Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KASDAV 2006[24-25-26 Mart, final 8 Nisan]

Voys

Öne çıkan mesajlar

24, 25 ve 26 Mart, finali ise 8 Nisan 2006 Cumartesi yapılacak olan kasdava bu kez istanbul dışındandan okullar katılacak. şu an bildiğim ünlü grup ve şarkılcıları aşşağıya yazıyorum yenisini öğrendikçe altına ekleyeceğim.

Objektif
Ege Çubukçu

Not:Gelecekler biletlerini benden alırsa sevinirim. Bilet 10 milyon hergün için ayrı almanız gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm katılacakların arkadaşlarında bir bilet satma şeysi var anlamadım . Sana yönelik bişey demiyorum , bişey de demiyorum gerçi de bugün bir arkadaşım çaresizce dershanede satmaya çalışıyordu . En çok bilet satan gruba bi ödül mü var en çok izleyici şeysi falan?
Sosyal ağlarda paylaş

ahauha, 3 mılyonumu almışlardı benimde 1 tane su geliyordu 3 milyona içerde o_O

bizde geçen sene birini sokmuştuk içeri. lunapark tarafındaki girişle normal giriş arasında bi kapı vardı, çalışanların girip çıkabildiği. o soktuğumuz kişi işte girdi açtı bize o kapıyı, birden 1000 kişilik kuyruk bize doğru döndü koşmaya başladılar zar zor girdik hemen arkamızdanda bi 50-60 kişi girdi, kimse bişey diyemedi. sonra aynı yerden hava almaya girip çıktık falan. işte fark etmişler öyle noktaları hep.
Sosyal ağlarda paylaş

@moonfall : bizede geldi, araştırdık sadece dans bölümü iptal olmuş. gittik kendimiz kayıt olduk

@HymnOfSnuk : objektifin bateristinden ders alıyorum biletleri benden al tanıştırayım :)

[ Mesaj 14 Mart 2006, Salı - 18:23 tarihinde, Voys tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...