Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

alttaki beni nasıl tanırsın ?

Sabrina

Öne çıkan mesajlar

şimdi bu tunca diye bi gençle beraber taam mı? sonra bu kız çocuuğa hede hödö yapıyo (hede hödö kötü bişi ama nedir biz bilmiyoruz, dış kapının mandalı olduğumuzdan ötürü)

her neyse işte sonra "saffet beni affet" yakarışlı ama saffet yerine tunca yazılı ve dolayısı ile "saffet/affet"te olduğu gibi bir kafiye tutturamayan bir video çalışması yapıyor ve bunu millete izlettiriyor.

şimdi esas olay bu kızın gittiği dijital falcı nigar bacı kıza "bu videoyu 129 kişi izlediğinde tuncay sana geri gelecek" demesi... dolayısı ile 129 kişinin izlemesini sağlamak için youtube tercih ediliyor ve büyü için gerekli minimum çoğunluk 367 pardon 129 sağlanıyor tunca isabella ile mutlu mesut yaşantısına geri dönüyor..

ama.. amaa.. dijital falcı nigar bacı ne demişti; "..tuncay sana geri gelecek" yani büyü TUNCAY diye biri için yapılmış! tunca değil!!!! yanlış büyü yapmışsın dijital falcı nigar bacı, olmaz böyle! bilakis birleşmenin sebebi büyü değil!!!!

demek ki keramet falda, büyüde, nigarda, yutüpte değil sefgide..

baştan sona asparagas ve bol aragaz bi yazıdır.. kaale alınmamalıdır. dijital falcı nigar bacı diye biri yoktur, varsa da tel. nosu ben de değildir. dolayısı ile "kısmet açtıracaydım", "össye giremedim yardım etsin.. " "ben bi kıza açılamıyom hemen bi usb muskası yazsın" gibi sudan sebeplerle üstüme gelmeyin. dalarım ulan!

[ Mesaj 08 Temmuz 2007, Pazar - 03:57 tarihinde, dasaaa tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...