Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizin tatlınız hangisi?

RamsesII

Öne çıkan mesajlar

Walla tatlilara karşı bir zaafim var her tatliyi çok severim öğün atlasamda tatliyi atlamam o derece yani,Son zamanlardaki favorim ise Özsüt'ten asansör(En alt kata isteğe göre ekmek kadayıfı yada peynir tatlisi koyarlarken hemen üstüne güzelce bir kazandibi yerleştirilir en üste ise kaymak konularak servis edilir deli bişi)[hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

walla tatlı seven bir insansan ağır gelmez ama tatliyi arada sirada nadiren tüketen pekde alakan olmayan bir insansan gelebilir walla ben bi oturuşta 2 tane yiğebilmiştim ama karnımda açtı o sırada :)[hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

lol karamurat,abartıp şeker hastası fln olnayasın,aman dikkat et

benim favorim dondurmalı kazandibi,helede dondurma sakızlıysa tadından yenmez,en güzel kazandibini saray yapar ordada sakızlı dondurma olmaz,bolulu hasan ustada güzel yapar hmmm,param olsa didip alırdım şimdi[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 05 September 2003 12:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 05 September 2003 12:53 tarihinde demiş ki:
lol karamurat,abartıp şeker hastası fln olnayasın,aman dikkat et
en güzel kazandibini saray yapar

en iyi kazandibi kesinlikle özsütte tatli uzmanı olarak başka bir gerçek kabul etmiyorum
Yok olmam merak etme :) Bünye meselesi :-p[hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler açmayın şöle tatlı topicler ya azımızın suyunu akıtıyosunuz. :P :P :P
Bebde sütlü tatlılara bayılırım. Tıka basa yemek yesemede her zaman tatlı için midemde boş bir yer oluyor. (hala çözemedim olayı) Galiba benim gözüm doymuyor :)[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

şekerpare, kazandibi, tavukgöğsü, sütlaç :D[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Ati 29.4.2003 tarihinde saat 18.40 da demiş ki:
Kirk Hammett vokalde manyak bir ton yakalamış.

DiaBoLiC 4.9.2003 tarihinde saat 00.44 de Icq üzerinden demiş ki:
greatsword kullanıyosun ama halberd gibi böle dannn diye kafaya çakıyosun kesme hareketi fln çok olmuyo...
Sosyal ağlarda paylaş

ha bi de ben bi tatlı yapmayı düşünüyom. Bir ince tepsiye çikolatalı puding döküp, diğer bir ince tepsiye vanilyalı puding döküyoruz. O pudingin üstündeki süper kabuğu maximal bir şekilde elde etmiş oluyoruz. Tepsiden ikisini de soyup üstüste koyduktan sonra rulo şeklinde sarıyoruz. dilimleyip bi tadına bakıyoruz. Acaba nasıl oluyo. Bilemiyorum şimdilik.[hline]Görsel tasarım bölümü istiyodum artık var!.
Sosyal ağlarda paylaş

Kazandibi ile ilgili bir olay anlatıcağım.Heraforddan Turkey e geldiğimizde çok az tatlı ve çeşitlerini biliyorduk.Büyük kuzenim kazandibi istemişti garsondan;önümüze geldi tatlı kuzenim taddı ve garson u çağırdı. ''Tamam dibini gördük güzelmiş şimdi alabiliriz dediğinde garson ve çevresindeki oturanlar inflak etmişti gülmekten :D''

Neyse Kazandibi ve Künefe yi tek geçerim![hline]†Tanrıdan önce karanlık vardı....†
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Soulbringer, 05 September 2003 15:15 tarihinde demiş ki:
Kazandibi ile ilgili bir olay anlatıcağım.Heraforddan Turkey e geldiğimizde çok az tatlı ve çeşitlerini biliyorduk.Büyük kuzenim kazandibi istemişti garsondan;önümüze geldi tatlı kuzenim taddı ve garson u çağırdı. ''Tamam dibini gördük güzelmiş şimdi alabiliriz dediğinde garson ve çevresindeki oturanlar inflak etmişti gülmekten :D''

Neyse Kazandibi ve Künefe yi tek geçerim![hline]†Tanrıdan önce karanlık vardı....†

Hehe güzelmiş.[hline]
Don't panic
No fırfır
This is Turkish Technology

Sosyal ağlarda paylaş

Nım nım nım..... Künefeee......
*! Ağzından salyalar akmaktadır*
Ahh ah bir kurtulayım şu tanrının unuttuğu yerden.... Ulen 12 kilo verdim burada beaaaa....[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...