Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fener-beşiktaş maçında beşiktaş taraftarı yok

burninglife

Öne çıkan mesajlar

ya arkadaşım aziz beyin bu gün açıklaması çok güzeldi diyorki isterse 10 bin kişi gelsin yanyana oturup maç izleyelim ama sadece maç izleyelim dior.adamın ölmüş anasına benim tuttuğum takımın taraftarı maç boyunca sövüor bi an kendimizi onun yerine koyalım nolur o zaman? binlerce kişi annenize küfür etse...işte bu yüzden stada bjkliler alınmıor. belki fenerliler maç boyunca sergenin fln anasına söver orasını bilmem ama küfür etmeden maç izlemek isteyen gerçek taraftardır bence
Sosyal ağlarda paylaş

bir zamanalr yari yariya idi derbiler. hatta ben daha lisede iken tum kale arkasi rakip takim olurdu. cok daha zevkli idi bana kalirsa. karsilikli laf atmalar, kizdirmalar filan.
boyle bin kisi olunca daha sakincali oluyor, misafir seyirciler kendilerini koruyamiyor illa cok sayida polis gerekiyor filan. tabi besiktas seyircisinin kadikoy cikartmalari haric, orada durum biraz ters isliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

her ne olursa olsun adamımız eksik olsun seyircimiz olmasın biz bu feneri yeneriz...geçen sene de durumumz ii diildi ama sonunda yendk.gerçi şuan durumuz geçen seneden 5000 kat daha kötü ama ben yeneciemize yürekten inanıorum..bir arkadşın da dediği gibi umut fakirin ekmeğidir..

ayrıca ilk yarıda ki kurallar ile bu yarıdaki kurallar farklı..şuan beşiktaş seyircisinin saraçoluna gelme hakkı var ancak bunu bir şekilde kullandırtmıorlar

konuya ''oke'' yazan arkadşlara ayrıca çok teşekkür ederim..çok büyük katkı yaptılar @)
Sosyal ağlarda paylaş

Konuya oke yazan arkadaşlar müsfette taraftar! Kuyruk acıları var =) üstüne gitmeyin :P

Ayrıca öyle bir anlatıyorsunuz ki fenerliler gslılar hiç küfür etmiyor.
Aziz Yıldırım doğru söylüyor.Ama aynı şeyleri kendi taraftarıda yapıyor.Kalkıp her başkan o zaman derbi öncesi çıkıp bunu göstersin.
Asıl futbol terörünü yaratan klup başkanlarıdır.Adam gibi açıklama yapılsın.
Derbiye bizim taraftarımız gelmedi onlarınkide gelmesin densin
böyle saçma şey olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

geçen seneki maç bir istisna idi aynı maç 10 kere oynansa 9unu fener alırdı...eğer bunu kabul edemiyorsanız ya futboldan anlamıyorsunuz yada ben farklı bir maç izlemişim
ama sonuç olarak top yuvarlak :) herşey olabilir.
ps:konuyla biraz alakasız oldu ama kendimi tutamadım :p

[ Mesaj 24 Şubat 2006, Cuma - 23:20 tarihinde, Ronaldinho tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...