Jump to content

NAYTONLAYN

=o=
 • Mesaj sayısı

  294
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

NAYTONLAYN hakkında

 • Rütbe
  NAYTONLAYN
 1. NAYTONLAYN

  Oy verme işlemi başladı işte king adayları....

  bilinc de yakışır barbaros da ama barbaros un olması birilerinin ekmeğine yağ süreceği endişesindeyim, bu nedenle bilinc diyorum. (o yağ değil reçel sürecekmiş :P )
 2. NAYTONLAYN

  Oy verme işlemi başladı işte king adayları....

  durun henüz propagandalar karalamalar başlamadı, hele bi başlasın o zaman şenlik olacak ortalık. Bilinc favorim
 3. NAYTONLAYN

  armorlar hakkında birkaç soru

  burada esas vurgulamak istediğim defansların farkından dolayı alınan damage farkı değildi. Parasite "Decrease enemy’s maximum HP by 20%" diyor ve tüm bufunu silmekle kalmıyor standart HP mesela benim 1114 iken 890 lara düşüyor, armor defanslarda DD25 te de aynı şekilde alınan damage değişmekte armora göre. Ama oradaki DD 25 gelen damage in belli bir yüzdesini absorb etme özelliği gibi düşünüyorum. Kafama takılan nokta ise şu; 1000 defansınız old farzedelim, DD helmetinizinde 60 olsun. Siz damage aldığınızda bu sadece sahip olduğunuz armorun DD si mi oluyor yoksa tüm defansınızın mı? Bunu çözen var mı acaba?
 4. NAYTONLAYN

  Eslantta Oyunun Kitlenmesi ... ?

  picallo eslant map i tekrar yüklemeni tavsiye ederim. Map sorunlu olduğu zaman oyun kitleniyor bir süre sonra.
 5. NAYTONLAYN

  armorlar hakkında birkaç soru

  malice yediğinizde defansınız gider, ne kadar varsa nerdeyse tümünü alır, ama malice skill tanımlamasında "Decrease enemy defense by 20%" der dolayısıyla kanımca bu armor defanslar armorun defansı ile alaklı birşey. Diyelimki def 38 olan +6 Plate Armor Helmet giyiyorsunuz ve DD 25 e sahip, birde 58 olan +6 Full Plate Armor Helmet DD 25 var. Alacaınız bir spike darbesi ile def düşük olan armor daha fazla hasar alacaktır. Bu nedenle 25 DD weapon atağı 25 düşürür gibi bir yaklaşım yanlış olur. Şahsi fikrim bu tabiki. not : def değerleri tamamen hayal ürünüdür. Attım yani.
 6. NAYTONLAYN

  Eslantta Oyunun Kitlenmesi ... ?

  eslatta bu bug yada her neyse yeni oolan birşey değil. Normal olrak kapıdan geçti ve eslant kapısının önünde ölü olarak doğdu kardeşim. Ne damage var nede sebebini anlayabileceğimiz herhangi birşey. Bende aynı anda tp olmuştum ama herhangi bir sorun yaşamamıştım, kaldıki etrafta tek bir yaratık yoktu. Eğer map lerde sorun varsa bu tip garip ölümler oluyor. Bir ara abbys e girdiğinde takılıyordu oyun. Sadece abbys map inde sorun varmış, mapi tekara yükleyince düzeldi. Eslanttada bu tip bişi olabilir belki..
 7. NAYTONLAYN

  Auto pot

  auto pot olayı güzel. O olmasa 3-4 yerine 10 kez yatardım :P birde Cure MP HP basmak için uğraşmıyorsunuz. Lag 4 sn yi geçtiğinde toest ler anında yatırıyor heleki giant ise :)
 8. NAYTONLAYN

  Lag sorunu

  yaklaşık 3-4 gün önce başladı ve en az 2-3 sn lik lag oluyor. Türkiye hatlarından kaynaklanıyor sanırım. Guilddeki diğer elemanlara sorduğumda lag olmadığını söylüyorlar. Sadece Türkiye den bağlananlarda lag var ilginçtir. Son 2 patch geldiğinden beri böyle. Sinir bozucu bir durum.
 9. NAYTONLAYN

  Cafede Oynayan Arkadaşların Dikkatine!!!

  ekran klavyesi herzaman en iyisidir. keylogger sizin notepad e yazacağınız her karakteri algılar ama keypadi algılayamaz. onu ancak SS alan bir keylogger programı yapar ki oda sistemi çok ağırlaştırır.
 10. NAYTONLAYN

  Puppet vs Clan Patriot :)

  dün akşam cz de Nychrisin bile vermediği damage leri sevgili Türk rogue arkadaşlarımızdan aldım. Vatandaş bana 1200+ damage veriyor ya helal olsun. Videoyu izledim neticede güzel bir video, öyle yada böyle. Artık rayından çıkmış bir ooyunda illegallikten söz etmeye gerek duymuyorum zaten. Wipe dan geçtiğinde herkes melek sayılır bu oyunda :)
 11. NAYTONLAYN

  Sorum var...

  alıntıdır STEADY prevents items to losing stats if fails Immortal prevents items to broke if fail. doesn't prevent the loosing of +, int, str Lucky : prevents items for failing ( it should increase the % chance of success) . if item enchant fails, they keep their stats. this i tried and IS WORKING. 1st time - ok, 2nd time - ok, 3rd time - ok but it lost LUCKY at one earing, and with boots lucky dissapeared at +2. steady-item yandığında statların kaybolmamasını immortal-itemin upgrade başarısız olduğunda itemin kaybolmamasını lucky-upgrade şansını arttırıyor anladığım kadaryla upgrade edilirken +3 e geçilirken lucky olayı gitmiş :)
 12. NAYTONLAYN

  Sorum var...

  güzel çaıklamalar yapmışsınız arkadaşlar. Tşk ederim. Ben int chara sahibim ve protector kullanıyorum. Protctor ve garment kıyaslaması yaptığımda aradaki fark kullandığım protector ların extra bonusları ile daha üstün olduğunu gösteriyor. phy-mag def ve attacklar kıyaslandığında, bana protector set daha avantajlı geliyor, tabi bu lvl29i5 olan birisi için geçerli. lvl30 + nuke lar devreye girince mag defans daha ön plana çıkacak ve garment etkili olcak. Nuke lar çıkınca silaha ihtiyac bile duymayacaksın demişti bir arkadaşım. DP biriktir nukel arı aç başka birşeye ihtiyacın kalmaz demişti. bakalım %70 im. az kaldı 30 da nuke açıp deneyecem :) =_= protectorlarda ve mücevherlerde genelde str bonusluları tercih ediyorum. Malum HP fakiriyiz. ayrıca zombie hour electrical schock vs resistleride var ki bu baya etkili oluyor. sadece immortal ve lucky times nedir onu anlamış deilim =_=
 13. NAYTONLAYN

  Sorum var...

  [spo]gozupek pati § 30 Mart 2006, Perşembe - 15:05 heheh şu da var pure str bir adamın nukesi de ne kadar etkili olur tartışılır^^ [/spo] STR charlar phy attack yüksek olduklarından nuke damage int lere göre az olur fakat phy de vurduğu zaman göçürür. :) Zaten şu an bende 1000HP 23xx MP var str olanda ise tersi olacaktır. 2300HP yi tek nuke ile aynı lvl birisi zor keser gibi geliyor.
 14. NAYTONLAYN

  Sorum var...

  int garment str armor giymeli gibi genel bir kanı var forumlarda lakin ben protector set giyiyorum ve hepsi blue item. Özellikle hem int hem str vede resisti bir arada verenleri arayıp nuluyorum. Şu an üzerimdekiler levelimden düşük ama 4-5 str int fazladan gelior. STR verdiğin için MP düşük HP yüksektir sende. MP nni biraz olsun arttırmak için iNT bonuslu mücevher yada kıyafet kullan. Silahlarda da bonus var. Hangisini bulursan kullan. int sana MP verecektir.
 15. NAYTONLAYN

  Sorum var...

  pure int karakterler pvm de yırtabilir (sürü arasında kalmadığın sürece) ama pvp de zor bence. tek nukeda yatarsın. otopot senin HP ni belli bir seviyede tutmaya yarıyor ama mesela senin HP 1100 ise, 1101 damage seni direk yatırır :) tabi pure int olmandan dolayı rakibe fırsat vermemen gerekli. oneshotandKO

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...