Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

alttaki beni nasıl tanırsın ?

Sabrina

Öne çıkan mesajlar

millet hürriyet sabah falan çıkartır. bu rockazete çıkartıyor.

ülkenin acı gerçekleri var oğul! rok mok bi yere kadar! adam ol titre ve ee.. hmm.. işte ciddi bişiler yap. bi arada takım elbise falan giy. memur da ol bi de. böle ciddi şeyler.

ben sana ciddi olamazsın dedim!
Sosyal ağlarda paylaş

bende merak ediyom dasaaa yı. ama tamamen hetero monosexüel halimle. saf merak bizimkisi axedice. hatta resmini yolladığında karşımda bi african-american duruyo olursa assleck ailesini görmüş cartman gibi bi daha hiç bi şeye gülebileceğimi sanmıyorum...

dedikten sonra "aha bu sebepten axedice a poh atma" dediğim pati mıhı =P
Sosyal ağlarda paylaş

agresif bir insandir, ama sinirini yonlendirmeyi bilmistir, forum nerdlerine, spammerlara ve feyklere ayarlar verir, ayar verdikleri oturup aglarken, o en kotu adam kahkahasini patlativerir, karsisindaki utancindan kuculur, kuculur, kuculur... ve sonunda yok olup gider.
boyle super bir adamdir yani.
her foruma lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

Uzak dogu sporlarinda ustadir, thailandda kaldigi surece kesis olmaya karar vermeden once thai-box uzerine de egitim almistir, diger sporlarda oldugu gibi thai-boxda da cok basiri olmustur, kesislikte de cok basarilidir, oyle ki simdilerde Wat Suthat tapinagina bas rahip olmustur, nirvanaya ulasmistir, omnipotenttir, isigin insanidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...