Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dün ve bugüne bakarken..

Sam

Öne çıkan mesajlar

"abi" derken "abi" denilmeye başlamak, ulaşılamayan kapı zillerine tepeden bakmak, "öpüşürsem ağzımı yıkarım" sözlerini gülümseyerek anmak, oyun arkadaşı gördüklerine "ay ne şeker" gözüyle bakmak, el öptükleriyle tokalaşmak, "ne ayıııp" yerine "ne güzeel" demek, yanak öptürmek için para alırken neredeyse para vermeye başlamak, geleceği düşünerek heyecanlanırken geçmişi düşünerek heyecanlanmak, afiyetle yenilen yemekleri "ağır" diyerek geri çevirmek, yüzyüze edilen sohbetler arasına ekran koymak, abisinin gençlik bayramını kutlarken kendini kutlanırken bulmak, sevgi ve saygıyla andıklarını rahmetle anmak, herşeyi hazır alırken almak için çalışmak, sevginin yanında takdire de önem vermek, basit kavramları zorlaştırmak, ağlamak yerine diş sıkmak, uzun gelen yaşamın kısalığını farketmek..

yaşlanmak..

dilediğiniz gibi bir yaşam sürmenizi diler sam ve bir basamak daha çıkar yaşam yolunda..

sevgiler, saygılar.. :)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

doğum gününü kutlarken benide bu laflarla baya etkilediğini belirtirim.16 yaşımdayım ama ah ulan ahh dedim okurken.[hline]Aket Atum, Founder and the mentor of the Comachero enstitüsü. Avatar of Odin
Rogman, 20 August 2003 13:30 tarihinde demiş ki:
ahah 5 kişi den 8 sayfalık thread cıkmıs hll walla.. (şu anda 28 sayfa)

[b]frp olmak isteyenler comanchero enstitüsüne

[Bu mesaj Aket-Atum tarafından 01 September 2003 18:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hass doru dün gece hatılatmıştı cinim bana nasıl unttum ben topik açmayı

doom günü kutlu olsun Sam"wise" <-yalan - efendi,
daha nice senelere

nerde bunu balonu?
Popeye? Dark? Nefr nerde arkadaşın yanar döner balonu?[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while

Berk's Playlist
Doyanakadar
Sosyal ağlarda paylaş

abi şuna doom günü demeyin ya yanlış anlaşılacak :-p

nerde samin doğum günü çocuğu avatarı :-p
iyki doğdun :)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun zamandır unutuyorum sonra diye yapmıyordum ama bugün sadece Sam'e değil tüm Paticik camiasına verilmesi bile aşırı kaçmaz balonların =]

Mutlu yıllar Sam, iyi ki doğdun, iyi ki geldin buralara, iyi ki telekomla aran iyi, iyi ki mesajlarını sık sık görebiliyoruz forumda, iyi ki varsın; doğum günün kutlu, önündeki yıllar uzun ve mutlu olsun. Bu günün şerefine smiley takıntımı da bir yana bırakayım bu seferlik ;]

:tebrikz:[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Sosyal ağlarda paylaş

korktuklarını gülerek, güldüklerini üzülerek, sizlerin mesajlarını neşelenerek okur doğumgünü çocuğu..

365 günde bir,
hesap vakti gelir,
aman hüzünlenmeyin,
daha günler nicedir..

;)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 01 September 2003 19:01 tarihinde demiş ki:
Mesajın güzel olması alıntıyı gerekli hale getirmez / Nefr

dokturdu yine :D[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler
kimsesizlerin siirleri
Miranin omnis

[Bu mesaj Nefr tarafından 01 September 2003 19:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...