Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yurtdışı patladı heralde?

Brigand

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar problem kesinlikle kablo kopması yada patlamasıyla alakalı degil.. Eğer kablo ile alakalı olsa 2 saat iyi 4 saat kötü bi baglantı olmaz. Problem, kapasite yetmiyor arkadaslar, hergün 5000 kişi ADSL e abone oluyor. Artik yurt dşı cıkışları yetersiz kalıyor. Bu nedenle her hafta yurt dışı cıkışlarını biraz yükseltiyolar ama bu öbür hafta ya kadar anca idare ediyor.. Kablo kopmus patlamıs,balık yemiş gibi sacma sapan bahaneler uyduruyola , cünkü YETMIYORUZ , YAPAMIYORUZ diyemiyolar...Bölede giderse TT den bisey beklemeyin. Tek cözümü abonelikleri askıya alcaklar bi süre , ama bizim memlekette para hizmetten önce geldigi için böle bişey olmasıda imkansız.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende de şu anda problem görünmüyor yalnız şöyle bir durum var.
Kablonet 128k abonesiydim ortalama 12kb/s dl hızım vardı. 2 gün önce dilekçe verdim ve dün akşamüzeri hızım 256k'ya çıkarıldı. Kablonet.com'daki hız testinden baktım doğru 256k olmuş fakat dl hızım yine ortalama 12-15kb/s arasında değişiyo yani çok çok küçük bir fark oldu. Bunun normalde 20 civarında olması gerekmiyor mu?
Yurtdışı ile bir alakası olabilir mi?

Eğer böyle devam edecekse ben yeniden 128k'ya geri dönücem. 265k hızında kablo abonesi varsa bilgilendirirse sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

256K kablo ile 25-30 arası çekmen lazım. Ama bu karşı tarafa göre daha az olabilir veya indirme yöneticisi kullanabilirsin. Sunucuya 1 den fazla bağlantı kurup en yüksek hızda indirmeni sağlıyorlar. ( FlashGet, Free Download Manager, Fresh Download, GetRight, HiDownload, iGetter, InstantGet, Internet Download Accelerator, Internet Download Manager, LeechGet, Mass Downloader, Net Transport, NetXfer (Net Transport 2), NetAnts, ReGet, Star Downloader, Mass Downloader vb... )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...