Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

stuner yanlış beatitpunk'ı kesmiş ama haberi yok!

arestides

Öne çıkan mesajlar

marlon mouse ile combo normal klavye combosundan çok daha hızlı olmakta bunu bilesin.
neden dersen öncelikle klavye ile kombine komut kullanırken sorunlar yaşayabilirsin ama mouse ile bunu yaşamazsın. ikincisi combo yaparken skil zswr tuşlarını kullanmak için parmakların şekilden şekilde girmez. görsel olduğu için hangi skillin cooldawn süresinin bittiğini yada kullanıma hazır olduğunu görüp kullanabilioyrsun. yani kısacası mouse ile combo senin sandığın kadar noob ca bir olay değil.
Sosyal ağlarda paylaş

benim gördüğüm hiç bir server 1.si assasin mosue ile combo yapmıor çünkü hepsi minor heal kullanıp kalvye ile yapıor..bana bi tane 1. söyleyin mouse ile combo yapan? combonun mouse ile yapılması daha kolay buna katılıorm fakat daha önemli bişey war o da kapışırken ölmemek..sadece heal pot kullanarak mouse ile combo yapan biri hiçbir lvl70 wariior ya da battle priest ya da assa ile kapışamaz..
Sosyal ağlarda paylaş

mouse ile combo hem combo yapıp hemde minor basan kişi için geçerli değil zaten. minoru en çok kaçarken kullanır rogue karakteri. zaten mesleği bu vur kaç. yok illa ben minor kullanacam diyorsanız skill slotlarından en kolay ulaşabileceğiniz birisine minor koyarsınız. minoruklavyeden basarsınız.
neyse iyi akşamlar mesai bitti :)
oyunda görüşürüz
Sosyal ağlarda paylaş

ya sağlam bir lvl65 warrior ile level70 assa sadece heal pot kullanarak kapışamaz..yani bu kadar eminim bundan, lvl 65 warrior o assayı havada karada alır..beatitpunk ölmüyo fakat öyle bir minor kullanıo ki ne lvl70 warrior ne de battle priest hiç farketmio ve adam hala fp+8 st, mirage+8 ve shard+7 kullanıo
Sosyal ağlarda paylaş

beterr benim clanımda baskan cok samimiyizde ama mause ile combo yapmıyo lvl 67 suan ex kasıyo cok az pk yapıyo 200 k npsi var 1 senedirde tanıyorum onu cafesi var onceden magesi vardı bıraktı assain kasmaya basladı k.e gecmeden 1 ay once...

beterr 67 kasarhood 212456

[ Mesaj 02 Mart 2006, Perşembe - 19:24 tarihinde, endless_night tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...