Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yorumsuz el morad castle da barkkk...

AresMajere

Öne çıkan mesajlar

bu kişi 3-4 ay kadar önce glitching'den banlandı yani bir nevi sabıkalı.. yapmadım glitching dedi bi arkadaşım fraps'a çekmiş zaten admin'e yollamış ve ban yemişti vw olarak...
1 ay kadar banlı kaldı sonra picallo_tr'nin sayesinde açılmıştı banı..

not : yanlış anlama olmasın 6 ay önce vw bendim ve şimdiki nicki xromeox olan arkadaşa satmıştım charı...

[ Mesaj 02 Mart 2006, Perşembe - 21:24 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

str giysilerine mi acid atıyodu pohahahaha ezikliğinde bu kadarı.. eee ben arkadaşın assasinle oynarken 1vs1 de illusion atan adamdan ne beklersin :=))))
jade aplan alır seni clana full item donatır seni yeterki 62 lvl'in 50k np'n olsun yaşadın
asdklfsadklfjsadklfjsa xd

nick : xderequex - z6
clan : sexmachine - theothers
np : 1xx.xxx - 2xxx
nation : karus (i'm return elmorad) - el morad
lvl : 65 - 55

[ Mesaj 02 Mart 2006, Perşembe - 21:29 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

adı geçen şahsın str setli hale acid atışı yanında debufferle massive attırdıkdan sonra bile ilision atması vsvs assasin yanında debuffer var massive attıro ve ilision atıp öle dalıo: ) neyse yaf allah akıl fikir versin bi oyun icin bu kadar düşmenin anlamı yok onlarca kişinin karakterine laf söyle kalk gel burda sonra en büyük karaktersizliginin belgesini resimlesinler :d cok acı bi durum :p
Sosyal ağlarda paylaş

bak o skili kendine güvenemeyen ezikler atar .... bu arkadaşımız bi aralar bize de ezik diodu ama paso 1vs1 de yatıyodu ne hikmetse kim ezik anlamadım siz söyleyin size bırakıyorum :d
sdafkasdjfkljsdakl xd

nick : xderequex - z6
clan : sexmachine - theothers
np : 1xx.xxx - 2xxx
nation : karus (i'm return elmorad) - el morad
lvl : 65 - 55
Sosyal ağlarda paylaş

neyse bu oyunda %100legit olan kimse yok.en azindan sahsim adima söyleyebilirim 1 yil legit oynadikdan sonra bu oyunun böle oynanmiyacaginin farkina vardim.iyimi kötümü yaptim orasi ayri mesele.ama en azindan cikipda sütten cikmis ak kasigim demedim dememde..cok legit gecinen insanlarida görüoruz 2 günde 68 den 69 oluor.gm lvl atlamalari icin özel boss spawn edior.yok 1 günde 65 68 oluorlar.yenilgiyi hazmedemeyim gm arkadaslarindan insanlara gereksiz ban attiriorlar.var da var saymanin anlami yok burda.
Sosyal ağlarda paylaş

aman allahim!!!! private boss event!!! haksizlik bu!!!!11!111

emek veriyoruz biz burada, birileri private boss event yapıyor!!

bu screenshot bi kaç ay önce krakatoa tarafından knightonlineranking forumunda yayınlanmıştı. hatta paticikde de konuşuldu filan akabinde isillon'un gm tarafından , patriot için kesilmesi de konuya dahil olmuştu.

söyleyecek fazla bişey yok...
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bu özel boss eventini zaten cok zamandir bildigim birsey.ama kendim %100 temiz biri degilimki gelip burda ahkam keseyim.1 yil temiz oldukda noldu?50 küsür tane boss event scroll + %50 exp scrol felan filan...benim karsi ciktigim nokda sende herkez kadar kirli yada aksin..bu nu kabullenmek cok zor degilki...

sevgiler,saygilar...

[ Mesaj 02 Mart 2006, Perşembe - 21:57 tarihinde, FoR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Jade sıkıştı konuşamıyo abisi durun az bi soluklansın bombaladınız gariban genci..
Jade bırak bu masum ayaklarını bimiyosun galiba Heaven clanı Cypher'da böle bi SS yüzünden clanca ban yedi bırakın bu ayakları gerçekleri açıkla ne oldunu anladı herkes masken düştü biraz doğru konuş da millet seni bişey sansın yada hiç konuşma konuştukça batıyosun şu anda!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ya senin kafanın bi türlü basmadığı hadise, çok fazla konuşuyosun, boş konuşuyosun, sağa sola bulaşmak için konuşuyosun. dolayısıyla bi türlü konuyu algılayamıyosun. ne halt edersen et, kimse sana niye böyle yaptın niye şöyle yaptın demez. ama sen tutup da bi de bu kadar hadiseden sonra "legit"likten bahsedersen böyle afallarsın işte.
Sosyal ağlarda paylaş

murtaza senin için efsane geri döndü diyebilirmiyiz :d

jade böle işte dürüstlükten bahseder gider milleti şikayet eder yalandan yere ama foyası ortaya çıkınca kaçacak yol arar kendine 2 cümle yazdı kaçtı neden biliyo suçunu daha dur jade bunlar başlangıç sana dedim ben uraşma kimseyle die dinlemedin daha dur bakalım sen çok başın yanacak senin ilerde "clan pls" die yalvarcan günleri görmeyi nasip etsin bize allah!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

jade cevap bekliyoruz?
ne o yoksa köşeye mi sıkıştın yazık ... beyler dedik size dimi fazla üstüne gitmeyin die bak kaçtı :d
bu arada jade'nin orda duran mage için "tuhaf bişeylere attack yapıyo" dediği kendisi tarafından çıkartılan barkk'a ks yapıyodu ama jade bunu döndürmeye çalıştı. ama başaramadı.. neyse jade git uyu sen hadi pişpiş... murtaza ile bizde sana ninni söleyelim
asdlfjsdakfjlskad xd

[ Mesaj 02 Mart 2006, Perşembe - 22:31 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...