Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KASDAV 2006[24-25-26 Mart, final 8 Nisan]

Voys

Öne çıkan mesajlar

başta keine lust u duyunca çok sevindimde, kötü çalındı baya o üzdü :(

rock'n roll senin hayatın bestesinide özellikle dikkatli dinledim, garajda okumuştum bestenin ismini böle garip gelmişti nasıl olcak diye bekliyordum :) derece belirleyemem o kadar net kalmadı aklımda ama finale kalacağını düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

evet ya biz Saint joseph olarak eglendik
finale çıkar mıyız çıkmaz mıyız bilmiyorum ama sonuçta çok iyi bir deneyim ile harmanlanmış iyi arkadaşlıklar kurdum, önemli olan da buydu sanırım...

umarım begenmişsinizdir...

(biz sahnedeyken o pogoyu döndüren alihan'a teşekkürü bir borç biliriz)

[ Mesaj 25 Mart 2006, Cumartesi - 18:04 tarihinde, Quivalen-soth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Brutal olarak Alman Lisesi'ni beğendim baya(İn Flames'ten The Hive çaldılar). Pertevniyal Seek&Destroy ile sağlamdı. Şişli Anadolu da beste ve makyaj olarak muhteşemdi.(özellikle kanun ve darbuka hoş doğu motifleri) Cumartesi günü özeti olarak en etkilendiklerim bunlardı. umarım güzel bi final de izleriz. (Nev de sağlam coşturdu mekanı eheh)

[ Mesaj 25 Mart 2006, Cumartesi - 23:59 tarihinde, Nexus tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

rica ederim solonorcum. sorunların küfür&dans ile ilgiliyse aynı sorunu bizimkiler de yaşadılar. bikere dans figürleri ile bi kareografi kesinlikle yasak dediler.(1-2 lise dans kareografisi eklemişti izledik üzüldük) biz de okulumuzda profesyonel bale yapan bi arkadaşımızı çıkaramadık. bide şarkıda ingilizce olsa bile kesinlikle küfür olmaması şartı vardı. f*ck ları değiştirmek için kastık baya. fakat yine bikaç lise f*ck u! vs gibi kelimeleri rahatlıkla sarfetti. ama neyse eğlenmemize bakalım. cumartesi güzeldi baya. bakalım bugün nolcek.
Sosyal ağlarda paylaş

saol shapshal.
yaşadıklarımdan kısaca bahsetmek istiyorum size.
Evim yakın bostancıya onun için(yalan bir) soundcheck ten sonra 11 gibi evime döndüm, 4 gibi geri geldim. Arka kapıdan içeri girmek istedim, oradaki görevli (end productions ın bizzat adamı, güvenlik görevlisi falan değil yani, direk amir) beni öyle bir aradı ki, hapse mi giriyorum müzik yarışmasına mı diye sormak zorunda hissettim kendimi. Sonra da "alkol, sigara ve uyuşturucun varsa hemen çıkart yoksa bulursak hukuki işlem yapacağız" dedi. Ben dumurlardayım tabi. Bir de geçen sene de katılmıştık, nası böyle oluo falan diye kilitlendim ben. Neyse dedik girdik içeri. Salonda otururken haber geldi, kulise girersen çıkamıyorsun diye. Yalandır dedik geçiştirdik, ben zaten hiç inanmadım geçen sene de katıldığım ve böyle birşeyin olmadığı için. Neyse efendim, biz 21 civarı çıkıcaktık, saat daha 17 suları. Girdik kulise, ama açız akşam yemeği falan hiçbirimiz yememişiz. Neyse 15-20 dk oturduk, arkadaşım geldi dışarı çıkmam gerekti. Kulisten çıktım, kapıdan da çıkıodum adam kolumdan tuttu (o başta bahsettiğim beni arayan deli adam), niye falan diye 2 kere sordum, adam hiç konuşmadı iteklemeye başladı böyle. Çok sinirlendim, hafif çapta olay çıktı. 2 güvenlik falan geldi zorla kulise soktular beni. Bu arada o kadar sinirlendim ki elimi ısırdım bişey yapmamak için ve gözümden yaş geldi sinirden. Neyse işte bi süre içerde bekledik, bu arada end productions tan bi adam daha vardı o baya kraldı, sen haklısın böyle olaylar oluyor falan dedi. Biz bi 30 dk daha durduk o kral dediğim adam da geliyor boşver diyor, teselli ediyor, dışarı çıkmak isteyip istemediğimi falan soruyor. Neyse, ben kafaya feci taktım bu işi adamla konuşcam dedim, o kral adama da söledim "abi ben konuşmak istiyorum, benle gelir misin?" diye. Tamam dedi. Gittik, adam kılın allahı çıktı, özetle, yaptıklarının arkasında olduğunu, böyle bir hakkının olduğunu, isterse dövebileceğini, isterse atabileceğini, isterse okulu diskalifiye edebileceğini söyledi. Adama "abi sen.. " diye lafa başlıyorum, (25 yaşlarında adam) "siz diceksinnn" falan yapıyor, polat alemdar tarzı böyle. Böyle davranmasının nedenini de, geçen sene çok kötüymüş kontrol yapılamamış, bu yüzden kadıköy belediyesi izin vermemiş, devletten mi valilikten mi ne almışlar zorla izni buna bağladı. Bir de bana, "sen insanların yaşarı, nev'i 10 ytl ye dinleme imkanını ve insanların burdan ünlü olma şanslarını(ben daha tanımıyorum kasdav sayesinde tanınan grup :)) nasıl elinden alırsın?" diye kızdı. Ben artık gülmeye başladım sinirden. Bir de dışarı çıkamamamızın nedeni, dışarda alkol içip içeri girmesiymiş insanların. Sanki sabah içip gelemem ben, mantığa bak. Ayrıca da, adam beni onu kandırmakla suçlayıp, 3 kere dışarı çıkmayı denediğimi söyledi, ki yok böyle bir şey, sadece 1 kere içeri girdim ben zaten. :) Sonra da tatlıya bağladım, boku çıkmasın diye ama hala sinirliyim, kimsenin bana bu şekilde davranmasını, özellikle de yarışmaya gidip itilip kakılmayı ve aç susuz 4-5 saat içeride kalmayı hakettiğimi düşünmüyorum.
Finale kalırsak da gidip gitmemeyi düşünücem...

Kendinize mukayyet olun arkadaşlarım ve böyle şeylere izin vermeyin. Gerekirse hocanızla adamla konuşun, bizim başımızda kimse yoktu(evet biraz sorumsuz bir okul alman lisesi), siz hocalarınızı iyi kullanın..
Sosyal ağlarda paylaş

cuma günü gene giriş yasağı vardı ama ilerleyen saatlerde millet girip çıkmaya başladı kaçak olarak sonra güvenlik falanda çekildi aradan rahat rahat takılıodu herkes. ve inanılmaz kötü bir organizasyon. gerek end pro. gerekse ünlü diye getirdikleri ege çubukcumudur keremcem midir ne tiplerse.
Sosyal ağlarda paylaş

eşkıyaya bak, oyle adamı saglam dovuceksin dicem de guvenlik de sizi benzetirse bilemem :) (kacılır gerci) videosunu cekip dava da edilebilir (ben ucuyorum tabi ama boyle bir durumda yapılacak başka bir şey de gelmiyor aklıma).

bu arada anlattıgından anladıgım kadarıyla adamlar iyi polis - kotu polis oynamış eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben cuma günkü kasdava yani anadolu yakasınınkine gittim
İlk başta şunu söylemek istiyorum objektif dışında(vokalisitin geberdiniz mi?lafına rağmen güzel bi gruptu)sanatçı seçimleri berbattı ege çubukçu keremcem ve sezen(sezen galiba) gürele çoğu seyirci hareket çekti(bende dahil olmak üzere)bunu gören sezen gürel ''biz jüri üyesiyiz bunu unutmayın''dedi ki buda başka bi olaydı ege çubukçuyu jüri yapmak nasıl bir mantıktır anlıyamadım
Havalandırmanın icat edilmediği yıllarda yapılmış herhalde bgm çünkü havasızlıktan boğulacak duruma geldik ve solonorun da dediği gibi 40 c hava
Olay biraz rekabete döndü ve bazı şarkılarda tezahüratlardan hiçbişey anlaşılmadı ki saçma bi olay aslında bu spor karşılaşması değil ki neye tezahürat
Benim cuma günü en çok beğendiğim yorumlar the show must go on(kendi okulum diye biraz ayrıcalık da yapsam yine de elerki süperdi)slither saint josephli arkadaş kızmasın ama güzel şarkı seçimi ama soloda ben bişey duymadım arkadaş slash gibi tuttu ama sonuç slash gibi olmadı rock n' roll senin hayatında kötüydü ataşehirin race against machine i süper azdırdı sonra bi okul holidayi çaldı o da güzeldi
Bide bişey sorucam sweet child o' mine çalcak bi grup demişti arkadaş cumartesi çaldılar mı?
Sosyal ağlarda paylaş

noscum... saol... ama ne bekliosun yani velvet revolver gibi mi çalacaktık orda? kızmasın diosun gayet kızdım cunku saçmalamışsın... rnr senin hayatına kötü diosan senin guns n roses dinledigine veya sevdiğine inanmıyorum ben... paradise city girişi, solo, JAM halindeki bitiriş vs...
soloları nasıl duymadın şaşıyorum ya biz gerek monitörler gerek dıştaki sesler vasıtasıyla süper bir solo duyduk bilmiyorum....

emeğimizi 2 lafla 2 saniyede 2 paralık ettiğin için teşekkür ederim. biraz objektif ol yaa maça mı gidiyosun..

(kısa not: elerki arkada besteyi çok begendiğini ve soloyu atan arkadaşı kutlamak istediğini belirtti kısa not olarak geçeyim. gitaristiniz ozan da aynı şekilde...)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben zaten dedim ilk başta bunlar paradise city mi çalıyor diye abi bu bi tek benim düşüncem değil arkadaşlarda bestede katılıyor yorum solo dışında aslında soloda iiydi ama işte slash gibi bişey söyledi vokalist sonra bi gürültü koptu soloyada yazık oldu ama tutuşu güzeldi rock n' roll senin hayatın şarkısında ise sadece nakarat duyuldu ki bi tek olay sizde değil neredeyse bütün şarkılarda sadece nakarat duyuldu rock n' roll senin hayatın bana nakarat olarak kötü geldi şarkı sözlerini ve kendisini okusam/dinlesem sessiz bi yerde belki beğenirdim
Abi ama benim cuma günkü en iyilerim slither show must go on race against machinein şarkısı ve holiday objektif oldum zaten bizim okul iyiydi şimdi hakkımızı yeme

[ Mesaj 26 Mart 2006, Pazar - 19:47 tarihinde, NoS tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...