Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne zaman öleceğini biliyormusun?

EagleEye

Öne çıkan mesajlar

Sabah sabah en alta yaptırıcı korku filmi müziğini dinlemenin faydaları...[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bu tür şakalar daha öncede yapıldı ve bir takım tartışmalar çıktı. herkez kaldıramayabilir, küçük bir uyarı koyulması bence daha makul olurdu. tabii bu benim görüşüm ukalalık etmiş olmak istemem[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de hala gelip insanlar Flash animasyonu koyabilelim diyolar
Soyle seylerde bir uyari koyun onceden, aramizda son derece rahatsiz olabilecekler var, benim gibi. ALlahtan arcane onceden soyledi.

Biraz mantikli davranin, herkes siz ya da kankaniz degil bu forumda[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

Baya komikmis ben resimlere koptum eheh.[hline]Symoon, 06 July 2003 23:32 tarihinde demiş ki:
Ya yemek falan da olcak yani dikkat et.
Kartal da olmasa gelirdim kesin.
Uzak ama..
nicotinee, 06 July 2003 23:34 tarihinde demiş ki:
senın oturdugun yer neresi caddebostana özel otobus hattı koyucagız.(yakın bır zamanda)

LoL!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...