Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

F1 Temelini attılar

kermit

Öne çıkan mesajlar

abi pisti bitiremicekler
son güne kadar adını koyamıcaklar
yarış günü ya atatürk ya da 100. yıl pisti koncak
sora yol birden tek şeride inicek
sonra stabilize yol
sonra yol yok
şumaher spin atıyo
işte türkiye gpsi
lol[hline]Infernal, The Avatar of Bodom
Grim Fandango Turkish Fan Club
felsefe yapmaya calisan aptal kizlara hayir!!
Sosyal ağlarda paylaş

pıst yapımı bıter ondan soran bızım ıscıler gırer yolun ortsında bır kazı calısması yaparlar ondan sonra ne kayar ulkemızle dalga gecıyoruz yahu ama bunlar hep olan seyler degılmı arkadaslar bızım bırda bır yol yapıyorlar sonra bı bakıyom sucusu gelıyor kazıyor sonra telefoncusu gelıyor kazıyor kazan kazana sonra bı bakıyorsun yol yıne eskı halınde delık desık :)[hline]Metall
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye bu tip organizasyonlarda dünyanın ağızını açık bırakacak şekilde başarılıdır; 1954 avrupa basketbol şampiyonası-Türkiye, 2001 avrupa basketbol şampiyonası-Türkiye ve geçen sezon düzenlenen Formula 1 katılanlar ve denetleyiciler öve öve bitiremediler. Çok düzenli ve oturmuş bir biçimdeydi hepsi.[hline]Est solarus oth mithas!
Sosyal ağlarda paylaş

zaten herşeyini fia'nın denetlemesi gerek bildiğim kadarıyla, gayet güzel olacağınıdüşünüyorum ben de. ayrıca pist bugüne kadar yapılan en keyifli pist olacakmış sürüş ve seyir açısından, bunu da formula hastası arkadaşım söylemişti o da dergiden mi ne okumuş.. :)

düşünün yani avrupa'nın en ünlü pistlerinden bile "burayı sevmiyoruz" diye bahsediyor pilotlar çünkü eski tasarım hepsi. malezya'yı çok beğenmişlerdi, burası da öyle olabilir sanırım..[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
valla bilet fiyatları hakkında yorum yapın birazda telaffuz ettikleri fiyat astronomikti bir aralar unuttum gitti gerçi , çift sıfırlı dolar dan bahsediyorlardı
öhöm[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

evt bende ümitliyim, ilginç bi şekilde ülkemizin çoğunluğu bu tür organizasyonlara sıcak bakıyorlar, özellikle uluslararası ünle ilgili olanlara, olimpiyatlardan da çok ümitliyim ben[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...