Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

holy / disc priest pure pwnage

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

ben hem priest gibi heallemek hem warrior gibi dmg vermek istiyorum plxz demenin baska yolları da var o yollar su an kinden daha inandırıcı olur biraz onları dene suark :)

artık sole oldu bu niye bole ühü : ( demek le bir yerlere gelinmeyecek.. yeni priest bu..istemiyen oynamaz oyunu..

ohh be bunu demek istiyodum uzun zamandır :))

[ Mesaj 05 Mart 2006, Pazar - 15:07 tarihinde, Way tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

flasksiz iki defa üst üste 1450 vurdum iste, ki sik sik critliyor benediction falan da holy spell crit. verdiginden
simdi isin komigi, hem holy de hemdiscp de zaten 5% er crit chance var.
item, abik gubik gelince baya baya yüksek bir crit chance oluyor.
zhc zaten kolay elde edlen bisey, power infusion zaten talent.
2 saniyelik spelle, bir holy priestin 1.5k dmg spamlemesi (ki holy fire üstüne her saniye dot da vuruyo) cok sacma.
ve bunlari priest olarak söylüyorum yani, dengelerler, her patchten sonra bi sinif imba oluyo suncta.
Sosyal ağlarda paylaş

video nun sahibinin o dmg leri orta dereceli itemlarla yaptıgını unutmamak lazım iyi dkp si olan priest ler mage-warlock itemlarına sarkınca yakında double kill!!! multi kill!! ultra kill killing spree!! headshot :p macro lu priest lerin video larını izleriz..
Sosyal ağlarda paylaş

ya anlamıoyorum nası imba deil arkadaşlar bu priest nası bi mantık buna imba deil der holy nin güçlenmesi gerekiodu dicipline nin de ama bu saçma tek kelimeyle bi mage kadar damage wuruolar resmen ki ayrıca çok önemli bi nokta war holy dediğimiz şeyin resist şansı yok (war ama base resist o da 40 yıl da bir denk gelirse) yani bi mage görünce üzerinizde 40 frost 40 fire resist warsa çok raat bi savaş geçirirsiniz (çok zor bişi deil çok rat bulunabilecek bi olay) ama bu holy zımbırtısının resist şansını hiç bi şekil de artıramazsınız 5k critleyen mage çeker 300 fr dalarım 300 300 wurur görür gününü ama bu priesta napacam biri onu açıklasın
Sosyal ağlarda paylaş

o rly?

bi de oyun cıktıgından beri aglayan priest di..end game instance larda healımız b..tan dmg imiz yetersiz holy giden priest le shaman aynı heallıyo diye yazanların sayısı burdan koye yol olur..1 yıl bekledi priest ler bu degisiklik icin 1 yıl icinde shaman a ne oldu?6-7 ay herkes nerf! shaman!! dedi sora mage ler warlocklar warriorlar epicleri topladı oldurebilir oldu shaman degisen tek sey bu..

6-7 ay herkesin nerf gelmesi lazım dedigi class a priest kadar buyuk bi yenilik gelecegini bekliyosan daha cok beklersin..cok bekledigin olay paladin e yapılan bi gibi bisi olursa cok uzulursun sora :)
Sosyal ağlarda paylaş

alısamagımdandır heralde bu yeni holy priest olaylarına adam olduremedim elim silence lara mind flay lere gidiyo :) 2 sn bile olsa yerinde durup bi buyu atmaya calısmak cok acayip geldi..zaten shadow da cok az oynuyodum bu olaylar iyice kafamı karıstırdı..hele 30 sec cd li scream in cd sini beklerken baya bi :( moduna girdim :)

gelelim incelemeye :)

power infusion ve disc teki + dmg ve +crit guzel gibi gorunuyo ama gorundugu uzere power infusion pom gibi bisi degil birisi sana saldırırken yaparsan stun uydu vs siydi patlıyosun..toep cok harika bisi ilk defa kullandım ama sonuc olarak bisiler eksik gibi herkesin yaptıgı disc/holy template inde..

video larda gordugumuz dmg ler gercekten cok rahat bi sekilde oluyo hatta dogru duzgun epicler le cok daha fazlası olabilir ama dedigim gibi power infusion pvp de yapılırsa pek bi ise yaramıyo anca uzaktan 2 kisi falan oldurursun..

blessed recovery olayı asmıs bisi gercekten oha?! oldum adam crit vurdugunda + olarak bi renew atınca adam keske crit vurmasaydım der heralde..sonucta survival olayı gozle gorulur sekilde artmıs..scream olayı haric tabiki..

holy nova nın cok abartı bi mana sı var bu kadar olacagını tahmin etmiyodum talent le 675 mana aoe icin cok fazla yalan olmus gercekten..yaptıgı heal da anca crit vurursa iyi diyebiliriz..

talent ile ilgili son olarak power infusion sizce gerekli mi?onun yerine spirital guidance alsam daha guzel olmaz mı? 300 spirit var desek(ki var :) ) %25 i 75 buyuk bi sayı bence hem dmg olarak hem heal olarak?talent ile ilgili biraz yorum yapsanız ? :)
Sosyal ağlarda paylaş

gordum ki bi movie ile yola cıkılarak bi class ın guclu olup olmadıgı hakkında mantıklı bi sonuc uretilmiyo mus..evet holy dmg de abartı denilecek kadar degisiklik var da pvp olayı hic ole degil :) size ab maceramı anlatıyım uber holy priest le :) sans mıdır nedir bilinmez her toep+power actıgımda arkadan bi rogue cıkıp stun a bagladı beni 3 dk bosa gitti..olmedim ama istedigimde olmadı..her teke tek te lagdan mıdır bilinmez adam ı onume almama ragmen smite bile atamadım..belki bu shadow priest olarak dot mf yanına gelince fear adam fearlıyken mb tekrar mf kendine heal atmaya calısınca silence falan gibi olaylara fazla alıstıgımdandır..3vs2 dalıyoruz adamlara 2 si de gelip benim uber priest ime dalıyo :p bu dalanlar toep li zhc lı warlock/mage ya da hunter olunca sadece kacmak zorunda kalıyosun :)holy nova basta guzel gibi gorunuyo 2-3 tane atınca bi bakıyosun mana bitiyo..500 mana falan tahmin ediyodum talent li 675 ı gorunce :o oldum..

kısacası holy e bi buff gelmis ama sadece holy priest leri healer botluktan kurtarmıs..ole omfg wtf?! nerf dedirtecek kadar buyuk bi degisiklik degil..instance da healımızı bg de de dmg imizi bi sekilde yapacaz..ama bu dmg yine de bi warlock u hunter i gecmez hatta mage i bile gecmez :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hiç iyi ekipmanlı, oynamasını bilen bir mage görmediniz sanırım :)

abi ekipmana ne hacet!
standart değerdeki bir mage ile bir priest asla dmg bazında bir olamaz.olsa zaten mage diye bir kavram kalmaz ki (ranged dd)

ha birileri çıkıp şunu tak bunu tak şu talenti ver priyede gör gibi absürd mesajlar atmadan aynı standarttaki ekipmanları mage e takıp 2. kez düşünmelerini dilerim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...