Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

stuner yanlış beatitpunk'ı kesmiş ama haberi yok!

arestides

Öne çıkan mesajlar

ya dusunuorumda nasil mouse la combo yapiosunuz ki onu annamadim r ye basip mouse la skillere basmak combo ise niye ustune bu kadar tartisilio bu combo olayi kimi yapio kimi yapamio mouse combosu diye bisiyin varligini bile kabul etmiorum. [cok fonksiyonlu mouselar farkli mesele]
Sosyal ağlarda paylaş

yaw isteyen istedigi gibi combosunu yapar ister mouse ile basar ister eliyle. ama mouse ile bana zor gelir tabi. mouse ile bende cok oynadım denedım ama ne bılıyım skilleri cıkartıp durdum bardan buda zor oldu benım ıcın :d
beter falan demıssınız. o comboda mı yapıo xd illahi eleman guldurdun sımdı benı. ona combo denmez 4-5 asasinle invisble cekıp tek skill vurup kacmak denir .)
Sosyal ağlarda paylaş

beterr kim dedin ben bi diycek laf bulamıyorum. bu arada mouse combosu yapmıyor demişsin, ilahi sen o adam bana comboyu öğreten kişidir ve sevdiğim bir arkadaşımdır kafasından bana combo sallamadı herhalde değil mi. şu klasik şey atma tribinizden vazgeçin lütfen yaw, yok stealth basıor, yok arkasında 8 tane assasin war, yok debuffla gelior, yok taş atıp town çekior, bunları bi kere geçiceksin. ben ny dediğiniz şahsı arkasında morbidletwisted ya da kelly yani debuffersız gezdiğine nedense pek şahit olmadım. e bırak da beterrin de pk yaparken 3-5 arkadaşı olsun yanında. town çekmeye gelince napsın canım adam ölsün mü ehuehue :d
Sosyal ağlarda paylaş

mouseyi duzgun kullanırsan en saglam combo mouse combosudur aksini iddia edecek olan krakota ny ın videosunda sonlara dogru kakashi_kun la zeronun kapışmasını izlesin kakashi mouse combosu yapıyor ve zeroyu alt edior kakshi lvl 66 zero 70 ... mouseylede combo yapılır hertürlü ..
Sosyal ağlarda paylaş

ben trip falan atmadım gerceklerı soyledım. eğer arkadaş ayarlarsa yapalım cz de gorsun millet. eğer combo yaptıklarını sanıyorlarsa wereceğim nicklere bir bakın ondan sonra beteri karşılaştırın.

tamtam we sert cocuk (program kullanıp kullanmadıklarını bılmıyorum)
runb1atchrun (razor-kmkm)
ata_turk (lvl dusuk ama combo lvl le olmuyor :p)
any
qqqq
bobert
kenshin
afu_ra
tadashi
dexterish
nefalet
:dead:

aklıma gelenler bunlar. bırakta 1 yıllık warrior olarak hangi asasinin combo yaptıgına yorum yapayım .)

videoya alıp izleriz.

ben mouse ile combo yapılmaz demedim. isteyen istedigi gibi yapar ama mouse bana zor geliyor dedim. dıkkatli okuyalım plz :)

bu arada xromeox içinde bır yorumda bulunıyım. itemlerini falan bılmıyorum ama buradan konusulan we yazılanlara gore çarın hakkını weremıyor. ama zamanla alısır oynamaya. yanlış anlamayın ama 2 ata sozu solıyım :)

* hızlı giden atın boku seyrek düşer
* alışmamış götte don durmaz

isteyen istediği gibi yorumlasın
Sosyal ağlarda paylaş

xromeox hala asassa son savaşın gece invadesinde lagsız ortamda apaçık bir alanda ben onu hiç görmeden kesti beni ne keserken gördüm ne ekstikten sonra .. ilginç btere konusundada combo yaptıgını hiç görmedim 5 6 asasla dolaşıor surekli combo yapamaz demiorum yapıodur belkide ama hiç 1v1 kalmadık zaten ..
Sosyal ağlarda paylaş

any için bişi diyemem ama dediklerin bence iyi birer combocu değil. zaten boberte söyleyecek bir şeyim yok. edit çara sahip olan bir adam kesin makro kullanıyordur, bu böyledir başka açıklaması yok. ayrıca eğer gerçekten sağlam birer combocu ismi duymak istiosan sizin ırktan pepito ve shanks bence gayet iyi birer combocu.
Sosyal ağlarda paylaş

any cok legal bir oyuncu bence cokta iyi combo yapıo ancak kim ne derse desin tamtam hala glitch yapıo cıksın söylesin yapmıyorum diye hiçbişi demicem ben oyunu bırakıcam 4 asas vardı beni kovalayan en arkadaki tamtamdı tamtam hepsini geçti ve bana vurmaya başladı ben bunda illegalite göremiyorum tmm 1 i lf basamadı onu geçtin 2 3 te basamadı 4 kişi be kardeşim 4 ...
Sosyal ağlarda paylaş

stuner bende senınkısını :)

fyasa2002 o saydıklarımın 5 tanesı zaten oyunu bırakalı aylar yıllar oluyor. dexterishi en son 5-6 ay once gordum sonra bıraktı.afu_ra ayda yılda bir giriyor artık. qooq bıraktı.nefalet banlandı. tanımaman normal. ama geri kalanına laf ediosan uzulurum cunku.

bobert için edit çar demiyelim istersen. bir ara 68 oldu 65 ten ama daha sonra hatasını mı anladı ne 65 geri düştü.

edit çar demek: uzerınde oynama yapılan çar demektir. bobert için boyle bir iddan warsa buyur kanıtlarla koy ortaya.
mesela nychris 70 e editlenmiştir gibi .)

şimdi şöyle diyim. lvl 67 bir asasin (daha lvl ni bile bilmiyordum lvl duyunca way be dedim içimden) tek bir warrioru kesebilmek için 4-5 invisible dalıp sonrada ilk damagede kacıyorsa ben neyleyım onun combosunu.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım emin ol ben bu oyunda senden daha eskiyimdir. ben bu oyunu oynarken kızın1i lvl 30 du, party pls diyordu bize. neyse onu geçtim. nefalat banlandı, diğeri bıraktı falan da filan. doğrudur elbet uzun zamandır ben de görmedim. boberte edit çar diyorum, çünkü öyle bunu nasıl ispat edeyim , adamın çarını hackliyip itemlerinin ss sini mi alıcam. sen aynı ırktasın bobertle hiç karşı karşıya kalmadın ya da kaldın ama arenada, sana tavsiyem bi kere 1v1 yap bobertle sana verdiği dmglere bak, sonra edit mi değil mi karar verirsin.
diğerlerine gelince ben onlara kombocu değil demedim, herkesin kendine göre bi kombosu wardır, ben onların kombosunu beğenmediğimi söyledim sana sadece. bu arada awakingden bir asasin wardı ismini hatırlayamıorum ama sanırım adı n ile başlıordu, o adamın kombosunu da çok beğenmiştim. e zaten en nihayetinde göreceli bi kavramdan bahsetmiyor muyuz?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...