Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yorumsuz el morad castle da barkkk...

AresMajere

Öne çıkan mesajlar

Tremors sen galiba sizin çiftliğe benzettin orayı :D
Barkk Bakirra gibi bosslar cz de BOWL dışında hiç bir yerde spawn olamaz! bunu herkes böle bilsin...
+ Bowl da çim ler ve yeşillik yok!

[ Mesaj 02 Mart 2006, Perşembe - 17:31 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ahahhaha loc. a bakarak annasilir assinda gidin cz de o loc a sanmiorum ki ole bi yer olsun

ha bowl disindanada cekilmez bosslar olurler . cz de kimsemi adam kesmio ? dielim adam bowl da barrk a vurdu sonra gitti jade yi arkada bi yerlerde buldu ss cekti ki cok zor bu sirada bi suru kisi adam keserdi chat ekrani sari yazialrla dolu olurdu.

[ Mesaj 02 Mart 2006, Perşembe - 17:35 tarihinde, Marl0_on tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

valla bir ikişey soylemek istedim, yani soylemesem olmaz... şimdi herkes scroll ile boss cıkartıyorlar die ithamlarda bulunur jade için ama sunuda unutmamak lazım, gm'lerin bir çogu boss event yapıyor kimi zaman lufersonda kimi zaman pianada bu da onlardan birinde olmuş olabilir.... (*yerse*)....

benim olaya koptugum konus ise jade ks yemiş barkkk keserken resmen yarıldım valla.... bole oluncada bu scrollar ile spawn ettigin bosslardan drop dusuyormu ben bunu merak ettim.... :d :d :d

şimdi bir diger olayda su tabiki arkadaslar içimizden bazı arkadaslar bu oyuna ytl yatırıyor kimisi unique takı, kimisi armor, kimiside silah alıyor ytl ile, tabiki bu olaya para yatıran arkadaslar bu yatırdıkları paraları bir yerden geri almak istiyor, bunun içinde akıllarına gelen her yolu deniyorlar normal olarak... scroll ile boss spawn etmekde bunun bir yolu olsa gerek....

biliyorsunuz ben genelde yazmam, ama yazdımmıda uzun uzun konusurum... buda onlardan birisi olucak... :d :d

aylardır hatta bir yılı geçti ben bu oyun ve bu forumdayım, çogu konuda yazmasamda mutlaka girip konu baslıklarına bakıp okuyorum... ve aylardır bu jade surekli bir seyleri savundu konustu, işte biz turkler oleyiz yabancılar haklı, napsakda degiştiremeyiz gibi bir suru laf salatası.... hmmmm...

yaw ayıp deil mi bu, imam zırt derse cemaat napmaz.... nerde sizin turklugunuz atıp tuttuklarınızın yarısı olun yeter bence.... insan hiçmi dusunmez bu olayları yaparken ya yakalanırsam die biraz dikkat etmez mi daha tenhada yapar su işleri yaw... :d :d :d :d

ve ayırca bunuda surdan yazayım dedim konusu acılmıs adı geçmiş die, xromeox die bir arkadasımız var rogue asas human kendisi maşallah itemler almıs başını gitmiş, ama sunu bazı arkadaslar çok iyi bilsinki ortada orc tarafında konusulan şeyler cok belli bana nychris bile, somethingsmells bile ole dmg vuramazken daha lvli n00b ne oldugu belli olmayan tiplerin daha yukek dmg vurması dikkat cekici olmaya başladı deniliyor.... ve frapslar, ss ler alınıp gonderiliyor forumlara boss droplayıp ytl ile legit die item satanların bence sonu cok uzun sureli deil bu oyunda (satmıyor beleşde veriyor olabilir)....

barbaross arkadasımız 70 lvl warrior, shell +8 ve +8 raptor eyw hakkıdır 70 lvl adam olsun tabiki, ama bi gun cıplak wipeden sonra itemsizken akşamına sabahına aynı itelerin tekrar gelmesi çok şaşırtıcı bence.... hayır bizde 70 olucaz bilelim bizde yararlanalım 70 olanların itemleri silinince geri iadesimi soz konusu, yoksa 70 levellere kızılay item mi dagıtıyor.....

*şu oyunuda çikarlariniza alet edip istediginiz gibi şekle soktunuzya helal olsun sizlere*

lütfen bu forumda adı geçen arkadaslar durustluk, turkluk, milliyetçilik adına cıkıpda bişeyler yazmasın midem kaldırmıyor bunu....

herkese saygılar,
Sosyal ağlarda paylaş

bunun dolmus yada dolmamıs olmakla alakası yok, herkes bilirki benim kimse ile alıp veremedigim bir dusmanlıgım olmaz, ki olayları yapan kişileride forum ve oyun dısında bir alış verişim yada muhabbetimde yok....

gerçekler acıdır, biberde ama biber gerçekler deildir....

burda konusulanlar su anda olanlarla ilgili deil, ayları var bilenler zaten anlarla ozellikle benim ne demek istedigimi...
Sosyal ağlarda paylaş

jade real 'ı yeni tanıyan arkadaşlarımız war sanıyorum aramızda. arkadaşlar jade'nin ne olduğunu biz daha önceden öğrenmiştik. bizden kastım tribula vs. ki bu yüzden oyunu bıraktı bazı arkadaşlarımız. ha hatırlatmak maksadıyla söyleyeyim aramızda yeni patiler de war. jade real bundan anımsayamadığım aylar önce, bir arkadaşımla ticaret! yaptı. arkadaşım o zaman 60 lvl priest olan aze_tr yi satın almak istemiş bunun içinde tribula dan yardım istemişti. tribula arkadaşıma 10gb vermiş ve anlaşma sağlanmışdı. jade ise bu anlaşmada! arabuluculuk! görevini üstlenmişti. işin özü şu oldu, jade id yi doğru şifreyi yanlış verdi ve aze_tr ile 10gb nin üstüne yatıp bazı arkadaşlarımın oyunu bırakmasına neden oldu.

kısacası ben jade'nin yapmış olduğu hiç bir aykırı davranışa şaşırmıyorum. aksine kutlarım seni jade, bir kere daha beni yanıltmadığın ve hakkındaki düşüncelerimi ispat ettiğin için !
Sosyal ağlarda paylaş

ben anlamıorum adam lar 5 ay once human olmus ordan kalan bi dava yuzunden hala bırbırlerıne taş atıolar
ve sunu soliybilirim ki arez te hangi human rogue gorduysem elinde bi +8 var bunun sebebi de mi jade ?(tamamen tarafsız olarak yazıorum)gercekten artık bazı sinlere dalmak istemiorum ama elden ne gelir xd

ege sana sonkez sölüorum millet senin kanına girio human olayım deme!

[ mesaj 02 mart 2006, perşembe - 20:53 tarihinde, soulteam tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 02 Mart 2006, Perşembe - 20:58 tarihinde, soulteam tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

soulteam bak arkadaşım bundan 2 ay önce xromeox bana kendi itemlerini saydı ve +2 takıları oldunu söledi.. 2. si orc tarafından da nychris something gibi isimler de var arada söledikleri şu xromeox kim ya 70 assasin'e .... vuruyorum bu adama daha az vuruyorum lordos'tan daha az dmg yiyorum bundan daha fazla diyolar ?bahsettiğim şahıs 62 lvl.. son 4-5 savaştır da bi program sayesinden keeper'a spawn oluyo johnconstantine le beraber....daha önce 2 arkadaşımız daha böle spawn oluyolardı ban yediler zar zor açtırdılar.. şu anki gm'de anladığım kadarıyla astığı astık kestiği kestik.. ban yiyen kurtulucanı sanmıyorum gerçi onların jade ablaları var açtırır bi yolla nasılsa da dediğim gibi haksızlık oluyo diyen insan böle ss'lere böle yorumlara bi cevap veremiyosa bu onun suçlu olduğunun ıspatıdır.. ve jade günde yaklaşık 14-16 saat arası oyunda olan bi insan ve her forumu takip eder.. umarım bu yorumlara da verecek cevabı vardır kendisinin bekliyelim görelim isterseniz...

nick : xderequex - z6
clan : sexmachine - theothers
np : 1xx.xxx - 2xxx
nation : karus (i'm return elmorad) - el morad
lvl : 65 - 55

[ Mesaj 02 Mart 2006, Perşembe - 21:27 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...