Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

stuner yanlış beatitpunk'ı kesmiş ama haberi yok!

arestides

Öne çıkan mesajlar

skilleri mouse ile kullanmak, klavyeyi kullanmaktan daha avantajlı olabilioyr bazen. özellikle sadece hp pot kullanıyorsanız. minor kullananlar bunu yaparlarsa anında yatarlar :) bizzat ecrübe ile sabit. bütün skiller karışıyor.
izlediğim kısa bir videoda da adam mouse ile skillleri kullanıyordu ve gayette hızlı idi
s-w-r leri daha seri kullanabiliyorsunuz
kötü tarafı seri kullanırken skiller yerinden oynayabiliyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bir asasin olarak sayısız kombo denemiş olup en sağlamını mouse ile yaptığımı gördüm. arkadaşlar mouse combosunda vurduğunuz skillerin animasyonlarını çok daha süratli kesersiniz ve daha çok skill vurabilirsiniz. arenadaki denemelerimde gördüm ki yalnızca 1-2 sn de information bölümünüzü damage ile doldurabilirim. bu da mouse kombosuyla yapılabiliniyor. minor olayına gelince ewt haklısın mouse kombosunda minor yaparsan yatarsın. skill kayma olayına gelince acemi iken en çok başıma dert olan şeydi ama artık alıştım ve tak tuk tak tuk skillere basmıorum sadece tık tık olayı ;)
Sosyal ağlarda paylaş

beatitpunk o kadar lamer ki mouse la skill tıklayan birine kesilmiş :d:d

ya bide siz çekin video yollayın bakalım nasıl oluyo bizde görelim bi benim 256 ram li lap top umu kasmayan fraps nasıl oluyorda sizin pc nizi kasıyor annamış değilim....

kakashi_kun da mouse kullanıyor skiller için odamı hakaret ediyor assaslara ben 530 k np yi mouse la tıklayarak yaptım b..k atmayın siz kesin sizde ekleyin videosunu ben adamla 1v1 e girerken acaba kim oynuyomu diyecem banane kardeşim vermeseymiş charını ben kimseye laf atmadım videoyu ekledim bitti sizde eklersiniz b..k atmayın lamer mişim assasinlere hakaret ediyormuşum oldu mouse la skill tıklıyoz die oyunu bırakalım

0000 a gelince videosunu izledim w r skill r r skill s r skill dien adam neden paso duran adamlara rrr skill yapıyo?

son sözüm : kessin beni 1v1 de koysun videosunu artık kim keserse 12 yaşındaki çocuk mu o mu keser bilemem
Sosyal ağlarda paylaş

marlon sen bu beat'i reelden tanıosan çağır cypher'da cz'de stuner ile kapışsınlar..madem stuner beatitpunk için lamer dio, kessin bakalm..neden kaçıo ki anlamış deilim..beatitpunk üstelik tek dagger ile kapışçam demiş, madem o kadar lamer bi adam hem de tek daggerla kapışçak, kes o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...