaklardan alman lisesi'nin (solonorların grubu oluyo sanırım) bugün dinleme fırsatı bulduk tesadüf eseri. the hive çalan grubu desteklerim, hakkını da veriyolar o bakımdan başarılar diliyorum özellikle onlara :)

biz de istanbul lisesi olarak pazar günü (elimizdeki programa göre galatasaray'ın ardından 2. okul olarak) yorum (muse- feeling good) ve beste dalında katılıyoruz bu arada. beste grubunda bas çalmaktayım diyip deşifre de olayım hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

pek eğlendim diyemem ama bi ara pogo döndü, direk atladım görünce.. en zevkli kısmıydı :D
açıkcası şarkılardan pek bişey anlayamadım, tezahuratlar yüzünden bişey duyulmuyordu..
içerisi çok sıcaktı, giriş tam bir izlahamdı.. verdiğim paraya değdi mi, hayır! ama pogo güzeldi :)
Sosyal ağlarda paylaş

hayrullah kefoğlu süperdi tabiki..taraftarınla çok yaşa :D

ataşehir lisesi rage against the machinele kopardı attı diyorum...

pogo yaparken yere yan bastım bilekten..şişti umarım çatlak yoktur..hiç bir şey koymaz finale gidememek koyar...

[ Mesaj 25 Mart 2006, Cumartesi - 12:49 tarihinde, Arkasokak tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

selamlar, bizde saint joseph adına katıldık vokalist/gitaristtim bende , velvet revolver - slither ve beste olarak rocknroll senin hayatın çaldık, kimse hatırlamıo mu nasıldık :) , ben şahsen çok eğlendim katılan bütün gruplar çok eğlendi bence, sadece kulis rezaletti 5 m2 lik alana 5 grup sokan zihniyet, insan muamelesi görmedik resmen hehe. ama olsun genede eğlenceliydi :) şimdiden finale kalanları tebrik ediorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...